روسیه هدف بعدی در سوریه است ؟ آن میراث

روسیه بمب و
جت های جنگنده را نابود سوریه شهرها و وحشت شهروندان برای بیش از
چهار سال است. روسی, ارتش, برنج, سیاسی رهبران و دیپلمات ها به طور منظم
بازدید کنندگان به سوریه است. میخائیل Piotrovsky نمی افتد به هر یک از این دسته ها ، حتی اگر او را.

و در عین حال در ماه نوامبر مدیر دولتی موزه هرمیتاژ در سن پترزبورگ زمستان کاخ خود در دمشق. او در شهر برای نظارت بر یک رویداد از اهمیت عمده ای در جهانی میراث تاریخی محافل: امضای یک توافق برای دیدن کارشناسان روسیه بازگرداندن شهر باستانی پالمیرا.

سوریه به برخی از مهم ترین در جهان باستان فرهنگی مجموعه. هفت سایت میراث جهانی یونسکو رتبه آن در کنار مصر قرار داده و آن را جلوتر از عراق و اردن و لبنان. این خانه وسیع صلیبی قلعه و منحصر به فرد cityscapes و همچنین باستان شناسی قدمت آن به دوره نوسنگی. اما پالمیرا که معبد ادم و طاق پیروزی ویران شد که گروه داعش اشغال شده منطقه در سال 2015 و دوباره در سال 2017, طول می کشد در مرکز صحنه.

آنجا بود که بسیار طراحی شده و بسیار مورد انتقاد کنسرت توسط سنت پترزبورگ-بر اساس Mariinsky تئاتر ارکستر برگزار شد به تعجب از جهان گسترده تر در مارس 2016. سال گذشته یک جفت از روسیه تور اپراتورها به نام معجزه و کلیمانجارو را آغاز کرده اند که آوردن گردشگران روسی به پالمیرا و دیگر سایت های تاریخی در سراسر سوریه است. به طور جداگانه مشهور و به شدت آسیب دیده و خالد ابن ولید مسجد در حمص بازگشایی در بهار گذشته پس از طرفدار کرملین رهبران چچن پرداخت برای بازسازی آن است.

برای ما پالمیرا یک تصویر بزرگ — موازی به سن پترزبورگ برای زیبایی.

میخائیل Piotrovsky مدیر سن پترزبورگ موزه هرمیتاژ امور خارجه

این امر می تواند ساده و بی تکلف به اخراج روسیه علاقه رو به رشد در سوریه آثار باستانی صرفا به عنوان راهی برای باز کردن آنها به گردشگری با هدف کمک به دولت سوریه بازپرداخت آن جنگ بدهی به مسکو بسیاری از کارشناسان نشان می دهد. نه سال از ناآرامی بدان معنی است که به طور متوسط برای سوریه وجود دارد کمی پول از چپ به صرف گردشگری جهاد Yazigi ویرایشگر سوریه گزارش یک کسب و کار پورتال. “شما همچنین تحریم های غرب ساخت آن را دشوار است به استفاده از سیستم مالی و بانکی برای معاملات,” او می گوید.

کارشناسان معتقدند که روسیه با این طرح ممکن است به استفاده از باستانی فرهنگی به عنوان یک راه برای ارضاء خود را به پس از جنگ در سوریه در حالی که به طور همزمان در خدمت به عنوان یک مسیر برای عادی سازی روابط با غرب دور از هنوز و سوزاننده حوزه سیاسی.

“پالمیرا بسیار مهم است برای روس ها. آن را به طور مداوم در حال استفاده توسط رسانه ها در آن توصیفاتی از جنگ در سوریه می گوید:” Gertjan Plets از دانشگاه اوترخت است که نوشتن در مورد سیاست میراث بازسازی برای یک دهه. Plets’ تحقیقات نشان داده است که پس از سال 2017 ریا نووستی روسیه دولتی داخلی آژانس خبری منتشر شده 31 ویژگی های مقالات در سوریه میراث فرهنگی به تنهایی به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای مشروعیت بخشیدن به مسکو را به دخالت نیروهای نظامی در سوریه به روسیه ،

در حالی که بین المللی ترین تیم باستان شناسی از کشورهایی که دولت در مخالفت با رژیم بشار اسد دیده می شود خود را در سوریه اعتبار منقضی روسی تیم و باستان شناسان شده اند مجاز به کار در برخی از سایت ها حداقل در پالمیرا و حلب. کار U. N. برنامه توسعه و دیگران به بازسازی سایت های مانند حمص’ در شهرستان بازار — منطقه چکیدن با نماد برای این رژیم پس از آن سرنگون ضد دولت و شورشیان از این منطقه در سال 2014 — شده است خنثی توسط کشورهای عضو است. خود دولت مخالفان اسد که از ترس هزینه های بودجه در چنین پروژه هایی می توان به صورت ضمنی تایید کرد.

Syria - Hims. Interior of Khalid ibn al-Walid Mosque

این فقط یک مسابقه ساده بین روسیه و غرب بر سر سوریه فرهنگ ، Plets می گوید روسیه در تلاش است از طریق یونسکو به تیم های بین المللی درگیر در سوریه پروژه های پشتیبانی شده توسط U. N. فرهنگی سازمان است. هدف خود را? “اگر شما از روسیه و کشورهای غربی در همکاری با یکدیگر از طریق یونسکو آن را اساسا اذعان [غرب] از رژیم اسد” او می گوید.

این کمک می کند که روابط بین روسیه و فرهنگی مورخان و کرملین نزدیک هستند. روسیه وزیر دفاع سرگئی Shoigu است رئیس جمهور روسیه جغرافیایی جامعه است که بودجه دولت موزه هرمیتاژ ، Shoigu در دیدار با بشار اسد چندین بار در دمشق. و صندلی جامعه امنا? برخی از ولادیمیر پوتین.

هنوز هم وجود دارد محدودیتی برای آنچه که روسیه می تواند از به دست آوردن کنترل خود را از سایت های تاریخی می گویند برخی از کارشناسان. سوریه شناس Amr al-Azm یک سخنران در شونی دانشگاه ایالتی اوهایو معتقد است که اگر روس ها بودند به در و برای مثال بازسازی معبد پالمیرا از Bel یونسکو بلافاصله برداشت میراث جهانی طراحی سایت. “قوانین وجود دارد در مورد این نوع از همه چیز,” او می گوید.

روسیه می گوید علاقه خود را در سوریه یک کشور است که دارای یک مکان مهم در تاریخی خود در ارتباط با خاورمیانه و مشروع است. “برای ما پالمیرا یک تصویر بزرگ — موازی به سن پترزبورگ برای زیبایی. به نظر می رسد در پوشش می دهد از [روسی] کتاب های درسی” Piotrovsky نوشت: در سال 2015. “بسیاری از روس ها باید فرزندان خود را غسل تعمید در سوریه صومعه. آن است که میراث ما بیش از حد.”

Plets اشاره می کند که روسیه تلاش های ممکن است اشاره به گسترده تر طرح به خوب بکار بردن نفوذ فراتر از سوریه و به گسترده تر در خاورمیانه و بزرگترین بازار اسلحه. “ما هرگز نباید فراموش کرد که [دولت روسیه انرژی کنگلومرا] گازپروم درگیر در پروژه ها در خاورمیانه,” او اضافه می کند.

جنگ سوریه ممکن است بیشتر به پایان رسید. اما نبرد برای قلب و ذهن در خاورمیانه از طریق کنترل از باستان آجر و ملات به نظر می رسد مجموعه ای برای سر و صدا در. و وجود دارد بیش از حد روسیه در حال حاضر دارای لبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>