RHOC را Gina Kirschenheiter در حال حرکت در با دوست پسر تراویس مولن


Gina Kirschenheiter Moving in With Boyfriend Travis
تراویس مولن و جینا Kirschenheiter. حسن نیت ارائه میدهد Gina Kirschenheiter/Instagram

این Brady دسته: اورنج کانتی ، جینا Kirschenheiter در حال حرکت در با دوست پسر خود تراویس مولن, مربوطه, کودکان, یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است.

به عنوان اولین نشان داد در آمریکا‘ “داغ هالیوود” پادکست 35 سال زنان خانه دار واقعی پرتقال کشور ستاره است “برنامه ریزی برای حرکت به یک خانه با تراویس و سه بچه و خود بچه ها در چند هفته آینده.”

منبع می افزاید که جینا که رسما تقسیم از شوهر سابق مت Kirschenheiter در طول تابستان 2019 است “واقعا هیجان زده در مورد این حرکت است و او به دنبال به جلو به این فصل بعد.”

Gina و مت, 36, به اشتراک گذاری, نیکلاس, 7, و, لوکا, 4, و, دختر, کون گشاد, واژن, 5. این دو نفره که برای اولین بار شکست در جولای سال 2018 به طور خلاصه پیوست قبل از سابق مالی حساب مدیر دستگیر شد و پس از آن به اتهام خشونت در ماه ژوئن 2019.

Gina Kirschenheiter Moving in With Boyfriend Travis
تراویس مولن و جینا Kirschenheiter. حسن نیت ارائه میدهد Gina Kirschenheiter/Instagram

ما تایید کرد در ماه سپتامبر سال 2019 که Gina نقل مکان کرد با مولن.

“ما از راه اندازی از طریق یک دوست و من فکر نمی کنم هر کدام از ما انتظار داشتند که به مانند یکدیگر می دانید ؟ ما فقط انجام داد و آن را واقعا آسان و راحت,” او گفت: ما در زمان. “او یک فرد بزرگ است. او واقعا پسر خوب واقعا شیرین واقعا مهربان و این چیزی بود که من تا کنون واقعا قبل از تجربه. من واقعا لذت بردن از بودن با او و او را بسیار rad بنابراین خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد.”

سه ماه بعد جینا منعکس شده بر او را طلاق های پر سر و صدا از مت و ارتباط با مولن از طریق Instagram.

“2019 آغاز شده به عنوان یک سال پر از اشتباهات و حسرت و اندوه و به پایان رسید تا یک سال پر از امید, چشم انداز و عشق” از براوو استار نوشت: در تاریخ 1 ژانویه. “چه یک سال بود! راستش یکی از مورد علاقه من و حداقل های مورد علاقه سال به تاریخ. به دنبال به جلو به سال 2020 است. @تراویس.مولن.85 من شما را دوست دارم. ❤️ #happynewyear #rhoc #newbeginnings.”

در حالی که براوو هنوز به طور رسمی اعلام بازیگران RHOC فصل 15 زیر خروجی از Vicki Gunvalson و Tamra Judge, جینا به ظاهر تایید بازگشت او در اوایل این ماه.

“پس آیا شما بخشی از فصل آینده? من همراه با بسیاری از دوستان نمی دیده بان مگر اینکه شما در هستند!” فن اظهار نظر اخیر خود Instagram پست که Gina پاسخ داد: “❤ ️ تو را می دانم به زودی 😉.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>