ریتا ویلسون: داشتن Coronavirus در همان زمان به عنوان تام هنکس ساخته شده آن را آسان تر’

با هم قوی تر. ریتا ویلسون باز مورد مبتلا به کروناویروس در رابطه با تام هنکس و چگونه خود را مشترک بیماری کمک کرده و آنها را بهبود می یابند.

“من فکر می کنم که داشتن این ویروس در همان زمان آن است که کمی ساده تر” خواننده 63 گفت: گاردین در مصاحبه منتشر شده در جمعه, آوریل 17. “ما مراقبت از هر یک از دیگر به جای داشتن فشار مراقبت از یک فرد و هیچ کس به مراقبت از شما و یا درک است که فرد در خانه استراحت نیاز دارد.”

ویلسون بیشتر به ذکر است که زمان به آنها بیشتر همدردی برای هر یک از دیگر. “ما خوش شانس بودیم در یک محل که در آن ما درک آنچه که دیگر رفتن را از طریق” او توضیح داد.

Rita Wilson and Tom Hanks 77th Annual Golden Globe Awards Coronavirus
ریتا ویلسون و تام هنکس حضور در 77 سالگی سالانه جوایز گلدن گلوب در ژانویه 5 سال 2020 در لس آنجلس ، شاتر

Hanks, 63, اعلام کرد, در مارس 11 که او و بازیگر آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که در استرالیا. “ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد” او نوشت: از طریق Instagram در آن زمان است. “به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد.”

این you’ve Got Mail ستاره شفافی در مورد چگونه این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در مارس سال 1988 برنامه ریزی شده برای نگه داشتن خود و دیگران را امن است. “پزشکی مقامات پروتکل است که باید به دنبال” او ادامه داد. “ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده. مراقبت از خودتان! Hanx!”

اواز یا موسیقی دو نفری بهبود و بازگشت به لس آنجلس در 27 مارس ،

در اوایل این ماه هنکس میزبانی یک stay-at-home edition از شنبه شب زندگی می کنندکه در طی آن او به شوخی در مورد وضعیت خود را پس از آشکار او تا به حال ویروس. “من شده اند مشهور قناری از معدن زغال سنگ برای coronavirus و همیشه از بودن تشخیص داده شده اند بیشتر شبیه به امریکا پدر از همیشه قبل از اینکه از آنجا که هیچ کس می خواهد به اطراف من بسیار طولانی و من مردم را ناراحت کننده” او کنایه آمیز در روز شنبه, آوریل 11.

Tom Hanks and Rita Wilson 26th Annual Screen Actors Guild Awards Coronavirus
تام هنکس و ریتا ویلسون حضور 26 Annual Screen Actors Guild Awards در سالن اجتماعات حرم در تاریخ 19 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، دیوید فیشر/شاتر

در تمام جدیت اسکار برنده گزارش داد که او و ویلسون بودند “بزرگ” و “ماندم, به مانند همه ما باید باشد.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>