RHOC را Gina Kirschenheiter Quarantining با پسر 6 بچه ها


RHOC Gina Kirschenheiter Quarantines With Boyfriend 6 Kids
جینا Kirschenheiter با دوست پسر خود تراویس مولن حسن نیت ارائه میدهد از جینا Kirschenheiter/Instagram

بیشتر merrier! جینا Kirschenheiter و تراویس مولن جشن عید پاک با شش تا بچه میان coronavirus بیماری همه گیر.

The Real Housewives of Orange County, ستاره, 35 و مولن شده اند quarantining با هم در کنار خود به همراه نوزادان پس از حرکت در با هم در اوایل این سال است.

“عید پاک مبارک از ما به شما! 🐇تا به حال بهترین روز جشن با asshole,🐣❤️, ” واقعیت تلویزیون ستاره نوشت طریق Instagram on پنج شنبه, مارس 12. “امیدوارم که شما تا به حال شاد و سالم روز!!”

این براوو ستاره مشترک چندین عکس از و شوهر, اولین, رسمی, تعطیلات, جشن, به عنوان یک خانواده مخلوط — از جمله جرقه بزند از بچه ها در لباس های مطابق خوردن رنگین کمان پنکیک و یک عکس گروهی در مقابل خانه خود را.

Kirschenheiter که سهام فرزندان نیکلاس, 7, و, لوکا, 3, و, دختر, سکس, 5, با شوهر سابق متی Kirschenheiterشده در مدرسه در منزل بچه ها او را در میان stay-at-home سفارشات.

آنهایی که کمی گرفته شده در بخش هنر و صنایع دستی و انجام مشق شب و آرایش چهره در جشن یکی از بچه ها تولد.

RHOC Gina Kirschenheiter Quarantines With Boyfriend 6 Kids
جینا Kirschenheiter با دوست پسر و بچه ها حسن نیت ارائه میدهد از جینا Kirschenheiter/Instagram

Gina و مولن که دارای دو دختر و یک پسر از یک رابطه قبلی نقل مکان کرد و در کنار هم در ماه فوریه پس از آشنایی به مدت شش ماه.

این دو خانه جدید شامل تخت تختخواب سفری در دختران و پسران با توجه به کالیفرنیا ساکن Instagram داستان. “عشق ما زندگی #bradybunchhouse,” Kirschenheiter نوشت: در کنار عکس او خانه تور در ماه فوریه است.

جلوتر از آنها حرکت می کند-در طرح یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در ماه ژانویه که به نیویورک بومی بود “واقعا” در مورد زن و شوهر تغییر محل بود و “به دنبال به جلو به این فصل بعد.”

Gina و متی rocky رابطه به پایان رسید و برای همیشه در ژوئن 2019 پس از حساب مالی مدیر دستگیر شد و پس از آن به اتهام خشونت خانگی. آنها در ابتدا تقسیم در جولای 2018 قبل از مختصر آشتی.

این شخصیت تلویزیون گفت: ما به طور انحصاری در سپتامبر سال 2019 که رابطه او با مولن داده است امید است که ممکن است ازدواج دوم با وجود طرح او هرگز کراوات گره دوباره.

“بودن در این رابطه نوع باز ذهن من کمی به احتمالا شاید [گرفتن ازدواج مجدد],” او توضیح داد: به ما در زمان. “بنابراین شما هرگز نمی دانید. من باز ماندن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de