Rose McGowan: جو بایدن سمی است و از آن زمان به بیش از شروع

چرا شما باید مراقبت از

چون یکی از #MeToo رهبران می گوید جو بایدن زمان است.

برای چند هفته در حال حاضر تارا Reade اتهام که جو بایدن sexually assaulted او در سال 1993 زمانی که او در یک سطح پایین کارمند برای پس از آن سناتور پرواز تحت رادار همانطور که قبلا صریح دموکرات ها و منابع رسانه ای به نظر می رسید ساکت به بررسی. که دیگر مورد پس از تعدادی از داستان شکست این هفته با شواهد جدید که حداقل Reade گفت: دوستان و خانواده در مورد برخورد در زمان.

در حال حاضر دموکرات ها باید تصمیم بگیرد چه چیزی برای انجام با یک presumptive نامزد شده است که با آمار معتبر اتهام حمله پس از چهار سال از افشاگری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای خود سابقه نامناسب رفتار جنسی — نه به ذکر است مشخصات بالا در مرحله نهایی مسابقات بیش تایید دادگستری برت Kavanaugh که او نیز متهم به حمله به چند دهه قبل است. در زیر گفتگو با Rose McGowan بازیگر و برجسته #MeToo فعال در مورد آنچه که او معتقد است باید در آینده اتفاق می افتد.

در نور از تارا Reade اتهامات باید دموکرات تقاضا بایدن برداشت از مسابقه ؟ اگر نه چه بایدن باید انجام دهید برای اطمینان بخشیدن به زنان است ؟

Rose McGowan: اجازه دهید من روشن شود: این است که در مورد اطمینان بخش “زنان رای دهندگان.” این باید در برابر مسئله برای زنان و مردان است. در غیر این صورت این خط فکر و سوال عمیقا misogynistic حتی اگر بی خبر. تارا Reade گفتن یک حقیقت ناراحت کننده اما آن حقیقت است.

تصور کنید که چگونه او احساس می کند که کسی که رویای تغییر جهان توسط یک دموکرات و بنده و سپس یک سناتور قدرتمند می آید و از بین می برد همه چیز شما کار کرده اند و قربانی برای. اعتبار و آموزش و پرورش تارا تا به حال حتی به استخدام خود ، متناوب و برای دستیابی به یک زن جوان در آن زمان و یا در حال حاضر.

آن را نه تارا Reade گسل است که لیبرال ها ترجیح می دهند تولیدات ،

Rose McGowan

جو بایدن بس باید مبارزات انتخاباتی خود را بلافاصله. شهروندان آمریکایی مورد آزار قرار گرفته اند بنابراین تا حد زیادی توسط خود سیاستمداران در حال حاضر زمان برای شروع بیش از. یک پنجره وجود دارد. جو بایدن برنده خواهد شد. من به اختصاص زمان به مطمئن شوید که. وجود دارد که جو بایدن می توانید این باشه. ما مردم حقیقت را ببینید. بله وجود دارد و خطرناک بدخیم عاشق در کاخ سفید اما چه وحشتناک انتخاب آمریکایی ها داده می شود. آمریکایی ها باید تقاضا بهتر است.

مردم به نظر می رسد کمتر حاضر به قبول گزینش از Reade ادعا نسبت به راه آنها بسیج در سراسر کریستین Blasey فورد در Kavanaugh مورد. وجود شایستگی به این ایده که “به اعتقاد همه زنان” جنبه های #MeToo باید افکار?

آن را نه تارا Reade گسل است که لیبرال ها ترجیح می دهند تولیدات ، کریستین Blasey فورد بود بسیار شجاع; بنابراین تارا Reade. آنها هر دو در انجام حق وجدان خود و کشور خود.

این به چه معنی برای #MeToo و جنبش زنان? این لحظه ای است بسیار عجیب و غریب که در آن هر دو حزب عمده نامزد شده اند معتبر متهم به تجاوز جنسی. آیا این احساس شکست ؟

#MeToo یک ابزار ارتباطی برای بازماندگان و نه یک جنبش است. که عمدی سوء تفاهم در رسانه ها ، جو بایدن سمی است. زنان و مسائل زنان هستند به بایدن. چرا ما همیشه باید به مردان ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>