RHONY را Leah McSweeney توضیح می دهد که چرا او پرتاب شد در خارج از خانه در 17

یادگیری از آن همه! لی McSweeney شده است از طریق بسیاری احساس می کند اما آن را به ارمغان آورده است او را به جای او این است که او می گوید رامونا خواننده در طول چهار شنبه, آوریل 8 قسمت از زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک.

“پدر و مادر من اساسا انداخت من از زمانی که من 17 نیست که من آن را سزاوار نیست” لیه 37 می گوید: ما هفتگی‘s منحصر به فرد دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن. “من نیمه انجام داد اما آنها مانند ‘خداحافظ شما نیاز به کشف خود را s—t است.'”

او همچنین اعتراف کرد به رامونا, 63, که او با تجربه مواد مخدر و الکل فقط در مقابل پدر و مادر او خواسته بعد از آنها نقل مکان کرد زمانی که او 13.

“من خیلی سرکش. من خیلی عصبانی بود که ما نقل مکان کرد و از نیویورک به کانکتیکات” طراح مد می گوید. “من خیلی افسرده در مورد آن. در حقیقت من فکر می کنم نیاز به مقابله با تمام این سختی به من پشتکار خود شرکت. منظورم این است که می داند زندگی چه چیزی در فروشگاه برای ما است.”

رامونا سریع به تعریف جدید بازیگران عضو در چشم انداز مثبت در همه چیز. پیش از فصل 12 برتر نا محدود توسط رامونا بنیانگذار توضیح داد به ما انحصاری است که او ایجاد یک پیوند با لی.

Leah McSweeney Explains Why She Was Thrown Out of Her Parents House at 17
لی McSweeney براوو

“او می تواند دختر من. در واقع شما نوع نگاه کنید ما تعامل است که من او را نگه دارید و به یک استاندارد متفاوت” او با ما. “من از نوع نگاه او به عنوان جانشین پدر.”

رامونا در زمان Leah زیر بال او در راه است, اما همچنین بسیار باز و صادقانه با او — گاهی اوقات نشان دادن عشق دشوار.

“من باید انتظارات بالا از او به خاطر من فکر می کنم او هوشمند, من فکر می کنم او روشن است اما گاهی اوقات او می کند همه چیز و گفتم:” چه کار می کنی ؟ شما چه فکر می?'” رامونا گفت. “و من او درست راه شما را به یک دختر. نه به یک دوست مثل یک پدر. گفتم: “هی جلوگیری از چیزهای که. این اشتباه است. چه می کنید؟”

به طور کلی, Leah شد و مورد استقبال این گروه با آغوش باز و “برگزار شد خود او” در میان بازیگران.

“این بسیار دشوار است. ما یک گروه قوی از زنان ما صحبت می کنند ما ذهن ما می دانیم که ما که هستیم و ما را نمی bulls–t” کارآفرین گفت ما. “شما نمی توانید هر wallflowers در اطراف ما ما جویدن و تف شما را. ما قطعا نمی واقعا جویدن و تف او را!”

زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک پخش در Bravo چهارشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای گرفتن واقعی با زنان خانه دار برای اکثر تا تاریخ زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>