رایان رینولدز خندق Pup به نفع جین برای, Westminster Dog Show

بهترین در نشان می دهد! رایان رینولدز بود و یک رویکرد بسیار متفاوت در حالی که شرکت در سال 2020 Westminster Kennel Club Dog Show به عنوان او تصمیم گرفت خود وارد جین به رقابت.

این Deadpool ستاره, 43 ارسال شده در یک ویدئو به توییتر در روز جمعه, فوریه 7, از خود دنده تا برای این رویداد اصلی. هر چند رینولدز بود و به ظاهر آماده به توله سگ خود را در کف آن را به زودی نشان داد که او با هدف پیروزی بزرگ با یک بند زده, بطری حمل و نقل هوایی جین.

خنده دار حاضر است بخشی از یک همکاری Reynold نام تجاری حمل و نقل هوایی, Gin, جعلی و با, Westminster Dog Show. در teaming تا با سالانه رقابت Reynold را جین با نام تجاری ایجاد تخصص کوکتل به نام “احساس.” این نوشیدنی ترکیبی از حمل و نقل هوایی, Gin, آب لیمو, شربت ساده و مبهم تمشک است که در صدر با لیمو چاشنی زدن.

Ryan Reynolds Ditches Pup Favor of Gin Westminster Dog Show
رایان رینولدز. شاتر

حمل و نقل هوایی جین اولین آمار از بازار در سال 2005 اما کانادا بازیگر نمی خرید این شرکت از صاحب قبلی — داووس Brands, LLC — تا فوریه 2018. ماه پس از دستیابی به کسب و کار او را باز کرد تا در مورد دلیل خود را برای خرید.

“ما در ابتدای راه هستیم از آنچه احساس می کند مانند یک مدرن روز جین شوق” او به خبرنگاران گفت: در ماه اوت سال 2018 در ثروت. “وای در حال نوشیدن آن است. افراد جوان در حال نوشیدن آن است. نه کودکان نوپا اما افراد جوان است.”

رینولدز برای اولین بار کشف می نوشند در حالی که بازدید از زادگاه خود از ونکوور کانادا اضافه کرد: “من حفظ سفارش این همان Negroni دوباره و دوباره و من نمی دانم چرا خیلی خوب بود. آن را به دلیل جین حمل و نقل هوایی جین. من متوجه شدم که من نیاز نیست Negroni. من فقط نیاز به جین.”

این فانوس سبز ستاره نشان داد که او همچنان ادامه دارد و به “نقش فعال در روز-به-روز” عملیات شرکت است. او همچنین “نظارت خلاق جهت به عنوان بخشی از ماموریت خود را برای معرفی جهان به طعم و مزه بسیار خوبی از حمل و نقل هوایی.”

رینولدز’ با نام تجاری را با همکاری Westminster Dog Show می آید فقط در زمان برای این رویداد را سال. دو شب رقابت تنظیم شده است به کیکآف در نیویورک, شهرستان Madison Square Garden روز دوشنبه 10 فوریه. بهترین نمایش اعلام خواهد شد در روز سه شنبه, فوریه 11.

نه همه حوادث رخ داده در طول 144 سالانه امر خواهد شد در تلویزیون اما طرفداران می تواند لحن به زنده برنامه تلویزیونی پخش در FS1 آغاز و تا روز دوشنبه از ساعت 8:30 a. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de