خواه عمل در سپاه مطبوعات کمک می کند تا تهمت استفاده توجیهی در همه گیر برای حمله به منتقدان

محروم از تظاهراتدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل روزانه کاخ سفید جلسات در coronavirus همه گیر به شدت سیاسی در روزهای اخیر تصرف تریبون از کارشناسان بهداشت و درمان به هوا نارضایتی به وعده های دروغین در مورد درمان مواد مخدر و rile تا پایگاه خود را.

در روز پنج شنبه او به کمک بود در این تلاش با یک, عجیب و غریب, سوال از شانل Rion یک جمهوری خواه سیاسی عمل شده است که اعطا مطبوعاتی کاخ سفید از تصویب به نمایندگی از یکی از امریکا, اخبار, راست, کابل, کانال اختصاص داده شده به ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

زمانی که رئیس جمهور را انتخاب Rion برای پرسیدن سوال نهایی از جلسه او روشن ساخته است که او در انتظار یک بیسبال دارای توپ نرم, اظهار نظر “OAN. بسیار خوب است. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم. رفتار آنها با من بسیار خوبی است.”

Rion که به تازگی به همراه رئیس جمهور, وکیل, رودی جولیانی به اوکراین را به اطلاع عموم تئوری های توطئه در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن اولین خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او در نظر گرفته اصطلاح “غذای چینی” به ترکیه. زمانی که او گفت که او نمی پرسید اگر رئیس جمهور با موافقت است ارزیابی خود را که “عمده جناح چپ رسانه های خبری و حتی در این اتاق باید همکاری با حزب کمونیست روایات” با پرسیدن اگر تهمت بود تحریک نژادپرستانه واکنش برچسب پاتوژن “چینی Virus.”

“آیا این نگران کننده” Rion ادامه داد: “که عمده رسانه ها فقط به مخالفت با شما به طور مداوم جانبداری خارجی دولت تبلیغات اسلامی رادیکال و باندهای و کارتل — و آنها حق در اینجا در کاخ سفید با دسترسی مستقیم به شما و تیم خود را؟”

به عنوان بهداشت حرفه ای پشت سر او منتقل uneasily تهمت خاص وال استریت ژورنال واشنگتن پست و نیویورک تایمز برای انتقاد — فقط به عنوان حزب کمونیست چین بود و دو روز قبل از آن که آن را اخراج خبرنگاران از کسانی که روزنامه ها به صورت گزارش به شدت در چین را از دست داده و وقوع. پس از رجزخوانی در مورد گزارش از روزنامه ها که گذاشته لخت دولت او را شکست به اندازه کافی آماده شدن برای این بیماری همه گیر و یا حتی تست این ویروس در سطح رسیده کمتر از کشورهای ثروتمند مانند کره جنوبی مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند: “مطبوعات بسیار نادرست است.”

“اما بیش از متقلب” Rion interjected “آنها جانبداری با تبلیغات دولتی در خارج از کشور.”

“خوب من فکر می کنم آنها را” مغلوب ساختن پیشی جستن به توافق رسیدند. “آنها در حال همکاری با چین است.”

در چهارشنبه Rion تا به حال به نظر می رسد در OAN را متهم به “سی ان ان و دیگر حزبی شبکه های فساد اطمینان از منابع بی نام به نام ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فعالیت سیاسی.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد در روز پنج شنبه که همچنین شامل ساخت این ادعای نادرست که کلروکين شده بود تایید شده توسط FDA برای درمان Covid-19 سابق NPR میزبان میشل نوریس پیشنهاد در توییتر که او تا به حال دیده می شود به اندازه کافی.

جیمز Fallows یک روزنامه نگار که هنگامی که مشغول به کار در کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور جیمی کارتر رئیس speechwriter توافق با نوریس. “بله. و کابل رسانه ها باید جلوگیری از پوشش آنها زندگی می کنند,” او نوشت. “آنها به طور فعال *کاهش* سطح دانش عمومی با انجام این کار و تکرار اشتباه آنها [با] دیوار-به-دیوار پوشش تظاهرات در سال 2015 و 2016.” بدون زندگی می کنند پوشش Fallows افزود: “مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف خواهد تا; دانشمندان می توانند صحبت می کنند.”

رئیس جمهور عجیب و غریب ارز با Rion چپ بسیاری از تماشای خبرنگاران مبهوت شد اما به احتمال زیاد برای مغلوب ساختن پیشی جستن که دیده می شد در آغوش OAN میزبان در Mar-a-لاگو در اوایل این ماه در یک تصویر او با افتخار به اشتراک گذاشته شده در Instagram.

یک تصویر از شانل Rion را Instagram خوراک.

مانند کانال او کار می کند برای, Rion باعث می شود کمی تلاش برای پنهان او حمایت سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او در حساب های رسانه های اجتماعی پر طرفدار-مغلوب ساختن پیشی جستن پست و عکس از خودش با خانواده رئیس جمهور از جمله دختر خود را Ivanka و دختر در قانون لارا مزبور با سخنان تملق گوی.

قبل از اینکه استخدام OAN, big tits, تلاش برای کمک به نامزدش Courtland سایکس امن 2018 جمهوری خواه نامزدی برای مجلس سنا در ایالت میسوری در حال اجرا بر روی یک راست pro-مغلوب ساختن پیشی جستن پلت فرم. Sykes سقوط کرد اما قبل از اینکه نقشه کشی, ملی, توجه, توسط محکوم فمینیست به عنوان “او شیاطین” و گفت که او انتظار می رود همسر آینده خود را برای شام آماده برای او هر شب در 6 p. m.

یک تصویر از شانل Rion را Facebook, خوراک مورخ Aug. 6, 2018.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de