راب کارداشیان ادعا Blac Chyna اشاره کرد و تفنگ را در سر خود را در طول مبارزه

راب کارداشیان ادعا در دادگاه که در مقالات سابق خود نامزد, Blac Chyna, اشاره یک تفنگ را در سر خود ضربه او با یک قطب فلزی و سعی در خفه کردن او را با آی فون, شارژر در طول یک خشونت استدلال ساعت قبل از دسامبر 2016 تقسیم می شود.

در دادگاه اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی در میان خود طرح دعوی در دادگاه در برابر Chyna برای حمله و باتری Kardashian, 33, ادعا کرد که او “ترس از زندگی خود” را به عنوان او دقیق در مبارزه پس از آن زن و شوهر در حال خواهرش کایلی Jenner‘s Hidden Hills, California, خانه در ماه دسامبر سال 2016 تنها یک ماه پس از او به هنگام تولد به پدر, دختر رویایی, در حال حاضر 3.

“Chyna نامنظم رفتار تحت تاثیر الکل و مواد مخدر به اوج خود رسید در جسمی آزار و ضرب و جرح غارت و باعث اموال قابل توجهی آسیب” وکیل متحده در پرونده.

Rob Kardashian Claims Blac Chyna Pointed Gun at His Head During Violent Argument
راب کارداشیان و Blac Chyna مگا;Shutterstock

سابق Keeping Up With the Kardashians sتار ادعایی که پس از جنگ جهاني بار, صاحب, 31, عکاسی, که در آن او به نوشیدن بیش از حد و خرناس کوکائین “Chyna اشاره کرد و اسلحه را در راب سر و تهدید به کشتن او” در حالی که او در یک تماس FaceTime.

بعد در شب “Chyna آمد تا پشت راب پیچیده آی فون, شارژر محکم به دور گردن خود و شروع به خفه کردن او با استفاده از قدرت کامل” دادگاه اسناد ادعا اضافه کرد که Kardashian موفق به بیرون کشیدن کابل فرار کرد و به اتاق خواب استاد, قفل درب.

او سپس ادعا کرد که Chyna خراب اتاق خواب را قفل درب و “اقدام به استفاده از مشت خود را و یک میله فلزی به بارها و بارها اعتصاب” او فوق العاده تلفن و تلویزیون و آسیب رساندن به دیوار.

کارداشیان به نام مادر, Kris Jenner, که او را فرستاده پسر کوری قماربه خانه در ساعات اولیه صبح است. او گفته کشیده Chyna او نامزد و سعی در جدا کردن آنها به عنوان مدل “ادامه داد: به ضرب و شتم و غارت در اطراف سر و صورت و پشت است.”

به عنوان کارداشیان سعی به ترک او ادعا کرد که Chyna انداخت یک اتاق ناهار خوری و صندلی در ماشین خود را در حالی که قمار ماند در خانه با او به مطمئن شوید که او نمی او را دنبال کنید. این راب و Chyna ستاره نقل مکان کرد و در خارج از خانه ساعت بعد و زن و شوهر تقسیم می شود.

“به عنوان یک نتیجه از حمله غارت دچار خش و خراش و کبودی” و همچنین “پریشانی عاطفی,” اسناد و مدارک محرمانه و اضافه کرد که کارداشیان “نمی دانم که آیا تفنگ لود شد زمانی که او دو بار اشاره کرد و آن را در سر خود و تهدید به کشتن او است و او بر این باور است که Chyna می تواند او را بکشند.” او پس از آن تغییر قفل در تپه پنهان صفحه اصلی و استخدام های امنیتی برای محافظت از او.

کارداشیان واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر سابق خود در ماه سپتامبر سال 2017 با کایلی نیز تحت پیگرد برای 100.000 دلار خسارت به اموال او (او بعد از کناره گیری از این مورد). Chyna در زمینه حرکت به اخراج کت و شلوار در ماه فوریه این سال است که در آن او ادعا کرد “بود که او را بسیار خروجی رنگارنگ و شوخی خود با راب” و که “او تا به حال هیچ قصد آسیب” او.

Chyna وکیل لین Ciani در بیانیه ای گفت: ما در روز شنبه, مارس 11 که “وجود دارد نه” حمله خشونت آمیز,'” اصرار دارد که در شب در مورد زن و شوهر بودند تجلیل از فصل 2 از راب و Chyna بودن greenlit توسط E!

“بخشی از آن خشن و لاسی جشن شامل Chyna پاره نامزد او را غارت و سپس به شوخی او را نوازش ناخن در مقابل قفسه سینه خود را,” Ciani گفت. “دور بودن از ‘حمله و باتری’ راب به جای بستری تحت سوگند در خود رسوب که خراشیده شدن توسط یک زن است ” یکی از بهترین کارهایی که یک مرد می تواند برای بپرسید.’ راب همچنین اعتراف کرد که او هرگز ترس از زندگی خود و در واقع فکر می کردم آن را “خنده دار” هنگامی که Chyna به طعنه او را در حالی که نگه داشتن راب تخلیه تفنگ.”

“دو سال بعد راب است که به سادگی در تلاش برای سرپوش گذاشتن انتقادی خود را رسوب پذیرش در حال حاضر دروغ گفتن و ادعا می کنند که Chyna “کشیده تفنگ’ بر او و که او می ترسید برای زندگی خود” Ciani ادامه داد. “است که فقط یکی دیگر از راب نهفته است.”

با گزارش Marjorie هرناندز

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>