فروش هشدار! این UGG غنیمت هستند فقط 100 دلار در حال حاضر در Nordstrom

در صورتی که شما به نحوی ناآشنا UGG boots به طور معمول بسیار ساده طراحی — به خصوص وقتی که می آید به خود را shearling به صف کالاهای اساسی. این سبک است که آنها تبدیل به بهترین و شناخته شده برای همه ما دیده می شود آنها را در تعداد بی شماری از paparazzi عکس در طول سال.

اما از آنجا UGG اول شد نام عمده در کفش آنها را به طور قابل توجهی گسترش یافته کفش خود را انتخاب و شکسته اند به دور از اصول اولیه است. شما ممکن است انتظار نیست اما خود را به سبک های جدید هستند و در واقع شگفت انگیز است! ما به خصوص دوست داشتن ملروز جفت — و خوشبختانه برای ما و آنها نیز در فروش!

UGG Melrose Genuine Shearling Bootie (Black)
UGG ملروز واقعی Shearling نیم پوتین (سیاه و سفید) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت UGG ملروز واقعی Shearling نیم پوتین (در اصل 150 دلار) فروش فقط برای $100, موجود در Nordstrom!

این پایین برش چرم جیر غنیمت باید همه چیز را برای آنها. آنها از ویژگی های طراحی فوق العاده لباس تنگ و نازک به پا کرده و همه گرما که UGG چکمه های معروف برای. آنها فرموله شده از پانل های با اندازه های مختلف که باعث می شود آنها را نگاه کنید کمتر نسبت به مشابه کفش در بازار است. آنها ساخته شده با whipstitching در مچ پا و پا و فوم, نسبتا نرمی footbed, استخدام UGGplush فن آوری است. این یک رطوبت فتیلهسازی مواد است که ساخته شده از پشم ترکیب غنی است که طراحی شده است به نگاه و احساس واقعی shearling.

در ضمن shearling می کند که زیرچشمی نگاه کردن از بالای کفش 100 ٪ واقعی است. این کفش ها باید 1 اینچ پاشنه و همچنین شامل یک Treadlite تنها فراهم می کند که گرفتن و ثبات در آن لغزنده و مرطوب روز.

UGG Melrose Genuine Shearling Bootie (Charcoal)
UGG ملروز واقعی Shearling نیم پوتین (زغال چوب) Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت theUGG ملروز واقعی Shearling نیم پوتین (در اصل 150 دلار) فروش فقط برای $100, موجود در Nordstrom!

این UGG چکمه های طراحی شده در یک pull-on سبک و یک برگه کوچک در پشت برای کمک به خلاص شدن از آنها را با سهولت. این گسترش تا پاشنه و طراحی شده است به آمار درست در توپ از مچ پا خود را. غنیمت آمده در سه رنگ مختلف — سیاه و سفید و خاکستری و قهوه ای بلوط. این shearling خز سیاه و سفید و خاکستری جفت مطابقت با رنگ کفش, در حالی که قهوه ای جفت اصلی خود را حفظ کرم رنگ.

بسیاری از Nordstrom خریداران توجه داشته باشید که این UGG غنیمت فراموش اجرا کمی, کوچک, بنابراین شما ممکن است بخواهید برای سفارش نیم-اندازه ، یک منتقد در ستایش این کفش ها به عنوان “بهترین UGG boots [آنها] تا کنون متعلق به” و یکی دیگر را دوست دارد که خود را طراحی شده است “نه بزرگ” به عنوان جفت دیگر. آنها می توانند جفت خوبی با بسیاری از لباس های مختلف و پیچیده هوایی به آنها. یکی از خریداران حتی گفت که آنها دستور داد هر سه جفت و که آنها “خوشحال” است که آنها را! حتی اگر شما فقط snagging یکی امروز قیمت مناسب است — و UGGs همیشه یک ایده خوب است.

آن را ببینید: دریافت UGG ملروز واقعی Shearling نیم پوتین (در اصل 150 دلار) فروش فقط برای $100, موجود در Nordstrom!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از UGG و فروشگاه تمام غنیمت موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de