گزارش دستور: چگونه برای شناسایی مشکوک مالی مبارزات انتخاباتی سوابق


اقامت تا تاریخ با به روز رسانی ایمیل مورد WNYC و ProPublica این تحقیقات به رئیس جمهور شیوه های کسب و کار.

پس سیاست است که در مورد پول است. آن را به طور فزاینده ای یک میانبر برای نفوذ دسترسی و قدرت — و آن را به یک کلید تمرکز در “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.”

این هفته ما اثری داستان لو Parnas و ایگور Fruman دو مرد که به عنوان شخصیت مرکزی در اوکراین فشار مبارزات انتخاباتی که منجر به رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح. اما این فعالیت های خود را در امریکا — ساخت سراسیمگی از کمک های مالی سیاسی — که در نهایت آنها را دستگیر کردند. Parnas و Fruman اکنون با اتهامات جنایی فدرال برای, در میان چیزهای دیگر گفته funneling پول خارجی به انتخابات آمریکا و تلاش برای پنهان کردن منبع آن است. (آنها التماس کرد گناه نیست.)

داستان از کمک های مالی خود را نشان می دهد درجه ای که پول اقدام به خرید دسترسی و نفوذ در مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن است.

ما می خواهیم به نگه داشتن به دنبال پول و ما به کمک شما نیاز به انجام این گزارش. اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن چگونه شما می توانید بخشی.

شناسایی این نوع از دلار بالا پایین-مشخصات اهدا کننده است به خصوص مهم است در حال حاضر زمانی که یک تلخی تقسیم فدرال کمیسیون انتخابات فاقد حد نصاب است که به طور موثر عقیم اصلی آژانس های اجرای قانون برای انتخابات. این بدان معناست که کلید مالی مبارزات انتخاباتی تحقیقات و اجرای رویم باز گرداند.

“Parnas و Fruman نیست اولین کسانی که ما دیده ایم متناسب با این قالب کسی با اتصالات خارجی که هرگز داده کمک های مبارزات انتخاباتی قبل از اینکه به طور ناگهانی شروع به دادن مقادیر زیادی از سیاسی سهم و پس از آن نشان می دهد تا در حوادث منحصر به فرد گفت:” رابرت مگوایر این مدیر پژوهشی در شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن و یا خدمه. اما او می گوید که آنها می تواند یک مدل برای چه به دنبال: سیاسی تازه واردان به طور ناگهانی ساخت بزرگ کمک های مالی اغلب با استفاده از یک LLC به پنهان کردن هویت خود را.

در اینجا یک راهنمای به خوشهچین از بینش وسیع احداث مخازن از انتخابات داده ها در دسترس است. شما می توانید به اشتراک گذاری آنچه که شما در پیدا کردن با “مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” شاید شما حتی کشف بعدی Parnas و Fruman.

منابع کلیدی

 • هر نامزد و کمیته نیاز به فایل جمع آوری کمک های مالی و هزینه های گزارش با FEC که نوشته های کسانی که ثبت به آن مالی مبارزات انتخاباتی داده ها صفحه. (تازه ترین افشاگریهای از سه ماهه آخر سال 2019 فقط رفت و زنده این آخر هفته گذشته.)

 • ProPublica را “FEC Itemizer” چک جدید براده هر 15 دقیقه. شما می توانید جستجو برای یک خاص سیاسی کمیته اقدام مانند امریکا اولین اقدام فوق العاده PAC مرکزی به Parnas و Fruman مورد به عنوان خوانده شده آخرین گزارش ثبت و دریافت اطلاعات در این کمیته درآمد و هزینه و پول نقد در دست.

  • اگر شما در حال تلاش برای درک چقدر یک کمیته صرف در مغلوب ساختن پیشی جستن خواص ProPublica آهنگ است که در اینجا. به عنوان مثال: بیش از 80.000 دلار برای امریکا ،
 • وب سایت OpenSecrets بخشی از مرکز سیاست پاسخگو, جفت, کمپین عمومی اطلاعات مالی خود گزارش اصلی. آن مرکز آموزش مجازی است یک نقطه شروع خوب برای هر کسی که به دنبال یادگیری به حرکت انتخابات داده

آنچه به دنبال

 • شروع ساده است. یادگیری به حرکت به یک سایت داده شده با جستجو نام دوستان و خانواده و یا مشاهیر; توسط محل و یا توسط کارفرما (شاید خود شما و یا قابل توجه شرکت). سپس سعی کنید ترکیب عوامل: شاید مردم در زادگاه خود که به بیش از $1000 به یک کمپین و یا کمیته.

 • نگاه برای تازه واردان است. مگوایر و تیم خود را از خدمه به طور خاص به دنبال کمک های مالی بالاتر از $25,000 از شرکت و یا افرادی که داده نشده قبل از آن اغلب یک میانبر برای پیدا کردن افراد سریع به دنبال نفوذ است. “این نوع از کمک های که در حال رفتن به دریافت کنید کسی متوجه” توسط سیاستمداران و سیاسی کمیته مگوایر گفت.

 • شناسایی رویدادهای غیر معمول و ببینید که چه کسی در پشت آنها. این OpenSecrets’ “ناهنجاری ردیاب” تعریف شرایط غیر معمول در کمپین مالی (مانند نامتناسب مقدار پول که از یک منبع واحد) و سپس به طور خودکار جستجو پایگاه داده خود را برای نامزدها و کمیته های که مطابقت آنها را. این یک راه برای مدل جستجوهای خود را در FEC سایت به دنبال غیر معمول کمک های مالی و یا هزینه های که ممکن است در غیر این صورت نادیده گرفته می شود.

 • صلیب-بررسی نام در اخبار و رسانه های اجتماعی. هنگامی که شما شناسایی پتانسیل آگهی متقابل بررسی آن نام را در اخبار و رسانه های اجتماعی برای دیدن اگر هدیه پرداخت می شود.

  • کشفیات اخیر از خدمه شامل یک مرد در کالیفرنیا که به $100,000 در اوایل ماه دسامبر و در مدت 10 روز به ثمر رساند دعوت به کاخ سفید حزب تعطیلات. (Facebook عکس تبدیل شده تا زمانی که خدمه جستجو دهنده نام و نام خانوادگی همراه با “مغلوب ساختن پیشی جستن.”)

  • خبرنگار ژاک Everson که 1100 پنسیلوانیا خبرنامه اسناد صحنه در مغلوب ساختن پیشی جستن هتل در واشنگتن اغلب این کار را در جهت مخالف است. او را نگاه کنید که ارسال عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل به رسانه های اجتماعی و سپس او را حفاری به پیشینه خود برای پیدا کردن که به طور بالقوه در تلاش برای به دست آوردن دسترسی و نفوذ است.

هشدارهای

 • وجود دارد یک تاخیر با انتخابات داده: شما معمولا کار کردن با ماه قبل و یا سه ماهه را گزارش و ما در حال حاضر در یک لحظه در چرخه انتخابات که در آن جمع آوری کمک های مردمی و هزینه همچنان به سرعت در حال شتاب است که می تواند به برخی از داده ها به سرعت سقوط خارج از تاریخ.

 • داده ها ثبت و با FEC ممکن است نادرست یا گمراه کننده — گاهی اوقات به طور تصادفی گاهی اوقات عمدا. در مورد Parnas و Fruman اصلی کمک مالی به امریکا اولین اقدام این منبع کمک مالی خود را نشاندار شده به عنوان آینده از LLC جهانی به نام انرژی تولید زمانی که آن را واقعا از یک پوسته شرکت کنترل Parnas و همسرش. (امریکا برای اولین بار است که به اتهام تخلف گفت: این یک خطا مذهبی که این سازمان اصلاح شده پس از انتخابات فدراسیون فوتبال در کمپین های حقوقی مرکز با اشاره به اختلاف.)

 • آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 لزوما یک سابقه برای درک آنچه اتفاق می افتد در سال 2020: “بزرگ جمهوری خواه اهدا کنندگان خودداری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در راه بزرگ در سال 2016” مگوایر گفت. “و است که اتفاق می افتد در حال حاضر. آنها می آیند در سراسر.” این بدان معناست که ما به احتمال زیاد برای دیدن پول بیشتر از همیشه قبل از این چرخه انتخابات با کمتر چک در مبارزات انتخاباتی و هزینه های از همیشه قبل از.

به اشتراک گذاشتن آنچه که شما در پیدا کردن

تماس با ما

شما می توانید با ما تماس بگیرید از طریق سیگنال واتساپ یا پست صوتی در 347-244-2134. در اینجا بیشتر در مورد چگونه شما می توانید تماس با ما ایمن.

شما همیشه می توانید به ما ایمیل در [email protected]

و در نهایت شما می توانید با استفاده از خدمات پستی:

مغلوب ساختن پیشی جستن Inc در Marketplace
155 خیابان های آمریکا, طبقه 13th
نیویورک 10013

“مغلوب ساختن پیشی جستن, Inc.” یک تولید WNYC استودیو و ProPublica. حمایت از کار ما با مراجعه به donate.propublica.org و یا با تبدیل شدن به یک حمایت عضو WNYC. عضویت در اینجا و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>