Ryan Tedder انتقاد شدید ‘تن-ناشنوا’ هنرمندان آزاد موسیقی در میان Coronavirus


Ryan Tedder Calls Out Artists Releasing Non-Charity Music During the Coronavirus Pandemic
Ryan Tedder Trae Patton/NBC

هدف قرار دادن تمام یادداشت های اشتباه. یک جمهوری خواننده Ryan Tedder به نام نوازندگان که هنوز در ترویج کار خود را در جهانی coronavirus بحران است.

The 40-year-old singer-songwriter مشترک دو سنت در مورد راه هایی که هنرمندان می توانند از خدمات در طول زمان همه گیر در گفتگو با ایالات متحده آمریکا امروز دوشنبه, مارس 13. اگر گروه خود را برنامه ریزی شده بود در انتشار یک آهنگ جدید قبل از تابستان Tedder اعتراف کرد “این واقعا سخت است برای هر کسی که به توجه” به موسیقی های جدید در یک زمان مثل این.

“هیچ کس توان رقابت با خبر چرخه در حال حاضر,” او توضیح داد. “ما باید این رکورد که ما می خواستم به رها کردن در اواسط ماه مه است که ما در حال حاضر نمی خواهد. این آهنگ تابستان آن را مانند ساحل پسران آن احساس می کند مانند یک ضربه اما من قصد ندارم به آن را در وسط یک بیماری همه گیر.”

این “Counting Stars” خواننده در ادامه به توضیح است که تنها راه او احساس راحتی قرار دادن یک پروژه جدید در این نامشخص زمان بود اگر گروه خود را قادر به اهدای درآمد حاصل را به موسسه خیریه. یک جمهوری اعلام کرد دو هفته پیش که سود حاصل از این آهنگ به نام “بهتر روز” خواهد بود رفتن به صلیب سرخ.

Ryan Tedder Calls Out Artists Releasing Non-Charity Music During the Coronavirus Pandemic OneRepublic
Ryan Tedder از OneRepublic انجام در بطری سنگ دره نپا جشنواره موسیقی در دره نپا نمایشگاه در 24 مه سال 2019 در نپا کالیفرنیا. امی هریس/تالار گفتگو/AP/شاتر

“من احساس عجیب و غریب می گوید: بیا خرید چیزهای من را بررسی کنید به من.’ در ضمن مردم بیمار و در حال مرگ” Tedder اضافه شده است. “این بسیار تن-ناشنوا است. و مگر اینکه شما یک هنرمند که تا به حال بسیاری از شتاب رفتن به این بیماری همه گیر مانند The Weeknd یا دعا Lipa, آن را واقعا سخت به هر کسی که به توجه … من یک مقدار زیادی از آهنگ ها با هنرمندان — مایلی سایرس, Diplo, Katy Perry — که قرار بود در چند ماه آینده. برخی از آنها ممکن است, اما من می توانم به شما بگویم که هر هنرمند صحبت کردم با نشستن وجود دارد, رفتن, ‘چه کار کنم ؟ آن است که برای رفتن به یک درخت در حال سقوط در یک جنگل?'”

به عنوان COVID-19 بحران رشد می کند جدی تر تعدادی از هنرمندان برجسته اعلام کرده اند که آنها به تعویق انداختن تورهای خود را و یا آلبوم های جدید تا زمانی که آن را امن برای جمع آوری در گروه های بزرگ دوباره. در حالی که کنسرت ممکن است در نگه داشتن برای آینده قابل پیش بینی Tedder هیچ شکی نیست که صنعت موسیقی گزاف گویی خواهد شد پس از اجتماعی فاصله احتیاطی هستند با خیال راحت برداشته.

“من فکر می کنم 2021 ممکن است شکستن هر کنسرت حضور و غیاب ضبط از هر سال قبل در تاریخ ؟ کاملا” به Songland ستاره گفت. “تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که قرار دادن اقدامات در محل مصلی و ما خواهد بود بنابراین freakin’ آماده برای آینده همه گیر است که ما قادر به پاسخگویی به آن است.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>