ریچارد وبر سرنوشت نازل شده در “آناتومی گری” فصل آخر

بیش از حد کمی دیر است ؟ ریچارد وبر (James Pickens Jr.) دریافت تکان دهنده تشخیص از اندرو DeLuca (Giacomo Gianniotti) بود که او را در آستانه مرگ در طول پنج شنبه, آوریل 9 فصل آخر از grey’s Anatomy.

پس از رفتار او به نظر می رسد به نقطه به آلزایمر DeLuca و مردیت گری (Ellen Pompeo) کار خستگی ناپذیر نشان داد حقیقت است که ممکن است زندگی او را نجات داد. پیدا کردن آنچه که شما ممکن است از دست رفته این هفته به شرح زیر است.

Ellen Pompeo Grey's Anatomy Finale
Ellen Pompeo در grey’s Anatomy آخر. ABC

کل بیمارستان مشغول به کار بود وبر در مورد. آمد یک نقطه وجود دارد که بسیاری از پزشکان شروع به فکر کردن در آن آلزایمر و رفتن آنها به او را به خانه ارسال. اما خاکستری متوجه نشانه های جدید که تقریبا منجر به او و میراندا (Chandra Wilson) به برش او را باز به دنبال نگه داشتن.

که تا DeLuca با هجوم به اتاق عمل و ادعا می دانست پاسخ: وبر بود کبالت مسمومیت از جایگزینی مفصل ران. هنگامی که آنها یک آزمایش معلوم شد نظریه او درست بود.

تیم مونتاژ برای انجام عمل جراحی اضطراری که کشیده لینک (Chris Carmack) از بودن با آملیا (Caterina Scorsone) سمت در حالی که او در کار بود. پس از قانع کننده و خاکستری و حتی بیلی اجازه می دهد تا DeLuca به مالش دادن در.

Chris Carmack Grey's Anatomy Finale
Chris Carmack در “grey’s Anatomy’ آخر. ABC

“این یک حرفه ای-تعریف لحظه. او سزاوار بود وجود دارد,” او گفت:.

عمل جراحی به خوبی پیش رفت حتی اگر لینک از دست رفته تولد فرزند خود را. DeLuca را کشف می تواند یک “تغییر بازی” با توجه به لینک.

وبر از خواب بیدار شد و به نظر می رسد طبیعی است. حتی اگر کاترین فاکس (دبی آلن) شده بود در کنار او کل راه او نمی تواند او را ببخشد. “آیا شما stand by me when I was اخراج و من در بیمارستان به تحقیر من است یا که ذهن من حقه بازی در من بیش از حد؟” وبر فریاد زد در او.

کل این قضیه در زمان تلفات در DeLuca بود که گریه در کف یک بیمارستان در وحشت هنگامی که آن را بیش از همه. حتی اگر وبر سرنوشت شد نامشخص DeLuca این ناآرامی به نظر می رسید چیزی در سر خود را.

Giacomo Gianniotti Grey's Anatomy Finale
بازی Giacomo Gianniotti در grey’s Anatomy آخر. ABC

“من نمی دانم چه خبر است,” او گفت خاکستری از طریق اشک. او سپس در زمان او خانه و سعی کردند او را آرام.

گذشته از وبر عمده عمل جراحی عروسکی (Kim Raver) کاملا در معرض امور مربوط به او را با تام Koracick (Greg Germann) هنگامی که او به طور تصادفی به لب گرفته اوون (Kevin McKidd) و در سمت چپ او یک پست صوتی از دو جنس. بدترین قسمت? این بود اون و تدی روز عروسی.

“من نمی توانم ترک با شما. من ازدواج اوون” تدی گفت: به تام در پست صوتی. “این بود خداحافظ.”

اوون, اما, به نام عروسی بدون حتی گفتن عروسکی سیگنالینگ آغاز برای پایان دادن به رابطه خود را.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im