‘RHONY’ آلوم ژول Wainstein خواسته برای ارسال به تست مواد مخدر


RHONY Alum Jules Wainstein Ask to Submit to Drug Testing
ژول Wainstein شرکت دیزنی ‘دیو و دلبر’ آلیس در Tully سالن برای 25 سالگرد غربالگری در سپتامبر 18, 2016 در شهر نیویورک است. Kristina Bumphrey/Starpix/شاتر

چیزهایی که بین زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک آلوم ژول Wainstein و او جدا, شوهر, Michael Wainsteinدر حال گرفتن بیشتر و پیچیده پس از مایکل درخواست ژول ارسال به تست مواد مخدر پس از او داخلی باتری بازداشت در ماه گذشته.

با توجه به یک فایل به دست آمده در چهار شنبه, مارس 4, توسط, Us Weekly, مایکل پرسید: یک قاضی به قانون سابق که RHONY ستاره دست بیش از یک قفل از مو برای, تست کمتر از یک ماه پس از او گفته او حمله کردند.

ما گزارش شده در فوریه 24 که سابق تلویزیون واقعیت شخصیت که به نظر می رسد در فصل 8 از سری براوو دستگیر شد برای باتری پس از اتهام حمله به او شوهر جدا در بوکا راتون فلوریدا در فوریه 23 میان مداوم خود را طلاق است.

هنگ کنگ متولد ستاره را بازداشت گرفته شد که در همان روز.

Mugshot RHONY Alum Jules Wainstein Ask to Submit to Drug Testing
ژول Wainstein پالم بیچ شهرستان کلانتر دفتر

با توجه به صفحه ششژول و مایکل پسر Jagger و ریو هر دو در حال حاضر زمانی که درگیری رخ داده است گفته در پارکینگ فروشگاه مواد غذایی که در آن دو بودند تبادل حضانت کودکان خود را.

روز بعد این جفت ارز به نظر می رسد در دادگاه و کودکان منتشر شد به مایکل را بازداشت کرده است. “مایکل حال بررسی تمام گزینه های قانونی در این زمان” مایکل وکیل Morghan ریچاردسونگفت: خروجی در فوریه 24. “او بیشتر نگران حفاظت از آنها است.”

ما تایید کرد در آن زمان که هیچ یک تماس سفارش در محل قرار داده شد برای مایکل و ژول که تقسیم پس از هشت سال از ازدواج در سال 2016. ژول در اصل با توجه به حکم دادگاه قانون اساسی در مارس 16, اما وکیل او بخشیده ظاهر و وارد یک “گناه نیست” درخواست در روز سه شنبه 3 مارس.

در اکتبر 2019 ژول داد براوو به روز رسانی در زندگی او پس از اینکه در واقعیت نشان می دهد, گفت: او زندگی می کنند “در پدر و مادر من” به طور موقت در بوکا “تا زمانی که من طلاق است.”

پس از اولیه جدایی این دو در ادامه به با هم زندگی می کنند چرا که “نه می خواستم به دور از بچه ها” یک منبع گفت:” ما در ماه ژوئن سال 2016.

آنها را زن و شوهر به نام آن واریز شده پس از ژول ادعا کرد که مایکل امر که سوخت در آتش خود طلاق نبرد.

در ماه ژوئن سال 2016 ژول هرزه گفت: ما که تقسیم “هیچ ربطی به با نشان دادن” و نشان داد که “آنها تا به حال مسائل در حالی که اما ژول شد blindsided توسط این.”

تاجر قبلا ادعا کرد که همسر خود را در حال ضرب و شتم او را در سال 2012.

“در زمستان سال 2012, Julianne وحشیانه و حمله وحشیانه او کوچک اما شجاع شوهر” مایکل وکیل علامت جی هلر ادعا کرد که ما در ماه ژوئن سال 2016.

هرزه برای ژول گفت: ما در آن زمان که او را رد میکند.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>