Rep. لری Trahan دروغ در مورد بودجه مبارزه انتخاباتی. خانه کمیته اخلاق او را پاک به هر حال.

در ماه دسامبر گذشته مستقل از کنگره اخلاق منتشر شد گزارش پایانی بود که “دلیل قابل توجهی” به این باور است که دانشجوی سال اول Rep. لری Trahan شکسته بود کمپین قانون بودجه در روزهای پایانی تنگ مقدماتی حزب دموکرات در ایالت ماساچوست. اسه سپس با لگد آن را به خانه کمیته اخلاق است که اجرا شده توسط هر دو حزب پانل Trahan همکاران. آنها در حال حاضر نتیجه تحقیقات خود را با یک کاملا متفاوت پیدا کردن: Trahan پاک شد — با وجود نداشتن همکاری با اسه بررسی و ارائه کلید مستندات برای حمایت از ادعای خود.

در 2018, Trahan مواجه شدت رقابتی اولیه برای ماساچوست’ 3rd کنگره منطقه در حومه بوستون که او در نهایت برنده تنها با 155 رای. در آخرین روز از مبارزات انتخاباتی Trahan تا به حال سپرده 300.000 دلار به خزانه بود که طبقه بندی شده به عنوان یک وام شخصی است که او استفاده می شود به راه اندازی یک تلویزیون حمله رعد اسا است که با توجه به حاشیه باریک به احتمال زیاد در چرخش انتخابات.

زمان Trahan ظ صورتهای مالی شخصی او سوابق پیشنهاد کرد که او به اندازه کافی دارایی شده اند قادر به وام به مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان نشان داد با بوستون گلوب بررسی است. که در آن پس تا به حال پول آمده است ؟

Trahan تا به حال سپرده 300.000 دلار به خزانه بود که طبقه بندی شده به عنوان یک وام شخصی است که او استفاده می شود به راه اندازی یک تلویزیون حمله رعد اسا است که با توجه به حاشیه باریک به احتمال زیاد در چرخش انتخابات.

Trahan منتقدان مطرح کرد احتمال این که او ثروتمند شوهر و شرکت های تامین مالی خود را در آخرین لحظه افزایش شارژ که Trahan به نام نه تنها مضحک اما جنسیتی. او خواسته در مورد پول در تاون هال در ماه مارس گذشته در پی گزارش جهان. “این پیشنهاد که من را از منابع شخصی را که وام به کمپین من فقط نادرست” او گفت:. “در بسیاری از روایات شما می خواهید به تغییر زمانی که شما در حال گرفتن در اجرا بود و شما در حال رفتن به کنگره به عنوان یکی از کسانی که 131 زنان و که یکی از آنها ، که زنان می توانید شروع به کسب و کار موفق, آنها می توانند کسب درآمد آنها می تواند مقرون به صرفه مراقبت از آنها پرداخت می کنید می توانید همان مردان که در حال انجام همین کار و می توانید آنها را به یک وام است که آنها می توانید استطاعت به مبارزات انتخاباتی خود را.” او گفت که زمانی که او در کنار افشای مالی در بهار سال 2019 شد و نشان داد همه چیز را می توان پاک.

آلیسون پادشاه از NBC بوستون قرار دادن سوال خود را به طور مستقیم از یک ماه بعد. “می تواند شما را قاطعانه انکار است که شوهر خود کمک فراتر از 2700 $در مجاز توسط قانون است?” او پرسید.

“آره نگاه” Trahan گفت: “این پیشنهاد که من شخصا نمی باید این بودجه به طور کامل نادرست است.”

اکنون روشن است که Trahan دراز کشیده بود. چه شد در نهایت نشان داد و پس از یک سری از اصلاحات ساخته شده توسط Trahan و 400.000 دلار در مشاوره حقوقی بود که شوهر او منتقل شده بود به دارایی های خارج از شرکت او متعلق به یک مشترک حساب جاری بود که پس از آن به سرعت سپرده به Trahan کنگره مبارزات انتخاباتی. این چیزی است که Trahan منتقدان مدعی هستند که در حال حاضر او داستان خود را.

هنوز در اوایل این ماه به کمیته اخلاق پاک Trahan با پیدا کردن که در حالی که وام به حال واقع شده است ساخته شده از بودجه از شوهرش شرکت انجام این کار قانونی بود چرا که یک prenuptial توافقنامه تصریح شده است که از جمله وجوه مشترک زناشویی اموال. Trahan مالی افشا, اما, لیست تمام دارایی شوهر او استفاده می شود به وام به عنوان “SP” برای همسر به جای “JT,” به صورت مشترک به عنوان او در لیست اموال مشترک. و prenup در حقیقت تصریح می کند که مالکیت جداگانه باقی خواهد ماند و جداگانه است که “هر حزب waives ترشحات و انتشار همه حق عنوان و علاقه به مالکیت جداگانه که در حال حاضر صاحب و یا بدست می آورد و پس از اجرای این توافق و یا بدست می آورد از درآمد حاصل از هر یک جداگانه اموال شرکت متعلق به, از جمله, اما نه محدود به هر ملک که هر دو حزب به دست آوردن ممکن است با وجوه حاصله از درآمد حاصل از مالکیت جداگانه.” اما prenup همچنین می گوید: “همه دستمزد حقوق و دستمزد و درآمد هر یک از طرفین به دست آورده و یا دریافت شده در طول ازدواج با هم با تمام اموال خریداری شده با چنین حقوق و دستمزد حقوق و دستمزد و درآمد نیز باید اموال زناشویی.”

اما حتی اگر این کمیته اعطا شده است که این بودجه در واقع به طور مشترک متعلق به بخشی از وام در آمد از یک شرکت است که بود موضوع را به prenup. 50.000 دلار وام به کمپین توسط Trahan در تاریخ 30 ژوئن 2018 سرچشمه با یک شرکت متعلق به شوهرش DCT توسعه است. DCT توسعه تاسیس شد و قبل از سال 2007 ازدواج و ذکر نشده در prenup به عنوان اموال مشترک. این بود که نظارت Trahan گفت. “با توجه به نماینده Trahan او و آقای Trahan در نظر گرفته شده DCT توسعه سنگ گرانیت کسب و کار و درآمد او از آن دسته از اشخاص به اموال زناشویی تحت قرارداد. نماینده Trahan فراهم نیست این کمیته با هر مدرکی مستند برای حمایت از او در توضیح” نوشت: کمیته اخلاق در گزارش نهایی خود را. فدرال مالی مبارزات انتخاباتی قانون آمده است که یک مرد متاهل نمی تواند کمک بیش از حقوقی حداکثر (در زمان $2,700).

برخی از دارایی های مورد استفاده توسط Trahan شوهر نمی شد خود را به تنهایی. در مارس 2, 2018 کمیته گزارش نشان می دهد که توده عقاب توسعه LLC سپرده $100,000 به دیوید Trahan را حساب شخصی. او در لیست خود را به عنوان فقط یک سوم صاحب عقاب توسعه در لری Trahan مالی آشکار (که لیست آن به دیوید Trahan را جداگانه اموال).

در اوت 21, دیوید Trahan منتقل $200,000 برای چک کردن حساب مشترک با همسر خود. چند هفته قبل از آن او تا به حال کشیده $180,900 از میانه زمین Holdings LLC و $110,000 از Poplar Hill Development, LLC. او در لیست خود را به عنوان یک نیمه صاحب Poplar Hill.

کمیته اخلاق اشاره کرد و در گزارش خود که آن دسته از شرکت های ذکر شده به عنوان مالکیت جداگانه در prenup و بنابراین می تواند به عنوان اموال مشترک اما بدون جواب به این سوال است که آیا آنها خریداری شده از درآمد حاصل از دیگر مالکیت جداگانه است که می تواند ارائه آن را ندارند و یا اینکه آیا برداشت از حساب به عنوان درآمد است که می شود یک مشترک دارایی. در هر صورت استدلال کافی بود برای این کمیته برای روشن شدن ،

Trahan استدلال در مورد prenup آمد و پس از او صرف یک چشم ظاهر مقدار پول در بالا دموکراتیک مالی مبارزات انتخاباتی شرکت پرکینز Coie. فدرال کمیسیون انتخابات سوابق نشان می دهد که این شرکت انجام داده است بیش از 400.000 دلار ارزش کار برای او.

“کنگره Trahan به طور کامل همکاری با کمیته اخلاق را درخواست و ارائه مستندات دقیق است که پشتیبانی از کمیته یافته است” گفت: یک سخنگوی Trahan. “جمهوری خواهان و دموکرات ها در کمیته به اتفاق آرا تایید کرد که او چه کرده است گفت: در تمام طول: که اتهامات علیه او بودند و بدون شایستگی.”

Trahan کمی deniability قابل قبول به عنوان مالی مبارزات انتخاباتی قانون — او آن را نوشته است. او رئیس ستاد سابق تشکر. مارتی Meehan که منجر دموکراتیک حمایت از مک کین-Feingold عمل در خانه. “به عنوان یک کارمند من بود و افتخار به کار در تاریخی مالی مبارزات انتخاباتی اصلاحات قانون Shays-میهن” Trahan گفت: در یک سال 2019 انتشار.

خانه کمیته اخلاق کاهش یافته است به نظر.

به عنوان مبارزات انتخاباتی خود را مدیون او و شوهرش $300,000, Trahan یک عضو از هر دو کسب و کار-دوستانه جدید دموکرات و کنگره حزبی مترقی بوده و تهاجمی جمع آوری کمک — ظاهرا شکستن تعهد خود را به قبول شرکت PAC پول با پذیرش $4,500 از PACs از شرکت های بزرگ لابی شرکت های.

در مورد کمک های مالی از شرکت های بزرگ لابی شرکت PACs Trahan سخنگوی استدلال کرد که آنها در ظرف مناسب باریک تعریف شده توسط End شهروندان ایالات.

“به شکل تمام این چند ماه بعد از دست دادن است ، در این مورد تاخیر در افشای برابر به عدم اطلاع.”

“این کنگره را قبول نمی کند سهم از عمل سیاسی کمیته راه اندازی برای سود شرکت های” گفتند. “او ادامه خواهد داد به دنبال پایان شهروند ایالات استاندارد برای رد شرکت PAC سهم.”

“Trahan به تعداد متضاد و متناقض پاسخ” به پرس و جو از بوستون گلوب گفت: Brendan فیشر فدرال اصلاحات مدیر در کمپین مرکز حقوقی “و در نهایت آن را به نظر می رسد آن را از یک حساب به صورت جداگانه متعلق به شوهرش است. دفتر کنگره اخلاق توصیه می شود که کمیته اخلاق پیدا کنید که Trahan آیا نقض قانون اما کمیته اخلاق پاک Trahan. بخش بزرگی از آن است که خانه کمیته اخلاق تشکیل شده است از دیگر اعضای کنگره و اغلب وجود دارد گریزی به اعضای کنگره برگزاری دیگر اعضای مسئول نقض اخلاق.”

“در طول این فرایند وجود دارد به نظر می رسد یکی گزارش خطا پس از دیگری” اضافه شده فیشر. “هر دو کمپین مالی و افشای مالی گزارش اصلاح شد چند بار. این اظهارات در طول زمان تغییر این اظهارات این است که این شرکت نیست که شامل یک خطا بود. با هم گرفته شده اند وجود دارد موارد بسیاری از اشتباهات.”

بث Rotman, مدیر ملی پول در سیاست و اخلاق برای علت شایع استدلال کرد که کلید مشکل با Trahan را انجام شد که تا به حال هیچ ایده ای در مورد این موضوع تا پس از اولیه و کلی انتخابات بودند به این نتیجه رسیدند.

“علت شایع این می بیند که به افشای مسئله ای است که باید انجام شود در زمان واقعی به صورت روزمره آمریکایی ها به ارزیابی کسی در حال اجرا برای دفتر” گفت: Rotman. “مردم از دست داد در اینجا. به رقم همه این ماه ها بعد از دست دادن است ، در این مورد تاخیر در افشای برابر به عدم اطلاع.”

“این بسیار چالش برانگیز به خانه کمیته اخلاق انجام تحقیقات” Rotman ادامه داد: “به آنها می تواند کاملا خم شدن به عقب برای دیدن خود را در همان کفش به فرد آنها در حال ارزیابی هستند. همه آنها در پیدا کردن کمپین قانون بودجه سنگین. آن را بسیار دشوار است به درخواست قوه مقننه به پلیس خود را هنگامی که آن را می آید به امور مالی مبارزات انتخاباتی. سازمان دیده بان مانند اسه نه بر دوش ناخودآگاه آگاهی که در آن آنها می توانند خود را ساخت همان اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de