‘Roswell, New Mexico’ رئیس پیش نمایش ‘غم انگیز عاشقانه,’ بیشتر Malex

به دنبال بیشتر Malex? آن را برای تلفن های موبایل مانند شما آن را دریافت کنید — اما شاید نه چگونه شما می خواهید.

مایکل (Michael Vlamis) و الکس (Tyler Blackburn) رفت و از طریق یک رابطه کثیف در فصل 1 از Roswell, New Mexico. در پایان این فصل مایکل شروع به دیدن ماریا (Heather Hemmens) — و تا به حال هیچ ایده که برادرش مرده بود. هنگامی که او متوجه می شود همه چیز تغییر showrunner Carina Adly مکنزی گفت: ما هفته به طور انحصاری در سفر اخیر به مکزیک جدید تنظیم شده است.’

“مایکل برخورد با آن را به عنوان او همه چیز می پردازد. او نوشیدن و مبارزه و hooking up” نویسنده گفت: ما در مورد جایی که او میدارد تا در آغاز فصل 2. “وجود دارد یک تغییر چشمگیر بین مبارک مایکل بوسیدن ماریا و امیدوار نسبت به آینده و چه کسی دیدار ما در ما season 2 premiere.”

بلکبرن, 33 همچنین گفت: ما “من فکر می کنم راه های فصل 1 به پایان رسید, شما را دیدم الکس انتظار برای مایکل به عقب می آیند و او را گفت: ‘اجازه دهید بیش از شروع. بیایید با هم شروع به تمیز کردن.’ و من فکر می کنم که نوع از چیزی که آنها را تا پایان انجام در این فصل است. آنها هم نیست. وجود دارد, عمیق, احساسات, اما آنها فقط آن احساسات است که آنها به اشتراک گذاشته به طوری پیچیده و بنابراین پیچیده و دشوار و فرو رفته در تروما برای هر دو آنها را. آنها عاشق یکدیگر, اما آن را فقط به یکی از این روابط که در آن شما آنها را دوست دارم اما آن را فقط وجود دارد سمیت اطراف آن است. در برخی از نقطه شما نیاز به فضا است.”

Vlamis, 28, تکرار بلکبرن این بیانیه اضافه میکند: “آنها یک عشق عمیق است که نمی خواهید در هر نقطه که آیا آنها با هم یا نه.”

مکنزی است که به خوبی آگاه از طرفداران برای مایکل و الکس نیز به اشتراک گذاشته شده اخبار خوب و بد. در حالی که الکس جدید عشق و علاقه در این فصل که “تعجب آور اتصال به شهر” این بدان معنی نیست Malex نمی تواند در صحنه های با هم. در واقع آنها “تا پایان صرف زمان بیشتری را با هم در این فصل از آنها در فصل گذشته گفت:” خود ما.

“آنها در حال تلاش برای تعریف دوباره ارتباط خود را تلاش برای حرکت در گذشته بسیاری از تیره مسائل” مکنزی به اشتراک گذاشته. “آنها همچنین هر دو عاشق ماریا است. آنها هر دو در مورد مراقبت از ماریا بسیار زیاد است. و همان می رود برای مایکل و ماریا — آنها هر دو در مورد مراقبت از الکس بسیار زیاد است. بنابراین چیزهایی که قطعا رفتن به پیچیده وجود دارد. … آن را به من یاد Jason خیابان و Riggins و Lyla در جمعه شب چراغ. این بود که دوست دارد که بیشتر ؟ عشق داستان ممکن است در خیابان و Riggins, شما می دانید.”

Jeanine Mason as Liz on Roswell New Mexico
Jeanine Mason به عنوان لیز در ” رزول: New Mexico.’ اورسولا Coyote/The CW

با این حال او وعده داده است که بدون توجه به آنچه وجود خواهد داشت عاشقانه این فصل است.

“من عاشق عشق داستان است. من عاشق داستان عشق که نیست همیشه فوق العاده آسان است. اما قطعا وجود دارد عاشقانه در این فصل است. غم انگیز و عاشقانه است که هنوز هم عاشقانه” این شب ابدی نویسنده گفت: ما. “ما بسیار هنوز هم کاوش مایکل احساسات ماریا و مایکل احساسات الکس. آن را قطعا یک وضعیت که در آن آن را مانند او در نقل مکان کرد به ماریا و او و الکس در حال bros.”

همانطور که برای لیز است (Jeanine Mason) داستان عشق, آن را به یک پایان غم انگیز در فصل 1 زمانی که حداکثر (Nathan دین پارسونز) کشته شد. او صرف خواهد شد فصل 2 مصمم به پیدا کردن یک راه برای او را به عقب — و او به تنهایی است. پس از رزا (کهربا Midthunder) احیا شد توسط Max در فصل گذشته ممکن است ؟

“این چیزی است که تا کنون در این نمایش حداکثر بوده و تنها کسی است که تا به حال قدرت به درمان در همه. بنابراین آن را نوعی این سوال که چه کسی می تواند نجات نجات دهنده؟” مکنزی گفت. “ما باید ایده های مختلف. نوح گفت: به ایزابل و حداکثر در فصل گذشته است که اگر آنها مورد بررسی پتانسیل خود را بیش از آنها نخواهد بود بنابراین محدود در قدرت خود را. بنابراین شاید ایزابل می تواند به رشد قوی تر است. شاید لیز می تواند کمک. شاید مایکل می تواند کمک. من می گویم آن را آسان را حل کند. من در حفظ و دیدن چیزهایی که در توییتر هستند که مردم شده اند مانند: “پس حداکثر خواهد بود در پایان قسمت اول.’ حداکثر نمی خواهد به سمت راست در قسمت اول. در این فصل تا حد زیادی در مورد گرفتن حداکثر بازگشت.”

فصل 2 از رزول: جدید مکزیک برای اولین بار در CW دوشنبه, مارس 16 در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de