خبرنگار تونی Briscoe برای پیوستن به Marketplace ایلینوی

ProPublica ایلینوی اعلام کرد که تونی Briscoe ملحق خواهد شد کارکنان خود را به عنوان یک خبرنگار.

Briscoe قبلا در شیکاگو تریبون به عنوان یک محیط زیست خبرنگار نوشتن گسترده در مورد چگونه جوامع ساحلی در سراسر دریاچه های بزرگ در حال دست و پنجه نرم کردن با اثرات تغییر آب و هوا. در این دوره از گزارش او سفر کرده است در یک کشتی پژوهشی با دانشمندان در حال مطالعه کمی-درک میکروب ها در دریاچه میشیگان و بررسی مزارع ذرت با ایلینوی کشاورزان دست و پنجه نرم کردن با تاریخی سیل. در یک سری chronicling نگرانی از Chicagoans زندگی در جنوب غربی طرف او مورد بررسی قرار ایلینوی سازمان حفاظت محیط زیست محیط زیست برنامه عدالت آشکار ساقط در وزارت امور خارجه تلاش های امداد رسانی به کم درآمد و اقلیت. قبل از پیوستن به تریبون در سال 2014 Briscoe شروع کار خود را به عنوان یک خبر فوری خبرنگار در زادگاه خود, روزنامه, اخبار دیترویت. او فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی میشیگان.

“تونی با استعداد است خبرنگار با یک هدیه برای پیدا کردن تم ها بزرگتر پشت انتقادی مسائل زیست محیطی مواجه میانه” لوئیس Kiernan, ProPublica, ایلینوی, سردبیر گفت. “ما خوشحال هستیم که او را به پیوستن به تیم ما است.”

“من هیجان زده برای پیوستن به این تیم درخشان از روزنامه نگاران در Marketplace, ایلینوی” Briscoe گفت. “بیش از دو سال گذشته من شاهد بوده ایم که چگونه خود را به گل نشسته گزارش افزایش داده است به تغییرات در جوامع در سراسر کشور. من افتخار به بخشی از اتاق خبر من و نگاه به جلو برای پیشبرد ماموریت خود را از خدمت به مردم از طریق سر سخت روزنامه نگاری تحقیقی.”

ProPublica ایلینوی مستقل و غیر انتفاعی تحقیقی newsroom مستقر در شیکاگو است. تاسیس در سال 2017, ما در حال اختصاص داده شده به درخشان نور در تخلف و سوء استفاده از قدرت به خار را تغییر دهید. خبرنگاران ما به دنبال فساد و بی عدالتی و داستان که درایو شفافیت و پاسخگویی در کشور ما برای ایجاد تغییر پایدار است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de