رویال چت! بازی ها! چگونه شاهزاده لویی جشن تولد 2nd خود را


How Prince Louis Is Celebrating His 2nd Birthday
شاهزاده ویلیام, Catherine Duchess of Cambridge, Prince Louis پرنس جورج و شاهزاده خانم شارلوت تیم Rooke/شاتر

یک بار در یک عمر! پرنس ویلیام و دوشس کیت نمی خواهد اجازه دهید شاهزاده لویی’ 2nd birthday عبور بدون اتصالات شب نشینی در چهار شنبه, مارس 23. خواهر و برادر خود شاهزاده جورج و شاهزاده خانم شارلوت به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اعضای خانواده سلطنتی هستند و حتی تبادل به مطمئن شوید که او احساس می کند را دوست دارم.

“کیت و ویلیام را جشن می گیرند لوئیس “تولد در Anmer سالن” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “آنها می خواستند به او پرتاب یک حزب و دعوت کارول و مایکل [منچستر] اما با توجه به COVID-19 گیر آنها نیاز به نگه داشتن آن کوچک است. فقط ویلیام کیت و سه فرزند خود را وجود خواهد داشت.”

اما خانواده سلطنتی را به شرکت در جشن … از دور. “لوئیس هنوز هم برای دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود را که او آسین عاشق — از جمله [شاهزاده] چارلز و [دوشس] Camilla از طریق تماس تصویری و همچنین به عنوان ملکه در صبح” خودی نشان می دهد.

در میان قرنطینه کمبریج خانواده شیرین مجموعه ای از طرح های در محل برای جوانترین عضو. “جورج و شارلوت را ساخته اند خود را زیبا و دلفریب, کارت تولد برای لوئیس و خانواده را به او هدیه خود را زمانی که او از خواب بیدار” این منبع می گوید. “البته آنها او را به یک کیک. لوئیس’ آهنگ های مورد علاقه است ‘تولدت مبارک.’ او سنگ آن را به [تولد] در تماس تصویری و او نمی تواند صبر کنید برای آواز خواندن همراه به آن … در روز خاص خود و منفجر کردن شمع!”

به عنوان باقی مانده از روز لوئیس ” پدر و مادر را عقب نشینی از داخل خانه به کمی سرگرم کننده با بچه های خود را. “ویلیام و کیت در حال برنامه ریزی به صرف بیشتر از روز در باغ بازی, هوای آزاد, ورزش و بازی به عنوان یک خانواده — فوتبال تعقیب و گریز و مخفی کردن و به دنبال!” خودی یادداشت ها.

ما تایید کرد در اوایل این ماه که ویلیام 37 و کیت 38 نام پسر خود جشن تولد با توجه به همه گیر.

زن و شوهر قبلا باز شده تا در مورد چه مقدار از اطلاعات آنها به اشتراک گذاشته اند با جورج, 6, شارلوت, 4 و لویی در مورد بحران بهداشت و درمان. “جورج بسیار مسن تر از لوئیس است اما آنها آگاه” کیت بی بی سی گفت در آوریل 16. “من فکر می کنم من همیشه شگفت زده کرد. اگر چه شما نمی خواهید به آنها را بترساند و آن را بیش از حد طاقت فرسا من فکر می کنم آن را مناسب است به اذعان آن را در راه ساده و متناسب با سن راه است.”

ما به طور انحصاری نازل شده در اوایل این ماه که کیت شده است سرگرم کننده کودکان را با پخت و باغبانی در طول خود انزوا.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de