‘RHOBH’ ستاره Kyle Richards در پاسخ به Dorit Kemsley مد نشان می دهد, سایه

شما بهتر کار می کنند! Kyle Richards اخراج در Dorit Kemsley پس از او سایه انداخت و او را در و ادعا کرد به صرفه جویی در روز در طول مد خود را نشان می دهد.

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز season 10 premiere, که پخش شده در چهار شنبه, مارس 15 به طرفداران یک نگاه ریچاردز’ مجموعه با Shahida کلیتون. در طول قسمت Kemsley, 43, کمک, the Little House on the Prairie, زاج سفید, 51, اما او نه دلیلی برای موفقیت آن با توجه به ریچاردز.

“من می دانستم که هیچ چیزی در مورد انجام یک نمایش مد” ریچاردز نوشت طریق توییتر در چهارشنبه, تنظیم ضبط مستقیم در مورد زندگی حرفه ای خود را در مد. “یک خط لباس بله. من تا به حال یک خط تولید لباس در HSN & فروشگاه برای سال.”

واقعیت تلویزیون ستاره اشاره کرد که او “قدردانی” کانکتیکات بومی کمک با “ایده هایی برای یک ظاهر طراحی شده مدل” برای مد نشان می دهد اما میزان کمک کرد.

“با تمام احترامی که او را نجات دهد مد من نشان می دهد” لس آنجلس بومی ادامه داد: از طریق توییتر. “ما می خواهم به استخدام تیم تولید است.”

Kemsley همچنین ادعا کرد که ریچاردز نیست به یک شرکت کننده فعال در لباس خط به آن چهار گلوله او را یک بار دیگر.

Kyle Richards and Dorit Kemsley Real Housewives of Beverly Hills Cast Trip to Rome
حسن نیت ارائه میدهد از Kyle Richards/Instagram

“من فقط نمی ‘قرار دادن نام من در لباس خط مانند Dorit پیشنهاد” او هنوز توییتی. “من از نزدیک با Shahida روی به نظر می رسد ما می خواستیم. برای یک زمان طولانی. است که چرا من از جیبش تکه که من می دانستم که هیچ چیز در مورد و نمی شد همکاری ما.”

ریچاردز می گوید: “زمانی که من نشان داد تا در این نشست به سبک مدل های شریک زندگی من اضافه شده قطعه من نمی دانم و نمی شد ما همکاری, بنابراین من آنها را در زمان است.”

پیش از فصل برتر Kemsley گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری دوستی خود را با ریچاردز دست نخورده باقی خواهد ماند بدون توجه به آنچه طرفداران در تلویزیون ببینید.

“کمی Kyle من و ما لحظات برای اطمینان حاصل کنید. من فکر می کنم ما به اندازه کافی احساس راحتی در دوستی ما است که ما می توانیم واقعا گرم و در یک دیگر و سپس … ما می توانید پیدا کردن یک راه برای حل و فصل آن” بورلی ساحل موسس گفت: ما در 11 آوریل. “آن را برای همیشه لطفا برای نیست — آن را نمی کند و همیشه احساس می کنید مانند برای همیشه لطفا برای — اما ما باید تفاوت نظر بسیار کمی در این فصل است.”

مادر دو اضافه شده است که وجود دارد “بودند به چالش کشیدن لحظات در این فصل مثل همیشه است” اما اشاره کرد که او درام “نه جلو و مرکز با هر” مسائل عمده.

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در براوو در روزهای چهارشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de