راسل برند مذاکرات کتی پری او به عنوان مراجع عروسی خود را در آهنگ جدید

سفر کردن خط حافظه! راسل برند ذکر شده همسر سابق کتی پری در طول یک نمایش کمدی ظاهر در سهشنبه, مارس 3 — فقط به عنوان جایزه گرمی نامزد است به انتشار یک آهنگ جدید است که منابع خود را در سال 2010 عروسی.

که او را به یونانی بازیگر 44 انجام شده در دولت تئاتر در سیدنی استرالیا به عنوان بخشی از خود را بازیابی تور زنده. در آغاز خود را نشان می دهد کمدین گفت: او همسر سابق نام او به عنوان معرفی خود به مخاطبان که ممکن است با او آشنا.

نام تجاری و سپس صحبت در مورد 35 ساله “Hot N Cold” خواننده یک بار بیشتر نسبت به پایان نشان می دهد.

Russell Brand Talks Katy Perry As She References Their Wedding in New Song
راسل برند و کتی پری. شاتر (2)

“او پرسش از مخاطبان و کسی از او پرسید در مورد عشق” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “سپس شخص دیگری به نام کتی و راسل گفت که او یک انسان دوست داشتنی بودن” اما نمی گویند بیشتر است.”

در ضمن پری طرفداران می بینی که او تنظیم شده است به رها کردن یک تک آهنگ جدید این هفته با عنوان “هرگز فرسوده سفید” که اشاره به جدا جفت nuptials. آنها چهارشنبه در هند در اسراف مراسم شامل فیل ها و عروس عینک خاکستری عروسی و لباس شب از الی ساب, Haute Couture.

ترانه جدید تصنیف گزارش شامل خطوط “اما من می ترسم / علت من هرگز فرسوده سفید / اما من می خواهم به آن را دریافت حق / آره من واقعا می خواهم سعی کنید با شما / بدون من هرگز فرسوده سفید است.” پری مشغول به اورلاندو بلوم در ماه فوریه 2019 پس از رسالت خود را عاشقانه در ژانویه 2018. ما به طور انحصاری در ماه گذشته گزارش کرد که این جفت ارز در حال تنظیم به نکاح در ماه آوریل است.

پری با نام تجاری و نشان داد آنها آشنایی در اکتبر 2009 و فراموش کردن سارا مارشال بازیگر پیشنهاد به “آتش بازی” خواننده پس از سه ماه از آشنایی. اواز یا موسیقی دو نفری گره خورده گره در اکتبر 2010 اما اعلام جدایی خود را از 14 ماه بعد. طلاق خود را نهایی شد در جولای 2012.

13 بار نامزد جایزه گرمی منعکس شده در ازدواج خود را به نام تجاری در حالی که صحبت کردن به مقاله مجله در فوریه 2019. “من بسیار عملگرا و لجستیکی و من کمتر خارق العاده در مورد همه چیز. منظورم این است که من ازدواج کرده بود و وقتی که من 25. من 34. آن را تقریبا از 10 سال پیش” او در آن زمان گفت. “من مانند ‘یک نفر برای بقیه زندگی من است و من خیلی مطمئن نیستم که این ایده است برای من. من فقط یک فرد متفاوت از من بود.”

Russell Brand Talks Katy Perry As She References Their Wedding in New Song
کتی پری و راسل برند در 3rd سالانه ‘تغییر آغاز می شود در سود جشن در دسامبر 3, 2011 در لس آنجلس ، Jim Smeal/BEI/شاتر

نام تجاری رفت به ازدواج لورا Gallacher در ماه اوت سال 2017. زن و شوهر, سهام, a 3-year-old daughter Mabel. فرزند دوم خود را که نام نمی شده است نشان داد, متولد شد و در سال 2018 است.

با گزارش توسط کتی کمپل

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>