جمهوری خواهان و دموکرات ها موافق: جنرال موتورز باید از پرداخت مالیات دهندگان اوهایو


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در صفحه نمایش نادر از bipartisanship در دوره ای از بخش های سیاسی جمهوری خواهان و دموکرات ها در سراسر اوهایو در حال اعمال فشار جنرال موتورز به بازپرداخت میلیون دلار در مکان یارانه ها پس از شرکت reneged در یک وعده به حفظ آن وسیع lore city گیاه باز است.

در میان آخرین به پیوستن به گروه کر است اوهایو دادستان کل Yost دیوید یک جمهوری خواه که در یک حرکت غیر عادی سهشنبه ثبت تاول 63-صفحه مختصر قبل از مالیات دولت رگولاتور خواستار آنها به دنبال جبران کامل از بیش از 60 میلیون دلار در اعتبار مالیاتی خودروساز دریافت بین سال های 2009 و 2016.

“سود آن شده است گفت: نه یک کلمه کثیف در اوهایو” تشکیل پرونده می خواند. “اما وعده های شکسته است.”

جنرال موتورز ادعا نباید مسئول بازپرداخت اعتبار مالیاتی. خودروساز خواسته است که دولت در نظر گرفتن شرایط بازار به عنوان یک عامل عمده در بسته شدن این کارخانه که تولید سوخت Chevrolet Cruze.

“جنرال موتورز شکایت که ترجیحات مصرف کننده را تغییر داد و این که خودروهای کوچک در کارخانه تولید کمتر محبوب — که برش تولید پایه Mahoning ولی با بستن lore city بود فقط کسب و کار” دادستان کل را مختصر بیان کرد. “اوهایو استقبال آن طولانی و ادامه ارتباط با GM, اما ما می خواهیم پول ما برگشت. آن را فقط به کسب و کار است.”

ماه گذشته مجله کسب و کار و ProPublica اولین گزارش داد که دولت مطلع جنرال موتورز آن را در تخلف از دو اعتبار مالیاتی موافقت نامه های خودروساز امضا شده در سال 2009. اطلاع رسانی ارسال شده به این شرکت در ماه مارس از اوهایو توسعه خدمات آژانس اطلاع جنرال موتورز است که آن را توصیه می کنم به اوهایو اعتبار مالیاتی قدرت است که آن را فسخ موافقت نامه ها و دنبال بازپرداخت 100٪.

GM پاسخ داد که دولت باید همه را ببخش و یا مقدار قابل توجهی از این اعتبار مالیاتی.

“ما با احترام درخواست کمک های خود را برای کمک به ما در رانندگی نسبت به بهبودی کامل با انتخاب نمی نیاز به بازپرداخت تمام یا بخش قابل توجهی از این اعتبار مالیاتی” جنرال موتورز ایالات متحده ملک مدیر Troy D. کندی اعلام کرد در نامه ای به توسعه خدمات در ماه آوریل است.

سرنوشت کارخانه دستگیر ملی توجه زمانی که آن را بسته در سال گذشته و دوباره در هفته گذشته زمانی که معاون رئیس جمهور مایک پنس بازدید lore city برای پرده برداری از یک نمونه برقی وانت ساخته شده توسط lore city Motors Corp. که در زمان بیش از GM سایت.

هر چند جمهوری خواه و دموکرات officeholders در اوهایو اغلب نمی بینم چشم به چشم آنها توافق کردند که جنرال موتورز باید پرداخت مشوق بازگشت.

به گزارش ایسنا ، Sherrod قهوه ای یک اوهایو دموکرات خواستار آن شد که دولت پنجه بازگشت همه مشوق ها به خصوص پس از جنرال موتورز تصمیم به ساخت آن جدید Chevrolet Blazer در مکزیک است. “پس از آن کارگران سوار موفقیت این شرکت برای سال و lore city گیاه یکی از کارآمد ترین در جهان, GM تبدیل آن به عقب در lore city کارگران و راه می رفت دور از [Mahoning] ولی” او در بیانیه ای گفت.

براون جمهوری خواه آمریکا به گزارش ایسنا ، راب پورتمن نیز گفت: او از اوهایو تلاش برای جمع آوری از جنرال موتورز. “آنها پرداخت می شود باید زمانی که مردم جلو و مخاطرات و ترک و نمی توان تعهد خود را.”

ایالات متحده هرزه تیم رایان یک دموکرات که نشان دهنده Mahoning دره, نیز نامیده می شود برای جنرال موتورز را جبران. دولت ایالت شان اوبراین یک دموکرات از نزدیک Bazetta اشاره کرد که جنرال موتورز باید پرداخت دولت به برخی از, اما نه لزوما همه از یارانه ها.

یک جمهوری خواه نیست که به طور کامل در هیئت مدیره یکی شاید بیشترین قدرت: رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine. هفته گذشته پس از سفر lore city Motors, DeWine گفت دفتر او نبود “به طور فعال به دنبال” یک clawback از جنرال موتورز. در عوض فرماندار گفت: دولت مشغول بود در سازنده “گفتگو” با خودروساز در مورد چگونگی ایجاد شغل در سراسر کشور.

در سال 2009 جنرال موتورز امضا یک شغل ایجاد اعتبار مالیاتی قرارداد به ارزش $14.2 میلیون با این شرط که آن lore city گیاه باقی خواهد ماند عملیاتی تا 2040. شغل دوم حفظ قرارداد به ارزش $46.1 میلیون امضا که در همان سال مورد نیاز خودروساز را به اطمینان حاصل شود lore city باز بود تا 2028.

جنرال موتورز گفت: آن را متوقف ساخت کروزس در کارخانه در ابتدای ماه مارس 2019 و رسما بسته lore city که در ماه اکتبر از بین بردن باقی مانده از 1600 شغل وجود دارد.

با توجه به Yost را پر GM آغاز یک الگوی شکستن وعده خود را به دولت در ژانویه 2017 زمانی که آن را حذف کل تولید تغییر در lore city برش از 1200 شغل. دوم تغییر شد, امریکا در ماه جولای 2018, از بین بردن اضافی از 1500 شغل. باقی مانده از 1600 ساعتی و حقوق و مزایای کارکنان قطع شد زمانی که آخرین Cruze خاموش خط نورد در مارس 2019.

دادستان کل خواست اوهایو اعتبار مالیاتی اقتدار به تقاضای چیزی کمتر از 100 ٪ بازپرداخت از جنرال موتورز. هر چیز دیگری به منزله یک “خطر اخلاقی از, بئب, اوهایو, مالیات دهندگان با جنرال موتورز است ریسک کسب و کار” با توجه به مختصر.

تاد واکر سخنگوی اوهایو توسعه خدمات آژانس گفت: اقتدار مالیاتی در نظر گرفتن این موضوع در جلسه آینده.

دن اوبراین است که یک خبرنگار و سردبیر این مجله کسب و کار مستقر در Youngstown Ohio. او تحت پوشش کسب و کار در Mahoning ولی برای بیش از 20 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>