دوباره Billie Eilish ترین توانمندسازی نقل قول در مورد بدن او

موضع! Billie Eilish تبدیل به یک نیروی محرکه در بدن مثبت جنبش — و او نیست در مورد تغییر دیدگاه های خود را هر زمان به زودی.

پنج بار برنده جایزه گرمی است که شناخته شده برای پانسمان در اندازه لباس است که او به ارمغان آورد یک مقدار حتی از حمایت و نفرت در سراسر او گردباد افزایش به بالای نمودار. در مارس 2019, Eilish باز کرد تا در مورد او تصمیم به نگه داشتن بدن خود را از چشم های عمومی. “هیچ کس نمی تواند نظر به دلیل آنها دیده نمی شود آنچه در زیر است,” او در مصاحبه ای توضیح داد برای کالوین کلاین آگهی. “هیچ کس نمی تواند مانند او را بلند و باریک, ضخیم,’ ” او نه باریک, ضخیم,’ ‘او’, تخت, کون گشاد,’ ” او یک مرد,.’ هیچ کس نمی تواند می گویند هر که از آنجا که آنها نمی دانند.”

Eilish قوی views اغلب عناوین ساخته شده اما “هیچ وقت به مرگ” خواننده بستری احساس اشتباه توسط رسانه ها. “هر کس آن را می بیند به عنوان,” او گفت: هیچ بودن جنسی,’ و ‘او گفت: به هیچ عنوان کلیشه زن,” او گفت: Pharrell Williams در یک ماه اوت سال 2019 مکالمه برای V magazine, توضیح داد که او را انتخاب کرده اند و هیچ ربطی به راه دیگر می خواهید به لباس. “من نمی خواهم که وجود دارد این عجیب و غریب دنیای جدید حمایت از من با شرمندگی مردم که [ممکن است] می خواهید به [مانند من].”

در حالی که “دفن یک دوست” songstress احساس می کند راحت تر با حفاظت که نگاه امضای او به ارمغان می آورد در حال حاضر او محفوظ است حق تغییر لحن او در آوریل سال 2020 مصاحبه با خیره شدن مجله. پس از به اشتراک گذاری یک عکس از خودش را در یک دست کت و شلوار حمام در حالی که در تعطیلات Eilish اذعان کرد که دو برابر استاندارد است که او را رو به دلیل موضع خود در تصویر بدن.

“وجود دارد نظرات مانند” من نمی خواهم او دیگر چون به عنوان به زودی به عنوان او در 18 نوبت او یک فاحشه.’ مانند شخص. من نمی تواند برنده,” او گفت: در آن زمان. “اگر من عینک لباس به چیزی من خواهد بود متنفر بودم برای آن است. مردم خواهد بود ” شما تغییر چگونه شما جرات انجام آنچه شما همیشه شورش علیه?’ گفتم: “من نمی شورش در برابر هر چیزی واقعا. … اگر یک روز زمانی که من هستم, مانند, “شما می دانید آنچه که من احساس می کنم راحت با شکم من در حال حاضر من می خواهم برای نشان دادن شکم من’ من باید مجاز به انجام این کار است.”

در پایین حرکت به دوباره بیشتر از Eilish ترین توانمندسازی نقل قول در مورد اعتماد به نفس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im