رباتیک عمل جراحی در نهایت مجموعه به مقرون به صرفه

ایرلندی جراح بری o’reilly شد اولین بار در جزایر بریتانیا به استفاده از یک ربات برای برداشتن رحم در سال 2007. Hysterectomies به طور سنتی نیاز به برش بیمار باز است که به معنی بهبودی طولانی بار نه به ذکر است خطرات بهداشتی. اما با ربات o’reilly درج ابزار به keyholes که او پس از عمل با استفاده از کنترل و یک دوربین متصل به روبات ها. نتیجه ؟ بیشتر عملیات دقیق و زمان بهبودی کوتاه تر.

چنین پیشگام — o’reilly است پس از انجام بسیاری از این روش ها — آمد در یک قیمت. یک مدل از این ربات اصلی به نام Da Vinci, تولید شده توسط این شرکت در ایالات متحده بصری فولاد, هزینه, حدود 1.6 میلیون نفر در آن زمان. پس از 10 سال بصری متوقف نگهداری ربات مجبور o’reilly بیمارستان — چوب پنبه دانشگاه زنان و زایمان بیمارستان — برای خرید یک مدل جدیدتر در هزینه $2.2 میلیون.

بصری فولاد می تواند انجام این کار به دلیل آن را نگه می دارد در انحصار فولاد روبات بر اساس طیف وسیعی از اختراع ثبت شده آن را به دست آورد و برای آن تکنولوژی برای اولین بار توسعه یافته در 80s و 90s در کالیفرنیا غیر انتفاعی موسسه تحقیقاتی موسسه بین المللی. برخی از فن آوری توسعه یافته از طریق تحقیقات انجام شده توسط ارتش R&D سازمان DARPA. اما همه که در مورد تغییر است.

در دو تا سه سال آینده رقابت می تواند به پایین آوردن قیمت است.

بری o’reilly ایرلندی جراح

کلید اختراعات و شروع به اجرا کردن به صورت بصری است. که موجب طیف وسیعی از شرکت های جدید به حرکت به بازار است. Medtronic, یک شرکت تجهیزات پزشکی استخدام بیش از 80 ، 000 نفر در حال حرکت به فضا. بریتانیا بر اساس CMR فولاد مطرح شده $380 میلیون دلار سرمایه را به چالش بصری. و هر دو الفبا — گوگل شرکت مادر — و جانسون و جانسون در حال حمایت از راه اندازی فعل فولاد به فشار خود روبات. آن را کمی تعجب پس از آن که بازار جهانی فولاد ربات انتظار می رود که نزدیک به سه گانه از 4.5 میلیارد دلار در سال 2016 به $12.1 میلیارد دلار در سال 2025 است.

این فشار می تواند جراحی رباتیک قابل دسترس بیشتر و رقابت بیشتر می تواند سریع سریعتر نوآوری در این زمینه کارشناسان می گویند. برای بیماران بهبودی طولانی بار ممکن است تبدیل به یک چیزی از گذشته برای طیف وسیعی از اعمال جراحی.

“جراحی رباتیک است که در اینجا به ماندن می گوید:” o’reilly. “بزرگترین مانع برای جهانی را تصاحب این واقعیت است که از آن شده است در انحصار یک شرکت که از آن شده است بسیار گران قیمت. اما در دو تا سه سال آینده رقابت می تواند به پایین آوردن قیمت است.”

در میان بصری معروف ترین فن آوری است EndoWrist یک نوع multiheaded شاخک حساس است که می تواند به عنوان مثال هر دو را نگه بافت و برش. چندین اختراع ثبت شده برای این فناوری هنوز هم باقی می ماند برای چند سال با بصری اما شرکت های دیگر شده اند شروع به توسعه خود را جایگزین و دست درازی وقت است زمین. در سال 2017 Ethicon, a Johnson & Johnson فرعی و حتی شکایت کرد بصری ادعا خاصی EndoWrist فن آوری های نقض آن فن آوری است. در همان زمان دیگر اختراع ثبت شده انقضای. یکی برای پزشکی بازوی روباتیک متصل به میز عامل در نظر گرفته شده برای عمل جراحی قلب تمام شده در Dec. 20, 2019.

Surgical Robot Scheduled For Heart Surgery

پس از آن وجود دارد هزینه های اضافی از ابزارهای بصری به فروش می رساند برای آن روبات, دوباره, در, حق بیمه پزشکان می گویند. O’reilly می گوید هر دستگاه به طور معمول در اطراف هزینه $2,200 و نیاز به جا شود پس از 10 استفاده می کند. بصری نیست پاسخ به OZY درخواست برای نظرات.

شکستن انحصار آسان نخواهد بود. “برای سال ها وجود داشته است شایعات از بازیکنان جدید وارد بازار شده اما تا کنون آنها وارد نکرده می گوید:” گیرت Vandenbroucke یک بلژیکی متخصص بیهوشی که شرکت تاسیس Orsi آکادمی یک مرکز آموزشی برای جراحان رباتیک. بصری می تواند به عنوان مثال سرمایه گذاری در انحصار درآمد حاصل از R&D. جراحان آموزش دیده در داوینچی سیستم نیاز به باز آموزی در ربات های جدید. آن را نیز طول می کشد مقدار زیادی از زمان برای دریافت جدید روبات های پزشکی, تست و تایید شده توسط مقامات که بدن افت می کند به رقبا.

با این وجود با ورود قدرت بازیکنان مانند حروف الفبا و جانسون و جانسون “به نظر می رسد مانند انحصار در مورد به پایان می گوید:” امانوئل Vander Poorten استادیار و متخصص در جراحی رباتیک در KU Leuven یک دانشگاه بلژیکی. “سیستم های جدید در حال آزمایش هستند, به عنوان ما صحبت می کنند در بیمارستان ها و شرکت ها در پشت این فشار برای باز کردن بازار نیست دقیقا بازیکنان کوچک.”

هنگامی که اتفاق می افتد مزایای جراحی رباتیک آن را جذاب به پزشکان و بیماران. در حال حاضر جراح عمل روبات هنوز هم نیاز به رقابت با سنتی چاقوی کوچک جراحی و همچنین جراحی لاپاروسکوپی که در آن جراح به صورت دستی درج ابزار از طریق سوراخ کلید برش. روبات ارائه مزایای کلیدی از نظر دقت و همچنین ارگونومی برای جراح است. “اگر ما برای غلبه بر این سد هزینه است که می تواند یک موضوع مهم” می گوید: o’reilly. “من نمی دانم که هر جراح لاپاروسکوپی که سعی کردم یک ربات و سپس رفت و برگشت.” در حال حاضر رباتیک عمل جراحی به طور معمول هزینه حداقل $3,000 بیش از جراحی لاپاروسکوپی.

استفاده گسترده تر از روبات ها در عامل تئاتر خواهد به نوبه خود اجازه می دهد برای برنامه های کاربردی دیگر. Telesurgery — که در آن ربات نیست عمل توسط یک جراح در همان اتاق اما به طور بالقوه توسط یکی در طرف دیگر از جهان می تواند تبدیل به بیشتر رایج است. همراه با جدید فوق سریع شبکه های مانند 5G است که می تواند اجازه می دهد زندگی مردم در مناطق روستایی و یا کشورهای در حال توسعه بدون جراحان برای عمل جراحی در بیمارستان های محلی مجهز به یک ربات به جای داشتن به سفر هزاران مایل برای درمان.

و روبات می تواند فشار عمل جراحی به عصر دیجیتال. “سطح اتوماسیون را افزایش می دهد می گوید:” Vander Poorten اشاره کرد که در هنگام عمل جراحی هستند روبوتیک خسته کننده و تکراری وظایف می توانید شروع به طور خودکار. Vandenbroucke اضافه می کند که دسته های بزرگ از داده ها نیز ممکن است وارد بخش, بهبود, پزشکی ایمنی در آینده است.

حتی اگر آن انحصار به پایان می رسد بصری نیست
لزوما به پایین بروید. “من شک دارم بصری دارای مقدار زیادی از سرمایه آماده به
دفاع از خود می گوید:” Vander Poorten. اما شاید که بد نیست. این امر
نیروی این شرکت را در آن رقبا با قیمت و کیفیت و گران قیمت نیست
ابزار پزشکی و جراحی. برای بیمارانی که خبر خوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>