رابرت پتینسون هنوز هم خجالت در مورد این فرش قرمز گروه


Robert Pattinson Reveals His Worst Fashion Moment
رابرت پتینسون در سال 2019 جشنواره بین المللی فیلم تورنتو. مایکل Hurcomb/شاتر

رابرت پتینسون است حسرت — مد تاسف است.

در مصاحبه با GQمنتشر شده در فوریه 26, 33 سال بازیگر نشان داد آنچه که او بداند به بدترین مد نگاه در تمام دوران: این گروه میپوشید به اکران فیلم هری پاتر و جام آتش در نوامبر 2005.

“من پوشیدن, چرم, شلوار با این چکمه های کابوی و یک کت مخمل,” پتینسون گفت: خروجی. “منظورم این است که آن را به معنای واقعی کلمه شبیه یک بچه رفته بود به یک پانسمان کنید.”

در حالی که شما ممکن است فکر “اما مخملی است!” کت و شلوار ژاکت شبیه یک فرش قرمز و پوشیده بود بیش از یک بد اتصالات سفید را فشار دهید تا. نه بهترین.

Robert Pattinson Reveals His Worst Fashion Moment
پتینسون در لندن اکران فیلم “هری پاتر و جام آتش” در نوامبر 2005. ری Tang/شاتر

پتینسون که بازی Cedric Diggory در هری پاتر حماسه قبل از بازی در ادوارد کالن در گرگ و میش , سری سپاسگزار برای این سبک توصیه های او را بدست طول سال. این به او کمک کرد تا تکامل نگاه خود را به طوری که آن را در حال حاضر جلا اما هنوز هم شجاعانه.

“اگر من انتخاب برای پوشیدن لباس خودم فکر نمی کنم من می رفته اند در بسیاری از جهات که من به پایان رسید تا رفتن با دیور و افرادی مانند [English طراح مد] Kim جونز.”

او ادامه داد: “من هرگز فکر نمی کردم من می تواند با پوشیدن لباس ابریشمی ابریشم و ساتن. من این عینک لباس مخصوص مهمانی رسمی که تا به حال بسکتبال, کوتاه, در سال گذشته – هرگز تصور نمی کرد که!”

مدل مد له هیچ یک دیگر از A$AP Rocky. او فقط جدی در سبک” پتینسون گفت GQ. “ما شده اند به چند اتصالات مختلف با هم و من را ببینید احمقانه ترین چیزی که واقعا می خواهید به آن را می پوشند اما مانند یک کل ادم احمق و ابله. سپس ما را به نشان می دهد و من را ببینید راکی در آن می شود و مانند ” عیسی مسیح شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر چیزی را می پوشند!'”

این روزها Dior مدل ستاره شده است خرد کردن سبک بازی. در 17 ژانویه سال 2020 پتینسون نشسته ردیف جلو در برچسب لوکس فرانسه را نشان می دهد در طول هفته مد پاریس. برای علاقه داشتن به امر او عینک سیاه و پیراهن زیر کت های چرم زوج با شلوار راه راه. برای کفش های او سر در نمی-هنوز-منتشر دیور x Jumpman Air Jordan 1 کفش — آینده مارس سال 2020 است.

Robert Pattinson Reveals His Worst Fashion Moment
رابرت پتینسون و Cara Delevingne نشستن در ردیف جلو در Dior پاییز و زمستان سال 2020 نشان می دهد در طول هفته مد پاریس در 17 ژانویه سال 2020 است. J M HAEDRICH/SIPA/شاتر

پتینسون شد چهره Dior Homme عطری مبارزات انتخاباتی سال 2012 پیوستن به کشت و ستارگان دیگر به نمایندگی از این برند مانند جنیفر لارنس, میلا کونیس و چارلیز ترون. در فوریه سال 2016 او را استخدام کرد تا به عنوان چهره ای جدید از دیور مردانه. او اولین بار افراد مشهور به محترم عنوان همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im