مظنونان حمله به دانشگاه Ocasio-Cortez ازای معرفی متمم برای محدود کردن فدرال سرکوب معترضان

دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و تد به جای کالیفرنیا پیشنهاد اصلاح این هفته که منع بودجه از اینکه مورد استفاده قرار گیرد به ارسال ماموران فدرال به شهرهای آمریکا به عنوان بخشی از عملیات افسانه یا عملیات تعقیب بی امان: وزارت دادگستری طرح که منجر وحشیانه سرکوب معترضان در شهرهای پورتلند اورگان است. در حالی که برگ برنده دولت قاب اعزام از پلیس مخفی به عنوان تلاش به معنای “برای کمک به دولت و مقامات محلی مبارزه با افزایش جرایم خشونت آمیز” منتقدان مانند ایالت اورگان Ron Wyden و فیلادلفیا دادستان منطقه لری Krasner به نام تاکتیک “فاشیست.”

اندازه گیری که واصل شد به عنوان یک متمم به آینده مجلس تخصیص بودجه لایحه co-اسپانسر شده از طرف دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib از میشیگان Deb Haaland جدید مکزیک و امانوئل ساطور میسوری. خانه قوانین کمیته در جلسه امروز تصمیم بگیرید که از صدها اصلاحات در زمینه در نظر گرفته خواهد شد برای یک مینی بوس هزینه های بسته این هفته است.

“من تشکر تشکر. لیو برای شرکت-پیشرو در این مهم اصلاح” گفت: تشکر. Ocasio-کورتز, در بیانیه ای. “فدرال مأموران اجرای قانون در حال ربودن آمریکایی ها از گوشه و کنار خیابان و قرار دادن آنها را به بینام ماشین برای ‘جرم’ از ورزش اول خود را اصلاح حقوق. ایالات متحده آمریکا باید پلیس مخفی. این ایده است که این فدرال مأموران اجرای قانون وجود دارد برای محافظت از آمریکایی ها جعلی است. در شهادت او امروز دادستان کل لایحه بر روشن ساخته است که یک بار دیگر خود را تنها اولویت این است که به تجدید انتخاب رئیس جمهور نه برای محافظت از مردم آمریکا است.”

در پورتلند افسران شده اند با استفاده از تاکتیک های خشونت آمیز در برابر اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس در مواجهه با تظاهرکنندگان در اطراف دادگاه فدرال هر شب حدود دو ماه در حال حاضر. همچنین گزارش های اخیر و ویدئوها از ناشناس نظامی فدرال عوامل ربودن معترضین در خیابان پرتاب آنها را به کامیون و رانندگی است.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دولت او در حال گسترش است این عملیات — که قانونگذاران دموکرات را محکوم کرد به عنوان مستبد و خود را “ارتش سایه” — ارسال به عوامل به شیکاگو و آلبوکرک. کاخ سفید نیز مشخص شده برنامه ای برای ارسال و اجرای قانون به کلیولند دیترویت و میلواکی — با وجود نگرانی از بسیاری از شهرداران و مقامات منتخب. بیش از 200 نمایندگی فرستاده شده اند به کانزاس سیتی میزوری به عنوان بخشی از عملیات افسانه است.

“پورتلند است مبارزه با بحران اقتصادی از COVID-19 … و به هر جرم و جنایت در پورتلند واقع شده است پایین تر از میانگین در هفته های اخیر” Wyden در نوشته های اخیر, NBC News, op-ed. “به نظر می رسد که به دلیل لیبرال پورتلند در آبی اورگان است نه خشونت بایر راست اتاق اکو تصور تهمت و flunkies مصمم به آوردن خشونت به ما.”

Wyden همراه با چند تن دیگر از حزب دموکرات نیز تحت فشار قرار دادند برای اقدام مشابه در سنا با ارسال نامه ای به همکاران خود در کمیته تخصیص در جولای 24.

دادستان کل ویلیام بر راه اندازی عملیات تعقیب بی امان که متعهد حداقل $71 میلیون دلار در بودجه به صورت فله تا اجرای قانون در دسامبر 2019. عملیات افسانه در ضمن استفاده شده است برای ارسال ماموران فدرال برای کمک به افسران پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است گر چه هنر یک قانون نظم و روایت به عنوان بخشی از انتخاب مجدد خود پیشنهاد متهم قانونگذاران دموکرات از عدم پاسخ به خشونت های ناشی از درگیری با پلیس از قتل جورج فلوید. در حقیقت پلیس را تحریک یا تشدید بسیاری از درگیریها و شورش ها از جمله در پورتلند که در آن یک مارشال ایالات متحده به شدت مجروح و یک معترض. از استقرار شامل افزایش تعداد عوامل از FBI; اداره مبارزه با مواد مخدر; اداره الکل تنباکو و سلاح گرم; خدمات مارشال ایالات متحده و وزارت امنیت داخلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de