نشان داد بیمار-تماس با درخواست از یک زندان فدرال نشان می دهد مردم از جان گذشته برای مراقبت های پزشکی در میان همه گیر و هفته انتظار برای دریافت آن

یک قاضی فدرال در هفته گذشته رد درخواست توسط مردم برگزار می شود در یک زندان فدرال در بروکلین به دستور مقامات برای بهبود تلاش خود را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در مرکز.

این تشکلات مردم تا به حال ادعا سطح پزشکی غفلت در شهری بازداشتگاه در بروکلین است که به درجه ای از قانون اساسی بی رحمانه و غیر معمول است. آنها به دنبال یک دستور موقت سفارش مقامات زندان به بهبود مراقبت های پزشکی و پیشگیری از بیماری در زندان و همچنین انتصاب ویژه استاد توانمند برای نظارت بر این تغییرات است.

قاضی راشل Kovner حکومت در برابر این درخواست پیدا کردن که مردم برگزار شد MDC بروکلین تا به حال موفق به نشان می دهد که مقامات زندان تا به حال نمایش داده شود “عمدی نسبت به یک خطر قابل توجهی از آسیب جدی” استاندارد حقوقی برای نقض قانون اساسی در این نوع از مورد. Kovner اذعان کمبود مراقبت های پزشکی در زندان اما به این نتیجه رسیدند که “تسهیلات تهاجمی پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس با هیچ موجود راهکار belies این پیشنهاد که این ظاهری کمبود محصول از بی تفاوتی عمدی در بخشی از مقامات زندان.”

“دادخواهان تاسیس شده است روشن و یا قابل توجهی احتمال است که مقامات زندان را نقض هشتم متمم از طریق عمدی نسبت به خطرات قابل توجهی از آسیب جدی در MDC” Kovner نوشت. “آنها هستند و بنابراین حق ندارد به این فوق العاده ای تسکین آنها به دنبال: یک دستور مقدماتی در ابتدا از این مورد است که آزادی صدها تن از زندانیان و موضوع بسیاری از جنبه های مرکز عملیات و به عبارتی کنترل است.”

Kovner را پیدا کردن که اداره زندانها بود spoliated شواهد است که آگاهانه نابود شواهد مربوط به طرح دعوی در دادگاه — هنگامی که آن را همچنان در آشکارا دیرینه عمل خرد درخواست برای مراقبت های پزشکی ارائه شده در ورقه های کاغذ توسط مردم برگزار می شود در زندان است. هومر Venters یک کارشناس در تادیبی مراقبت های پزشکی که بازرسی زندان از طرف تشکلات مردم آوردن طرح دعوی در دادگاه به حال با اشاره به این تخریب از سوابق پزشکی به عنوان بخشی از یک سیستمیک تلاش مقامات زندان برای پیگیری بروز Covid-19 بيماران در بازداشت خود خواستار آن “به خصوص فاحش و عمدا طراحی شده برای جلوگیری از دانستن میزان شیوع و ارائه مراقبت های لازم.”

“این واقعیت که MDC درگیر در تخریب شواهد در طول دادخواهی بی سابقه است پیدا کردن در برابر یک BOP تاسیسات” وکلای این زندانی مردم نوشت: در بیانیه ای در حکم “یکی ایستاده که باید به عنوان یک یادآوری به دیگر مقامات زندان که آنها را بالاتر از قوانین است.”

در حکم Kovner یافت که شواهد و مدارک قبل از او “نشان می دهد که MDC بیمار-تماس با فرآیند و مربوط به جداسازی و تعیین در حال سقوط کوتاه است.” مدت کوتاهی پس از انکار درخواست دستور موقت, Kovner اعطا درخواست رهگیری که تا به حال مداخله در مورد به دنبال unseal 210 پزشکی درخواست — عمدتا فرستاده شده دیجیتالی از طریق زندان آنلاین پزشکی, درخواست, سیستم, هر چند برخی از روی دست نوشته ورقه کاغذ — که قبلا ارسال شده است و به عنوان شواهد در این مورد. اداره زندانها از طریق وکلای آن در ایالات متحده به دفتر دادستان منطقه شرق نیویورک در حال مبارزه برای جلوگیری از افشای پزشکی درخواست با این استدلال که حتی با شناسایی اطلاعات مانند نام و زندانی شماره redacted افشای هنوز هم پزشکی را نقض حریم خصوصی مردم در آن بازداشت هستند. Kovner رد این اعتراض و مجاز پزشکی درخواست می شود refiled علنا با نام و اطلاعات شناسایی redacted.

تصویر نقاشی شده توسط شرکت-عمومی بیمار تماس های ترسناک یک. مجموعه کامل از پزشکی درخواست نشان داد در این پرونده نشان می دهد که چگونه از جان گذشته برخی از مردم زندانی شد.

“من یک مشکل سلامتی جدی و آن را می تواند تبدیل به زندگی threathing اگر آن را ندیده گرفتن مراقبت از” یک نفر نوشت: در مارس 4, پزشکی درخواست می کند. “من فرض کنید برای دیدن speaciliest در آخرین زندان من در بثورات در حال آمدن است در سراسر بدن من دوباره و من نیز با داشتن مشکلات قفسه سینه و ون من شاش گذشته 2 بار خون بیرون آمد.” سه هفته بعد فرد درخواست کرده بود آشکارا رفته جواب داده نشده: “من هنوز داشتن سلامت prblom آن بدتر ون من دیده پرستار من بود گفت: هیچ چیز در حال رفتن به اتفاق افتاد تا من به زندان im رفتن unfurtuntllay آن نمی شود در حالی که من می خواهم برای دریافت درمان آن بدتر من نمی تونم خواب در شب بدون داشتن بسیاری از درد راش است که همه بدن را می سوزاند آن خارش im داشتن زمان سخت تنفس آن زندگی threathing مشکل اگر چیزی که می تواند انجام شود در اینجا من نمی دانیم چه باید بکنید.”

برخی از درخواست ها اشاره coronavirus همه گیر نیست و فقط مربوط به علائم. “im احساس بسیار بیمار و ive been پرتاب بد couth من تا به حال تب من می خواهم برای دیدن برخی از یکی در مورد این کار به این بیماری است که در جریان است لطفا” یک زندانی فرد نوشت.

“من جدی سرفه مشکل است که باعث می شود من به خونریزی” فرد دیگری نوشت: در روز 17 مارس است. “این سومین بار است که من درخواست کرده اند توجه پزشکی است که به این تاریخ است را تکذیب کرد.”

“من نیاز به یک آسم پمپ iev درخواست شده است برای تقریبا یک ماه و من با داشتن مشکل در تنفس” یک زندانی فرد نوشت: در 17 مارس است. پنج روز بعد آشکارا هیچ چیز تغییر کرده بود و او نوشت: این بار در حروف: “من نیاز به آسم پمپ ASAP.”

“من تا به حال درمان سرفه که فقط معتاد بهتر است. هنوز مطمئن شوید که چه آن از اما من نوشته شده است شما حدود یک هفته پیش در مورد آن و هنوز هم havnt دیده شده است.. من امیدوارم که این است که این ویروس علائم است.”

“این است gunna بود این آخرین پیام من ارسال به پزشکی مربوط من گوش چپ” کسی نوشت مارس 23. “من دارم میرم از درد به مدت 11 روز در حال حاضر و در حال حاضر im احساس من به گرفتن تب و پزشکی نشده فرستاده شده را برای بررسی در من و در حال حاضر im احساس بدتر از همیشه شده است و ما قفل شده است و در دو روز و ive شده است در بسیاری از درد در حال حاضر من یک تب im not ارسال کنه پیام به u guys دیگر این گه باور نکردنی است.”

“من تا به حال درمان سرفه که فقط معتاد بهتر” دیگر نوشت: در آوریل 28. “من هم شده اند تعریق و onn به صورت تصادفی… هنوز مطمئن شوید که چه آن از اما من نوشته شده است شما حدود یک هفته پیش در مورد آن و هنوز هم havnt دیده شده است.. من امیدوارم که این است که این ویروس علائم است.”

در مارس 29, فرد دیگری نوشت: “من شده است caughing برای یک ماه در انتظار بیمار تماس when im من رفتن به دکتر ؟ احساس خوب!”

در یکی دیگر از ارسال مقاله برای کمک های پزشکی در ماه مارس 26, درخواست اشاره کرد که آن را به حال شده است حداقل یک ماه پس او اولین درخواست مراقبت های پزشکی برای سردرد و هنوز هم تا به حال هیچ پاسخی دریافت. “من در حال حاضر سرد است که من می توانم خلاص شدن از شر برای آخرین 4-5 روز” فرد نوشت. “نگرانی اصلی من این است که سردرد . من نیاز به دیدن کسی ASAP. من شده است در برخورد با این موضوع را برای یک ماه در حال حاضر و هنوز هم بدست یک پاسخ است.”

“هنوز هم دچار مشکل تنفس” فرد دیگری نوشت: مارس 6. “آلرژی و آسم است. چه چیز دیگری باید من انجام دهید ارتباط برقرار کنید این مشکل؟”

“من یک کمر درد و درد قفسه سینه” یکی دیگر از ورود در آوریل 10 گفت. “لطفا من می خواهم به دریافت چک من نمی تونم نفس خوبی تمام بدن من بود صدمه زدن لطفا من می خواهم به بررسی من 12 روز گفتن کارکنان و هیچ چیزی برای من است.”

“من یک بیمار در تماس فایده ای نداشت” کسی که نوشت: در آوریل 13. “من با داشتن مشکل در تنفس و خوب گرفتن اکسیژن است. من از خواب بیدار داشتن تنفس مسائل و رفتن به رختخواب با او یکسان است. من تا به حال عمل جراحی ریه در سال 2006 و ظرفیت من خیلی به خطر بیافتد آن را به عنوان است. من با اشاره به روان و نه جدی گرفته شده توسط doc. من یک whiner و یک مسئله وجود دارد در اینجا. می تواند از آن لطفا رسیدگی شود و یا حداقل به خوبی مستند شده است که من سعی کردم? با تشکر از وقت شما و در نظر گرفتن.”

هر چند Kovner رد درخواست دستور موقت به طرح دعوی در دادگاه ادعا خلاف قانون اساسی شرایط در MDC بروکلین است که هنوز قبل از دادگاه.

در این روز پس از حکم مرگ دو نفر در بازداشت MDC بروکلین تحت شرایطی بدیهی ربطی به Covid-19 به نور آمده است. Jamel فلوید درگذشت ژوئن 3 پس از اسپری فلفل در سلول خود را با اصلاحات افسران. در ژوئن 10, این گزارش برای اولین بار است که کنت Houck کرده بود درگذشت مارس 19 تحت شرایطی نامشخص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>