راب Gronkowski رژیم غذایی به شدت تغییر کرده است پس از بازنشستگی از فوتبال


Rob Gronkowski How His Diet Has Changed Since Retiring From the NFL
راب Gronkowski. شاتر

تغییر رژیم غذایی ، راب Gronkowski‘ثانیه زندگی تغییر کرده است به طور چشمگیری پس از بازنشستگی از فوتبال حرفه ای در آوریل 2019 که بدان معنی است که او تا به حال به قابل توجهی ترفند به خوردن رژیم.

در حالی که سابق New England Patriots, تنگ, پایان, 30, یک بار سوخته حدود 20 ، 000 کالری در روز پست خود را-فوتبال زندگی است که بطور قابل توجهی بیشتر آرام — و این تغییر به رهبری او را به بررسی مجدد آنچه که او می خورد. “از آنجایی که نیست فوتبال بازی کنه شما رو واقعا نگاه کنید در رژیم غذایی خود را به دلیل شما در زندگی فقط زندگی عادی گفت:” ما هفته به طور انحصاری در اوایل این ماه. “بنابراین من واقعا می خواهم به نگاه کردن رژیم غذایی من در حال حاضر و من دوست دارم حفظ انرژی من.”

برای جلوگیری از کندی و نگه داشتن انرژی خود را تا Gronkowski چوب برای تمیز کردن سالم مواد غذایی. “من می خواهم به انجام ميدهد و من می خواهم بگویم açai کاسه. آنها مرا به خاطر رفتن” او توضیح داد. “آبمیوه در صبح و یک açai کاسه در بعد از ظهر. آنها مرا به خاطر رفتن بدون تصادف.”

Gronkowski گفت: ما آب خود را از انتخاب تغییرات “بسته به روز” اما او جزئی به سبز و آب میوه و نوشیدنی های ساخته شده با چغندر. “اگر من در تلاش برای تمیز کردن سیستم من من می خواهم به انجام بسیاری از سبز و آب میوه و برخی از چغندر بیش از حد برای نگه داشتن سیستم قلبی و عروقی رفتن چون من هنوز هم می خواهم به تمرین و فعال ماندن در همه زمان” او گود و اشاره کرد که او را گاهی اوقات پرتاب سیب در مخلوط برای او دلچسب آشامیدنی “طعم شیرین است.”

Rob Gronkowski How His Diet Has Changed Since Retiring From the NFL
راب Gronkowski. شاتر

زمانی که او هنوز هم با میهن پرستان Gronkowski رژیم غذایی قطعا متفاوت است. در واقع او حتی تا به حال یک بازی بعد مراسم که درگیر chowing مورد علاقه دوران کودکی وعده غذایی قبل از هدف قرار دادن این زمینه است. “من همیشه دوست داشتم به یک کره بادام زمینی و ژله با شکلات, شیر,” او به یاد می آورد. “من مادر باعث می شود بهترین ژله های خارج وجود دارد پس از آن بود که معمولا همیشه با او در خانه ژله و آن را فقط خوب است. من فقط آن را دوست دارم احساس می شود شما سوخت است.”

ساندویچ سنت Gronkowski گفت: ماآغاز شد زمانی که او بچه بود و ادامه داد: در طول کار حرفه ای خود را. به عنوان او آن را قرار داده: “من فقط آن را نگه داشته رفتن تمام زندگی من اساسا حتی از طریق جوانب مثبت است.”

هر چند Gronkowski نمی خواهد بازی در سوپر باول LIV او را قطعا نگه داشتن چشم در عمل از حاشیه به عنوان او را میزبانی باش به نام Gronk حزب ساحل در میامی در روز شنبه, آوریل 1. این بزم می آید به عنوان ورزشکار تیمی با بارگذاری می خورد و مورد علاقه خود را به میامی, نقطه, شور, شیرینی بی شیرینی برای ایجاد خود بسیار خود limited-edition Gronk جعبه.

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>