حلقه اوکراین, اخبار سرکوب در آمازون درخواست روزنامه نگاران می گویند

در نوامبر 21, کسب و کار اوکراین, انتشار, بردار منتشر شده واقعی منطقه ای داستان موفقیت: آمازون آزمایشگاه تحقیقاتی در کیف وابسته به شرکت حلقه های امنیتی بخش بود دریافت یک “نام تجاری جدید تعریف” قبل و گسترده تر نقش جدید در این شرکت است. این دفتر در حال حاضر درگیر “در بسیاری دیگر از آمازون پروژه” یک مدیر آزمایشگاه گفت: بردار. “ما دیگر بخشی از یک کوچک راه اندازی, او گفت:” در اوکراینی “اما کامل مرکز R&D مشغول به کار در یکی از بزرگترین شرکت های بزرگ.”

حلقه اوکراین بارها کشیده شده موشکافی و انتقاد بیش از سال گذشته است. در ماه نوامبر پنج سناتور ایالات متحده آمریکا در نامه ای به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس, منتشر شده روز قبل از این وکتور, داستان حال نگرانی در مورد کیف اداری را از دسترسی به حلقه امنیتی فیلم و دیگر اطلاعات خصوصی و پرسید که آیا یک دولت خارجی می تواند دسترسی به این مواد به عنوان به خوبی. در این نامه ذکر یک رهگیری گزارش که بسیاری از کارمندان در دفتر ارائه شد پتو نامناسب دسترسی به یک وب سرور شامل مشتری فایل های ویدئویی. در پاسخ حلقه نشان داد که آن را تا به حال اخراج چهار کارکنان بیش از “دسترسی به حلقه داده های ویدئویی” است که “بیش از آنچه لازم بود برای کار خود را،” شرکت نکرد چه چیزی آن را انجام می دهند جلوگیری از چنین حوادث در آینده است.

یک ماه اوت سال 2019 گزارش در BuzzFeed یافت که کیف اداری استخدام “رئیس تشخیص چهره تحقیقات” با وجود تکرار انکار است که آن را با استفاده از چنین فن آوری است.

آن را جذاب پس از آن که یک R&D آزمایشگاه مترادف با نقض حریم خصوصی ظاهرا بوده است پاداش با گسترش نقش خود را در آمازون که شامل پروژه های خاص طبقه بندی ابر با سیا و صورت به رسمیت شناختن خدمات برای ادارات پلیس در سراسر کشور است. من خواسته های متعدد آمازون نمایندگان و حلقه سر از ارتباطات در مورد وکتور مقاله از جمله به طور خاص چه بود “بسیاری دیگر از پروژه های آمازون” حلقه اوکراین کارکنان در حال حاضر مشغول به کار در.

اگر چه آمازون نادیده گرفته و درخواست های مکرر برای نظر و حلقه حاضر به بحث در مورد این موضوع در ثبت آن به نظر می رسد که این شرکت انجام اقدام: در عرض چند ساعت از من سوالات متن وکتور تکه شد بی سر و صدا ویرایش و حذف منابع به آمازون. مهمترین کل به نقل از جمله در مورد “بسیاری دیگر از آمازون پروژه” کیف اداری مشغول به کار بود در روز از بدن خارج شد.

کامل نقل قول منسوب به حلقه اوکراین مدیر کل Lyubomir Vasiliev نشان داده شده است که در زیر به عنوان ترجمه شده توسط گوگل با حذف بخشی در داخل پرانتز:

“این در مورد رسیدن به یک سطح جدید. ما دیگر بخشی از یک کوچک راه اندازی, اما کامل مرکز R&D مشغول به کار در یکی از بزرگترین شرکت های. [ما درگیر نه تنها در حلقه خط تولید بلکه در بسیاری دیگر از پروژه های آمازون. است که] ما بزرگ اوکراین تیم از متخصصان مشغول به کار در بازار جهانی” توضیح Vasiliev.

نویسنده مقاله دیمیتری Koshelnik گفت که حلقه اوکراین پس از ارائه او به نقل از به طور مستقیم از طریق تبلیغات آن بخش “از ما خواست به حذف کلمه آمازون [از] من مقاله با توجه به ممکن است مشکلات قانونی است.” Koshelnik اضافه شده است که به نقل از فرستاده شده بود به او به طور خاص نسبت به Vasiliev که با توجه به صفحه مربوط به سه سال کهنه کار این شرکت است. بدون توجه شد اضافه به مقاله تصدیق هر گونه تغییر و یا که در هر پست-انتشار ویرایش قرار گرفته بود و حتی Koshelnik خود گفت: او بوده است غافل از این تغییرات قبل از جلسه از من. در یک ایمیل به رهگیری, بردار, editor-in-chief دنیس Marakin تایید کرد که این مقاله شده بود ویرایش در آمازون درخواست و رله یک از پاسخ های اخیر در سلف آنتون Polieskov که در حال اجرا بود, انتشار در:

ما انتشار یک خبر در مورد تغییر علامت تجاری, بعد, pr-مدیر حلقه اوکراین به نام من و خواسته به آمازون ذکر است خارج از این مقاله است. پس از من تا به حال یک رابطه خوب با مدیر این مقاله رو فقط چند ده ها تن از دیدگاه من قابل درک است که هر کس می دانم که حلقه بخشی از آمازون به هر حال من حتی نمی خواسته گفت باشه و در زمان آمازون بخشی از

تماس با WhatsApp Polieskov تایید کرد که او خواسته شده بود برای حذف نقل قول در “سریع گوشی چت” حلقه روابط عمومی: “هدف این بود که به حذف Amazon اشاره من به یاد داشته باشید استدلال است.”

Vasiliev نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر ارسال شده از طریق LinkedIn, Facebook و Instagram. حلقه کاهش یافته است به آدرس سوال در مورد تغییر مقاله در ضبط و یا حلقه اوکراین “نام تجاری جدید تعریف.” حلقه اوکراین صفحه اصلی شده است به کاهش یک پیام گفت: “در دست ساخت” گذاشته و بیش از یک موزیک ویدیو از کیف اداری انجام یک فارسی تفسیر “اجازه دهید آن را برف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>