راب Gronkowski پیوستن تام بردی در خلیج تمپا در پاسخ به آلت تناسلی خود را اظهارات


Rob Gronkowski Joining Tom Brady Tampa Bay Comments on His Penis Remarks
راب Gronkowski و تام بردی. شاتر (2)

پیوست و این احساس خیلی خوب است! راب Gronkowski ملحق خواهد شد تام بردی در خلیج تمپا برای سال 2020 NFL season.

نیویورک بومی و 30 معامله شده است از جدید انگلستان میهن پرستان به Tampa Bay Buccaneers بیرون آمدن از بازنشستگی به بازی یک بار دیگر با سابق Pats کارفرمایی, NFL, گزارش روز شنبه, مارس 21.

با توجه به NFL شبکه broncos, Gronkowski که بازنشسته از ورزش در ماه مارس 2019 گفت: Patriots که او می خواست به بازی فوتبال اما دوباره راه اندازی شد در بازی با بردی, 42, در, فلوریدا.

او بنا به گزارش رسیده است که کار را برای فصل آینده را کسب $10 میلیون برای یک سال قرارداد در انتهای تنگ عامل جلب Rosenhaus, طریق NFL.

این خبر یک روز پس از این نقاب خواننده شرکت کننده در نظر پویا خود با بومی کالیفرنیا ساخته شده است که برخی از گونه های برامده نظرات در مورد Gronkowski است مردانگی.

Rob Gronkowski Joining Tom Brady Tampa Bay Comments on His Penis Remarks
راب Gronkowski امواج پس از میهن پرستان جدید انگلستان برنده NFL Super Bowl 53 در 9 فوریه 2019 در آتلانتا ، استیو Luciano/AP/شاتر

در حالی که ظاهر می شود بر روی دوشنبه, مارس 20 قسمت از تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند, سه بار قهرمان سوپر باول خطاب بردی نظر که Gronkowski تناسلی مرد شد, “شگفت انگیز” در حالی که صحبت کردن با هوارد استرن هفته قبل از.

“آه انسان” دانشگاه آریزونا آلوم گفت: Andy Cohenوقتی پرسید که چه کارفرمایی بدن مانند نگاه. او توصیف [معدن] به دنبال ‘شگفت آور’ که من فکر می کنم بزرگترین تعریف در زندگی حرفه ای من همراه با بازی با تام.”

Gronkowski اضافه شده است که آن را “نوع تعجب” او هنگامی که او شنیده ام آنچه را که پدر سه مورد او گفت: اما تعطیل کردن هر گونه شایعاتی که اندازه آلت تناسلی مرد بودند قابل مقایسه است.

“نه به عنوان خوب به عنوان معدن” او پکتیا میباشد. “مرد نیست گله آن را تا آنجا که من [اما] شاید من دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن.”

Gronkowski بازی نه فصل (از سال 2010 تا سال 2019) برای انگلستان در حالی که شش بار قهرمان سوپر باول صرف تمام زندگی خود را با Pats.

بردی بود که یک وطن پرست برای 20 سال قبل از اعلام خروج او در ماه مارس است.

در 20 مارس او رسما امضا شده با خلیج تمپا است و پس از نقل مکان خانواده اش همسر Gisele Bündchen و دو بچه بنیامین 10 و ویویان 7 — از بوستون به تمپا. بردی سهام خود را به پسر ارشد جان, 12, با دوست دختر سابق, Bridget Moynahan.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>