جمهوری خواهان همچنان به انکار Coronavirus و تهدید بهداشت عمومی رسمی با هشدار نسبت به فاجعه

بدترین جدید کروناویروس وقوع است هنوز در راه اند Dr. Anthony Fauci گفت: اعضای کنگره در طول یک جلسه از خانه نظارت کمیته در روز چهارشنبه. “ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر گفت:” Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. در عین حال با وجود استرن هشدارهای چند جمهوریخواهان باقی مانده متمرکز بر این ایده است که دموکرات ها را اغراق آمیز جاذبه سلامت عمومی را تهدید مطرح شده توسط ویروس.

“من فوق العاده نا امید سیاسی از این Covid-19 پاسخ. این 24-7 انتقاد رئیس جمهور است که تحت بی اساس است حداقل و کاملا maligns کار سخت انجام می شود گفت: Rep. Mark E. سبز یک جمهوری خواه از تنسی است. “در ضمن CDC NIH و تمام سازمان های ما در جامعه علمی با علامت های اختصاری که تامل کردن ذهن کار کرده اند feverishly به توالی RNA ویروس.”

در تلاش برای تعادل فعال پاسخ با “تحریک افراطی” در این “بیش از حد سیاسی محیط زیست” Rep. مایکل ابر جمهوری خواه از تگزاس خواسته Fauci به توضیح است که این کروناویروس جدید کمتر کشنده از ویروس های دیگر. Fauci پاسخ داد: “نه ابدا” و روشن است که در واقع ویروس جدید 10 برابر کشنده تر از شایع آنفولانزا. “این واقعا یک مشکل جدی است که ما باید به طور جدی به او گفت:” رفتن به توضیح است که این نرخ مرگ بالا است “به همین دلیل من می خواهم به تاکید ما به ماندن بگیرید پیش از بازی در جلوگیری از” آن است.

خود را برای دموکرات ها به شدت رد این اتهام که آنها سیاسی یا overreacted به ویروس — یک موقعیت است که توسط آمار سازمان بهداشت جهانی در اطلاعیه بعد از آن در روز است که شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر. آنها با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی مهارت از بحران است. خیلی از خشم خود را متمرکز بود. عدم ارائه کافی اعداد از آزمایشات است. در حالی که اولین مورد از این ویروس پدید آمده در حدود همان زمان در کره جنوبی و ایالات متحده آمریکا کره جنوبی هم اکنون می توانید تست بیشتر مردم در یک روز بیش از ما در دو ماه گذشته به عنوان نماینده کنگره کارولین Maloney اشاره کرد.

دموکرات ها ساخته گسترده انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن که defunded بخش هایی از دولت فدرال است که با تمرکز بر مقابله جهانی با بیماری های همه گیر و به تازگی اخراج این ویروس به عنوان یک جعل تجمع در مبارزات انتخاباتی. دولت او همچنین قرار دادن مردم بدون پزشکی یا بهداشت عمومی تجربه در شارژ از coronavirus نیروی کار و پس از کم اهمیت جلوه دادن اهمیت این تهدید را درهم برای سفارش بحرانی منابع. این شکست را به اتهامات سیاسی که خیلی بیشتر برآمدگی با توجه به Rep. جری Connolly, دموکرات از ویرجینیا است.

“همه کلمات خود را و sanctimony را پوشش نمی دهد این واقعیت است که این دولت آماده است برای بحران و آن قرار دادن زندگی در معرض خطر آمریکا, زندگی در خطر است. ما نمی باید تست های ما مورد نیاز است. ما نمی باید تشخیص ما نیاز به رئیس جمهور ساخته شده آشکارا نادرست اظهارات گفت:” Connolly. “ما نمی آنهایی که به نام alarm مطرح شده در مورد این بیماری همه گیر جعلی اخبار. که رئیس جمهور ایالات متحده دهان و هیچ gaslighting در حال رفتن به پنهان کردن آن است.”

کانلی در ظاهر به تکان دادن با خشم به او بازگو کرد که Trump عینک نگه داشتن امریکا بزرگ کلاه در سفر اخیر خود به CDC. “او به نظر می رسد با پوشیدن این کلاه — یک کمپین کلاه — در وسط یک بحران است.”

به مقامات بهداشت عمومی شهادت در این جلسه که شامل رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; Robert Kadlec معاون وزیر امور آمادگی و واکنش در HHS; و تری M. Rauch, اقدام معاون دستیار وزیر دفاع برای سلامت آمادگی سیاست و نظارت در وزارت دفاع, در علاوه بر این به Fauci همچنین دریافت برخی از دموکراتها انتقادات.

تشکر. استفان لینچ دموکرات از ماساچوست در زمان خاص موضوع را با شکست فدرال پزشکان به تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن عجیب و غریب و نادرست اظهارات در مورد این ویروس از جمله خود قول می دهم که هر آمریکایی که می خواهد یک coronavirus آزمون می توانید یکی و که آنها “زیبا تست.”

“”زیبا تست” است نه یک اصطلاح پزشکی,” لینچ گفت: به پزشکان.

لینچ که منطقه شامل بخشی از بوستون اشاره کرد که تعداد موارد خود را در منطقه دو برابر شده است در روز سه شنبه با وجود تهمت های اخیر بیانیه ای که coronavirus موارد پایین رفتن. “ما نیاز به یک وحدت هدف, اما ما در حال رفتن به دریافت کنید که زمانی که رئیس جمهور به مردم بگویند که این موارد از coronavirus در حال پایین رفتن نیست,” او گفت:. “ما نیاز به فشار از مقامات بهداشت عمومی, شما می دانید. ایستاده در پشت سر او و تکان سکوت و یا رول چشم هر یک بار در در حالی که در حال رفتن به آن را دریافت.”

آمریکایی ها توانایی پاسخ به بهداشت عمومی در شرایط اضطراری شده است مزمن hobbled با سیاست و ناکارآمدی دولت به عنوان کریس کوری خاطر نشان کرد اعضای کمیته نظارت. “برای چند دهه بوده ایم در مورد ایالات متحده را در آمادگی برای این نوع حوادث” گفت: Currie, مدیر, مدیریت اضطراری ملی و آمادگی در پاسخگویی دولت ، “بیش از دو دوجین presidentially منصوب مقامات و سازمان های برخی از مرتب کردن بر اساس از نقش یا مسئولیت در biodefense و پس از هماهنگی فقط در سطح فدرال است بسیار دشوار است.”

اما سیاست های خاص این تهدید هستند به خصوص سخت به حرکت حتی برای دکتر Fauci که خدمت در پنج دیگر ریاست جمهوری دولت. این رئیس جمهور است که نه تنها آشکارا خصمانه به هر دو علم و دانشمندان او را مستعد ابتلا به اخراج کارکنان را در هوی و هوس. وجود دارد در حال حاضر گزارش شده است که Fauci شده است حداقل به طور موقت chastened برای صحبت کردن در ماه فوریه و پس از وی اذعان کرد در جلسه ای که ویروس “اقتباس بسیار خوبی به انسان گونه است.”

در جلسه Fauci دفاع از توانایی های خود را به طور صریح در مورد حقایق علمی که در خدمت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. “من هرگز برگزار شد به گفتن دقیقا همان چیزی است که از بهداشت عمومی نظر,” او گفت: به نمایندگان مجلس. اما او تردید به طور خلاصه پس از تشکر. Connolly از او پرسید که آیا این یک اشتباه بود رییس جمهور برای از بین بردن این دفتر در شورای امنیت ملی که نظارت جهانی سلامت و امنیت. “من نمی لزوما توصیف آن به عنوان یک اشتباه” او گفت: قبل از اضافه کردن که “این امر می تواند خوب اگر این کار هنوز وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>