Rikers Island زندانیان ارائه شده PPE و 6 دلار یک ساعت به حفاری گورهای دسته جمعی

شهر نیویورک ارائه شده است زندانیان در Rikers Island 6 دلار در هر ساعت — ثروت زندان استانداردهای کار — و تجهیزات حفاظت فردی اگر آنها موافقت خود را برای کمک به حفاری گورهای دسته جمعی در جزیره هارت با توجه به منابع با دانش ارائه می دهند. اوری کوهن سخنگوی دفتر شهردار, بیل د Blasio تایید آرایش به طور کلی, اما گفت که آن را “COVID خاص” اشاره کرد که زندانی شده اند حفر قبر در جزیره هارت برای سال.

این پیشنهاد فقط ساخته شده برای کسانی که با اعتقادات نه کسانی که زندانی قبل از محاکمه. یک یادداشت فرستاده شده به زندانیان به گفته یک منبع که آن را بررسی کند و مشخص نیست چه کار هارت جزیره خواهد بود اما اشاره به PPE برگ شکی نیست. پیشنهاد می آید به عنوان شهر نیویورک همچنان به عنوان کانون بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده با 38,000 افراد آلوده و بیش از 914 مرده است. شهر نیویورک صاحب و عمل یک گورستان عمومی در جزیره هارت که به مدت طولانی نگه داشته شده توسط زندان کار. این جزیره به عنوان یک پتانسیل محل استراحت برای افزایش بدن در صورت همه گیر توسط یک 2008 گزارش توسط NYC دفتر رئیس معاینات پزشکی.

هارت جزیره هر چند “محدود کرده است دفن فضا” در این گزارش اشاره کرد و “ممکن است قادر به جای هجوم زیادی از decedents نیاز به دفن” که آمادگی طرح حدود 50000 تا 200000 نفر در یک بیماری همه گیر با مرگ و مير از 2 درصد است که در آن 25-35 درصد از جمعیت آلوده است.

شهر سند پیشنهاد شده استخدام وزارت دفاع را “موقت جرم توقیف روش” که مکان تابوت 10 در یک ردیف به طوری که نه به پشته آنها را در بالای هر یک از دیگر. هارت جزیره واقع شده است شهر خاموش جزیره در برانکس. در سال 2008 Rikers زندانیان دفن حدود 20-25 بدن در هر هفته وجود دارد این گزارش در بر داشت.

زندانیان ممکن است امن تر در هوای تازه از هارت جزیره حفر گورهای دسته جمعی در حالی که با پوشیدن PPE از نشستن در آشکار حقوق بشر فاجعه است که Rikers یک سر می برند چاه مستراح تبدیل شده است که به طور گسترده ای مبتلا به کوروناویروس.

جاستین متاهل, مدیر اجرایی برانکس مدافعان مدافع عمومی سازمان اخیرا در توصیف این شرایط در Riker را به رهگیری: “شما یک وضعیت که در آن تمام پروتکل های که در حال بیرون آمدن از مراکز کنترل بیماری نمی تواند تصویب: وجود دارد شکسته و غرق و هیچ ضد عفونی کننده دست مردم ندارد و دسترسی به صابون و در یک زمان همه ما خواسته به انجام اجتماعی فاصله شما باید یک محیط که در آن مردم در حال خواب 100 به یک اتاق.”

شهرستان و مقامات دولتی باید به شدت و سنن و پاسخ به همه گیر در زندان که در خانه تقریبا 4,600 مردم و عفونت نرخ 3.6 درصد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط کمک های حقوقی جامعه است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو به تازگی قرار دادن دولت زندانیان به کار ساخت ضد عفونی کننده دست هر چند زندانیان خود را نمی به آن دسترسی دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>