رایان رینولدز ترول رفیق هیو جکمن در سالگرد عروسی خود را

او در آن دوباره! رایان رینولدز hilariously trolled دوست خود هیو جکمن بعد از انواع پستانداران گوشتخوار دله ستاره ارسال شده یک عکس شیرین اش را جشن می 24th, سالگرد عروسی با همسر Deborra-Lee Furness.

“این 24 سال بوده است بهترین زندگی من!” جایزه امی و برنده 51, زیر نویس رجعت عکس با همسرش, 64 روز شنبه, آوریل 11. “و تا آنجا که من می توانید ببینید که ما در حفظ و بهتر شدن است. من شما را دوست دارم Debs با هر فیبر از روح من. سالگرد مبارک.”

“قطع در آن وجود دارد دب” رینولدز, 43, نظر در عکس.

“وحشی” یکی از طرفداران در پاسخ به نظر او در حالی که دیگری نوشت: “من نمی تواند متوقف خنده.”

Hugh Jackman and Deborra-lee Furness attend the 13th Annual Santa Barbara International Film Festival Honors Hugh Jackman With Kirk Douglas Award For Excellence In Film on November 19, 2018 in Santa Barbara, California.
هیو جکمن و Deborra-lee Furness حضور 13th سالانه سانتا باربارا جشنواره بین المللی فیلم افتخارات هیو جکمن با کرک داگلاس جایزه برای برتری در فیلم در تاریخ 19 نوامبر 2018 در سانتا باربارا کالیفرنیا. شاتر

سابق X-Men Origins costars و شما باید در حال اجرا faux دشمنی که دیده می شود آنها را پرتاب سایه در هر یک از دیگر در رسانه های اجتماعی در مصاحبه ها و در فیلم — کانادا ستاره فراموش نشدنی مسخره جکمن در Deadpool فیلم.

رینولدز به شوخی در مورد رابطه خود را در این Ellen DeGeneres Show در ماه دسامبر سال 2018 گفت: “این رقابت آن را جنگ” اما اذعان کرد که او را نگه می دارد hassling رفیق چرا که او “دوست دارم برای انجام یک Deadpool/انواع پستانداران گوشتخوار دله ترکیب در برخی از نقطه.”

در آن زمان استرالیا ستاره تور با یک مرد موسیقی نشان می دهد. “او در این ضربه توپ تغییر لگد در حال حاضر به” فانوس سبز ستاره پذیرفت. “من نمی توانم به نظر می رسد او را به عقب. من نمی توانم به نظر می رسد او را به خشونت و ضرب وشتم.”

Ryan Reynolds Trolls Hugh Jackman on His Wedding Anniversary
رایان رینولدز و هیو جکمن حضور 20th Century FOX پنل Comic-Con در مرکز کنوانسیون سان دیگو در جولای 11, 2015 در سن دیگو, کالیفرنیا. شاتر

یک ماه قبل جکمن که بازنشسته جهش خود را شخصیت ابرقهرمان در سال 2017 را لوگانبستری در جمعه امروز با ویلی Geist که رینولدز “بی امان است.”

“او را نگه می دارد به آینده را برای من در تمام این راه شکل و فرم” او گفت:.

این جفت ارز حتی طناب جیک Gyllenhaal به خود را در جنگ از کلمات در طول فصل تعطیلات است که در سال با Spider-Man: دور از خانه بازیگر پیوستن جکمن به ترفند رینولدز به پوشیدن زشت ژاکت کریسمس.

در فوریه 2019 در جفت پرسیده خود را اهل تفریح و بازی دشمنی زمانی که آنها به ضرب گلوله تبلیغات برای هر یک از دیگر شرکت های رینولدز صاحب حمل و نقل هوایی جین در حالی که جکمن یک شرکت قهوه به نام خنده مرد. در حالی که پیشنهاد بازیگر شات جدی, آگهی ستایش بزرگترین شومن ستاره جکمن تصویری کاملا به عنوان افتخاری. “رایان رینولدز کامل است و در مجموع f—پادشاه—سوراخ او گفت:” در این نقطه. “جین بسیار عالی هر چند. من باید سعی کنید برخی از آن روز.

“با عرض پوزش ، من فکر نمی کنم این آتش بس بود و در واقع, واقعی,” the Les Miserables ستاره توضیح داد: به ناراحتی رینولدز.

به وضوح اجازه نمی آن را به 6 زیرزمینی ستاره تمسخر جکمن در مصاحبه با استرالیا امروز نشان می دهد در ماه دسامبر خواستار جکمن “بد فرد” پس از او فتوشاپیه خود را به رینولدز’ رایگان Guy پوستر فیلم.

“منظورم این است که شما بچه ها همه فریب خورده شده است,” او گفت:. “شما فکر می کنم که او این خیرخواه سفیر خود را از کشور. مردم درک نمی کنند که او از وینیپگ, کانادا.”

“خیلی متاسفم” او اضافه شده است. “حقیقت لطمه می زند و گاهی اوقات هنگامی که شما آن را ببینید! این باعث می شود چشم خود را در آب. هیو جکمن یک تقلب است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>