Ro Khanna پشت Nabilah اسلام دوبله AOC از آتلانتا در رقابت گرجستان اولیه

Nabilah اسلام از 30 سال از مهاجران بنگلادشی است که یکی از شش دموکراتیک نامزد رقابت برای صندلی خالی بودن توسط حزب جمهوری خواه در کنگره راب Woodall پنج-مدت GOP وقت که وارد دفتر به عنوان بخشی از 2010 چای, حزب, موج. اسلام است که به طور منظم تبلیغ در مطبوعات به عنوان “آتلانتا AOC” و در تلاش است تا نشان دهد که یک پوپولیستی پیام می تواند در این کار کلاس منطقه.

کالیفرنیا تشکر. Ro Khanna, D-کالیفرنیا در حال شکستن با ایجاد و حمایت از اسلام تبدیل شدن به اولین عضو کنگره به تجمع در پشت جوان مدعی. و به رغم قبلا کار برای استقرار بازیکنان مانند هیلاری کلینتون در سال 2016 کمپین و کمیته ملی حزب دموکرات اسلام امن حمایت از مترو آتلانتا و فصل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا است. اشغال دموکرات و مادر یک عمل سیاسی کمیته اختصاص داده شده به انتخاب زنان از طبقه کارگر و کم درآمد پس زمینه به کنگره را تایید و او را به عنوان به خوبی.

“من با الهام از نامزدی وی” خناس گفت: رهگیری. “او کسی است که شخصا درک نیاز برای مدیکر برای همه است. او می تواند کمک به پل کلینتون و ساندرز حامیان به گسترش و ساخت ما مترقی ائتلاف. به عنوان یک زن از رنگ از اسلام و ایمان او نشان دهنده حجم و تنوع از منطقه و نماد جدید در جنوب.”

اسلام پلت فرم شامل سیاست با رشد حمایت مردمی مانند مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است. این هفته در مورد 6 در 10 دموکرات در آیووا قفقاز گزارش حمایت از حذف بیمه درمانی خصوصی برای ایجاد یک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی واشنگتن پست گزارش داد.

بزرگترین حریف در اولیه است کارولین Bourdeaux یک استاد دانشگاه که به دقت از دست رفته به Woodall در سال 2018 و قبلا ابراز مخالفت با مدیکر برای همه است. در طول سال 2018 کمپین با توجه به Atlanta Journal-Constitution, او گفت که او معتقد است که در “رفع” قانون مراقبت مقرون به صرفه و “تامین بهداشت عمومی بیمه گزینه است.” Bourdeaux نمی کند در حال حاضر لیست هر مواضع سیاست در وب سایت کمپین.

دولت 7th کنگره منطقه که شامل آتلانتا در شمال حومه شهر تبدیل شده است به طور فزاینده ای متنوع در طول چند سال گذشته و در حال حاضر جمعیت دارد که عمدتا مردم از رنگ. تغییرات جمعیتی علاوه بر Bourdeaux آینده در حدود 400 رای برنده شدن در midterms باعث دموکرات کنگره کمیته کمپین را به منطقه هدف برتر برای سال 2020 چرخه. در سال 2018 به آن اضافه شده Bourdeaux به خود “قرمز به آبی” برنامه.

تا کنون اسلام, کمپین اتحاد خارج مطرح شده بسیاری از او شش دموکراتیک مخالفان از جمله دو قانونگذاران ایالتی که در حال اجرا هستند مصرف در حدود 400,000. با توجه به OpenSecrets, Bourdeaux انتخاباتی مطرح شده در مورد $1,154,686 و $863,041 پول نقد در دست. Bourdeaux همچنین موفق به کسب تاییدیه از دموکراتیک گرجستان مظنونان حمله به دانشگاه جان لوئیس و هنک جانسون و سابق U. N. سفیر اندرو جوان, همه از آنها پشتیبانی خود را در سال 2018 مبارزات انتخاباتی.

اسلام که ترک کار خود را به مبارزات انتخاباتی تمام وقت و زندگی خود پس انداز به تازگی عناوین ساخته شده برای دادخواست فدرال کمیسیون انتخابات به او اجازه استفاده از بودجه مبارزه انتخاباتی به پرداخت برای مراقبت های بهداشتی با این استدلال که آن را در حال اجرا برای دسترسی بیشتر به طبقه کارگر و مردم.


“از آنجا که بسیاری از داوطلبان ترک شغل خود را به مبارزات انتخاباتی تمام وقت (از جمله خود من) به کمیسیون انتخابات فدرال فرض ما می توانید پرداخت برای مراقبت های بهداشتی از جیب — با استفاده از پس انداز و یا وجوه سپرده به پرداخت هزاران نفر در بیمه حق بیمه,” او نوشت: در وگ نوجوان op-ed در ماه گذشته.

“اما من مطرح شده توسط طبقه کارگر بنگلادشی مهاجران زندگی می کردند که به چک چک. من 30 سال در حدود $30,000 دانشجویی وام و پس انداز رو به کاهش هستند را به صفر است. بنابراین برای اولین بار در تاریخ, من درخواست دولت فدرال به من اجازه صرف بودجه مبارزه انتخاباتی در مراقبت های بهداشتی — از آنجا که زنان شاغل نیاز به مراقبت های بهداشتی به اجرا برای دفتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>