رایان رینولدز می دهد 84-سال کبیسه روز جهانی زن به او 1st ‘حقوقی’ نوشیدنی

حزب زمان! رایان رینولدز از آن ساخته شده ماموریت خود را برای کمک به یکی از 84 سال لذت بردن از اولین “قانونی” نوشیدنی در تبلیغات جدید خود را برای شرکت حمل و نقل هوایی جین.

این Deadpool بازیگر 43 در زمان به Instagram در جمعه, 28 فوریه به اشتراک گذاشتن این کلیپ خنده دار که ویژگی های نشسته و مصاحبه با Arlene Manko, یک زن بود که به دنیا آمد در روز جهش در سال 1936.

“این Arlene Manko. او متولد شد و در فوریه 29, 1936 یک جهش بعد که بدان معنی است که او یک تولد هر چهار سال یک بار,” رینولدز توضیح می دهد که در یک صدای بیش از.

“من از لحاظ فنی از 5 سال که ازدواج کردم,” Manko می گوید.

“این روز جهش Arlene نوبت 21,” رینولدز همچنان در صدای خارج از قاب. “سن قانونی آشامیدنی.”

“من تا به حال هفت بچه در 10 سال. شما فکر می کنم گاهی اوقات من نمی خواهم به نوشیدن؟” Manko hilariously توضیح می دهد.

این فقط دوستان بازیگر سپس می گوید: “Arlene تا به حال هرگز یک حقوقی نوشیدنی در زندگی” که Manko پاسخ “پیروی از قوانین و انجام آنچه شما گفته شده است که مهم است. اما من آماده برای حزب.”

خنده-از-با صدای بلند کلیپ نتیجه با Manko گرفتن یک جرعه از حمل و نقل هوایی جین و فریاد “القدس موسی!” او سپس توضیح می دهد که او نمی دانم که رینولدز بود و قبل از او با نزدیک شدن به او را برای تبلیغ به آن رینولدز به شوخی می گوید در یک صدای خارج از قاب, “او را نادیده بگیرد. “او شده است نوشیدن.”

هیستریک تبلیغات را تبدیل به یک جزء اصلی از Reynold را جین با نام تجاری پس از این بازیگر به دست آورد سهام در شرکت در ماه فوریه 2018. پدر سه سرفصل های ساخته شده در اوایل این ماه برای حمل و نقل هوایی جین تجاری که برجسته رینولدز وارد کردن جین در سال 2020 Westminster Kennel Club Dog Show.

در دسامبر 2019 در خانه امن بازیگر cashed ویروسی Peloton تجاری و ایجاد یک آگهی catered به Peloton همسر بازیگر مونیکا رویز.

در این کلیپ رویز نشان داده شده است در یک نوار با دوستان است. “این ماشین واقعا صاف” او به او می گوید که پس از آن پاسخ “بله ما می توانیم شما یکی دیگر اگر شما می خواهم. شما امن در اینجا.”

“به آغازی جدید” رویز می گوید بنحوی که او در حال غرق خود را Peloton که معروف خریداری ورزش دوچرخه خود را برای کریسمس.

رینولدز الهام گرفته شده بود برای خرید حمل و نقل هوایی جین از صاحب قبلی — داووس Brands, LLC — پس از کشف چگونه بسیاری 20 – و 30-یه چیزی کشیده شد به نوشیدن.

“ما در ابتدای راه هستیم از آنچه احساس می کند مانند یک مدرن روز جین شوق” او به خبرنگاران گفت: در ماه اوت سال 2018 در ثروت. “وای در حال نوشیدن آن است. افراد جوان در حال نوشیدن آن است. نه کودکان نوپا اما افراد جوان است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de