Rep. بند دار رس را در برخورد با دولت اوباما بیش از وال استریت اصلاحات ثابت و انتخاب مجدد او مبارزه

درگیری میان Rep. ویلیام بند دار رس جونیور و اوباما بیش از یک کلید وال استریت اصلاح قانون تنظیم دوباره ظهور به عنوان یک flashpoint در هفته های پایانی سنت لوئیس کنگره مبارزه برای یک 11th اصطلاح حسن نیت ارائه میدهد از شش رقم آگهی خرید از ضد انحصار ،

خاک رس است که قفل شده است و در مسابقه برگشت با پرستار و سیاه زندگی مهم رهبر کری خار می شود عضو به اصطلاح “تیم ملی” که از سال 2018 مقدماتی حزب دموکرات به خاک رس توسط 20 نقطه حاشیه.

در سال 2009 به عنوان دولت اوباما مشغول به کار بود با کنگره به بازنویسی قوانین اقتصاد به نوار درنده رفتار است که به کمک سوخت بحران مالی وزارت کار zeroed در بر آنچه شناخته شده به عنوان امانتی قانون است. به سادگی وجود دارد هیچ قانون که مورد نیاز مشاوران مالی به بهترین منافع مشتریان خود را در قلب هنگام تصمیمات سرمایه گذاری یا توصیه. به جای مشاوران می تواند ارائه به مشتریان بالا و هزینه کم انجام سرمایه گذاری که انجام می دهد بیشتر به نفع مشاور از مشتری — یک مشکل است که به ویژه کارگران گرفتار در پایان پایین تر از درآمد مقیاس داده شده خود را کاهش می یابد و قدرت در ارتباط با مشاوران که به طور کلی برای انتخاب آنها توسط کارفرمایان می باشد.

دولت اوباما پیشنهاد یک قانون است که نیاز به مشاوران مالی به بهترین منافع مشتریان خود در ذهن به اصطلاح امانتی قانون است. لابی برای سرمایه گذاری در صنعت بلافاصله شروع به حمله از همه طرف در قانون پیشنهاد شده که منجر کشیده شده از شش سال نبرد. مرکزی که استراتژی ائتلاف با کلید دموکرات در کمیته خدمات مالی مجلس است که می تواند مرکب براق را به تلاش. خاک رس یک عضو ارشد این کمیته نقش برجسته در تلاش است. در بازگشت او آب گرفتگی با کمپین نقدی از اهدا کنندگان در این صنعت سرمایه گذاری بسیاری از آنها تا به حال داده شده به مبارزات انتخاباتی خود قبلا.

خاک رس کار به نمایندگی از صنعت مالی آمد در میان یک نبرد در کنگره سیاه حزبی بیش از اینکه به دفاع از اصلاحات وال استریت داشت. یکی CBC عضو در کمیته خدمات مالی صحبت محرمانه در آن زمان گفت که همکاران خود را’ کار با وال استریت و اوباما در حال تبدیل شدن به یک تضاد آشکار. “مردم بیمار هستند در مورد آنچه آنها در حال انجام,” او گفت:. “برخی از چیزهایی که فقط کارهایی برخی از مردم است. همه در اینجا یک نام تجاری. اگر نام تجاری خود را با مردم ایستاده تا برای پسر کوچک و سپس همه ناگهانی شما را در برخی از لوایح که شما رو کمک گلدمن ساکس شل تر مقررات مشتقات? آن را مانند صبر چه جهنم است؟”

خاک رس است که در موقعیت بی دست و پا بودن در همان سمت به عنوان برگ برنده در برابر اوباما در مبارزه بر سر اینکه آیا مشاوران سرمایه گذاری باید قادر به کلاهبرداری از بازنشستگان.

در میان دیگر تلاش رس, سازمان خود را دموکراتیک همکاران برای پیوستن به جمهوریخواهان در اطراف 2015 نامه درخواست دولت اوباما برای قراضه آن قاعده و بیش از شروع. او امضا نامه ای مشابه در سال 2013 با این استدلال که در قانون جدید خواهد درایو مشاوران سرمایه گذاری به سادگی برای جلوگیری از کار با برخی از مشتریان به طور نامتناسبی ضربه سیاه محافظ..

در مارس سال 2016 بیش از این اعتراض از خاک رس و یک بلوک دیگر دموکرات کار, منشی, تام پرز صادر نهایی قانون — یک نسخه سیراب به پایین اما یک گام مهم رو به جلو با این وجود. آن را به اثر در مارس 2017. کشیده کردن روند اما در نهایت می توان این قانون را به آتش کشیدند. دولت جدید به تاخیر افتاد آن را از مصرف, اثر, مشاوران سرمایه گذاری در زمان آن را به دادگاه و با دولت در حال کاهش به دفاع از آن کشته شد که محافظه کار مدار 5. “بحث حکومت نیاز مشاوران در عمل به مشتریان خود بهترین منافع وقتی که می آید به مدیریت حساب های بازنشستگی است که رسما مرده” MarketWatch eulogized.

قرار می دهد که خاک رس در موقعیت بی دست و پا بودن در همان سمت به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر اوباما در مبارزه بر سر اینکه آیا مشاوران سرمایه گذاری باید قادر به کلاهبرداری از بازنشستگان. در واقع پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود و این موضوع شد صرفا حزبی رس طرفه با دیگر دموکرات ها در کمیته در مخالفت با عقبگرد از قانون عقبگرد او قبلا به نام برای. رس مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

جدید ضد انحصار گروه مبارزه شرکت انحصارات راه اندازی شش رقم آگهی خرید این هفته با تمرکز بر روی خاک رس است و نقش مهمی در مبارزه علیه اوباما جنگ از منافع حکومت با توجه به فیض فولادوند یک مشاور و سابق انتخابات ریاست جمهوری مدیر بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt. FCP یک انتخابات شاخه ای از اقتصادی آمریکا, آزادی, پروژه سیاست فروشگاه متمرکز در انحصار قدرت های اجرا شده توسط سارا میلر سابق وزارت خزانه داری رسمی و فولادوند همسر. دو شورشیان سابق نامزدها مورگان هارپر و لیلیان Salerno نیز مشاوره FCP.

خاک رس و دیگر مشکلات بیش از حد. یک نظرسنجی مسابقه انجام شده توسط شرکت پیشرو دیتا برای پیشرفت در بر داشت خاک رس است که رای گیری زیر 50 درصد حیاتی آستانه با توجه به کسانی که آن را دیده ام. DFP سر شان McElwee گفت که او قادر به به اشتراک گذاری این نظرسنجی اما که آن را به ارائه “دلایل اعتقاد به او آسیب پذیر است.”

پیش از میسوری اولیه در آگوست 4, قابل شلیک است رهبری برای سنت لوئیس در حمایت از شورشیان خار به گفته منابع آشنا با برنامه ریزی. طلوع جنبش تازه خاموش پیروزی در انتخابات در تگزاس و خانم نزدیک در کنتاکی است که با قرار دادن آن بعد از بزرگ شرط بندی در سنت لوئیس پرتاب در پشت بوش. جوانان-رهبری گروه آب و هوا نیز به خوبی بودجه مستقل هزینه های arm است که ممکن است صرف در مسابقه. ظهور این پول در خارج صرف از سمت چپ نسبتا جدید از ویژگی های کنگره اولیه سیاست ساخت امتیازهای کمتر امن تر از آنها در غیر این صورت خواهد بود.

این است که بوش دوم به چالش رس سلسله در میسوری. خشت اول انتخاب شده به کنگره در سال 2000 مصرف بیش از صندلی را از پدر خود را یک فعال مدنی که انتخاب شد در سال 1968. جمعی رس برگزار شد کنگره صندلی در منطقه برای 52 سال است. بوش یکی از اولین نامزدهای مورد حمایت مترقی PAC عدالت دموکرات ها در آن کمپین افتتاحیه چرخه در سال 2018 و عمده شخصیت در فیلم مستند “دست کشیدن پایین خانه” که در اسکندریه Ocasio-کورتز همچنین نقش بازیگران.

در سال 2018 خار قادر به صرف دیجیتال, تبلیغات پست مستقیم تابلوهای تبلیغاتی و یا تلویزیون. این چرخه او مطرح کرده بود کمتر از یک و نیم میلیون دلار در پایان ماه ژوئن است.

بوش در بخشی از این فیلم این بود که محیط با 57 به 37 درصد به از دست دادن خاک رس که ساختگی او حدود 30,000 رای. در همه 2018 بوش مطرح شده فقط $177,000 و گرفتن نام او را در مقابل به اندازه کافی رای دهندگان را به نفع خود یک چالش بزرگ است. مسابقه منجر به چیزی از یک سقوط با عدالت دموکرات ها به عنوان گروهی که در ابتدا برنامه ریزی شده برای کمک به کل تخته سنگ از نامزدها که تصمیم گیری بهار به همه-در Ocasio-کورتز مسابقه. پس از Ocasio-کورتز ژوئن ناراحت پیروزی این گروه چرخد و به تمرکز بر مبارزات Kerri هریس برای سنا در ایالت دلاور و Ayanna Pressley برای یک خانه صندلی در بوستون ماساچوست است. که در سمت چپ بوش با کمبود بودجه روبرو شده و outmatched در اوت اولیه. (از مدیر کمپین برای امی ویللا دیگری از این فیلم نامزد در حال حاضر مدیر ارتباطات برای بوش به کمپین.)

این زمان در اطراف بوش در حمایت از عدالت دموکرات هر چند این گروه دوباره است اولویت خود را نژاد نیست و در عین حال حمایت از Ocasio-کورتز که در حال مبارزه برای بوش در سال 2018 است. اما بوش ممکن است بهتر است قرار است برای پیروزی.

این چرخه او در حال حاضر مطرح شده فقط خجالتی از یک و نیم میلیون دلار در پایان ماه ژوئن در مقایسه با خاک رس $730,000. این به او امکان ارسال $85,000 ارزش mailers تا کنون با یکی دیگر از $33,000 بودجه برای رادیو دیجیتال و تبلیغات در آخر هفته در یک برنامه ریزی تبلیغات تلویزیونی خرید از 50000 دلار در این هفته است. رانندگان در سنت لوئیس نیز بیشتر احتمال دارد به یاد بگیرند که او: کمپین هشت تابلوهای تبلیغاتی در سراسر منطقه به علاوه 50 4-توسط-8 پا نشانه.

هیچ چیز از راه دور مشابه اتفاق افتاده است در سال 2018 به عنوان مبارزات انتخاباتی خود را قادر به صرف دیجیتال, تبلیغات پست مستقیم تابلوهای تبلیغاتی و یا تلویزیون scrounging به اندازه کافی با هم برای برخی از دو هفته از رادیو تبلیغات. سرنگونی یک زن 50 سال سلسله بدون به رسمیت شناختن نام است که به طور موثر غیر ممکن است که نهاد های مختلف براق در 37 درصد او موفق به جلو.

او مشخصات منحصر به فرد نیز می تواند یک مزیت قابل ملاحظه در این لحظه: او یک پرستار در حال اجرا در وسط یک بیماری همه گیر و پیشرو سیاه زندگی ماده فعال در حال اجرا در میان رادیکال بازاندیشی نقش پلیس در امریکا است. خار گل رز برجسته سیاسی به عنوان یک رهبر اعتراضات پس از قتل مایک براون در فرگوسن. کسانی که تظاهرات و قوی نظامی پاسخ پلیس — راه اندازی جنبش برای زندگی در ماه اوت 2014, ساختمان به سراسر جهان تظاهرات پس از مارس سال 2020 قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

اوان وبر مدیر سیاسی برای طلوع گفت که بوش مسابقه خواهد بود قابل توجه اولویت این گروه را فشار داوطلبان آن را به تماس با رای دهندگان کمک گرفتن از آرا و کمک به مبارزات انتخاباتی خود را. این منابع اضافه بخشی از یک دو جانبه استراتژی: متقاعد کردن رای دهندگان که میرم طرفه با خاک رس در گذشته برای تبدیل به خار و پیدا کردن رای دهندگان خواهد بود که حمایت از بوش اگر آنها یاد بگیرند که در مورد نامزدی او را.

در اوایل این ماه طلوع ادعا کرد که یک پیروزی مهم رفته همه در تگزاس برای حقوق مدنی وکیل مایک Siegel که در حال اجرا است برای کنگره سبز جدید مقابله با کار پشتیبانی در یک منطقه به ضرب گلوله از طریق سوخت های فسیلی تولید می باشد. در هفته پایانی دور دوم انتخابات این گروه ساخته شده است بیش از 100 ، 000 تماس در منطقه است.

این سازمان تا به حال ساخته شده است همچنین نامزدی چارلز بوکر برای کنتاکی سناتور یک اولویت عمده. بوکر دولت قانونگذار نیز رو توسط BLM تظاهرات در لوییویل. تا به حال پست الکترونیکی-در رای گیری آغاز شده و یک هفته بعد آنها به احتمال زیاد خواهد توانست برنده ژوئن اولیه. ورود از طلوع آفتاب به بوش مسابقه بدان معنی است که بسیاری از رای دهندگان تماس بین امروز و در پایان رای گیری در آگوست 4. (رای غیابی باید درخواست جولای 22.) بیشترین رای گیری است به احتمال زیاد در شخص داده میسوری قوانین است که آن را دشوار برای رای دادن از طریق پست.

طلوع آفتاب را بالای سیاسی اولویت های باقی مانده از تابستان هستند Alex مورس و سن. Ed Markey هر دو ماساچوست سیاستمداران است. مورس شهردار هولیوک است به چالش کشیدن تشکر. Richie نیل صندلی از راه و روش و کمیته های اولیه در سپتامبر 1. Markey است منجر سنا حامی سبز جدید مقابله با وضوح و به چالش کشیده شده با تشکر. جو کندی. این گروه نیز از چالش های اصلی به مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib در میشیگان و در it عمر در مینه سوتا هر دو آنها به طور قابل توجهی جلوتر از رقبای خود.

همان گروه با هدف قرار دادن خاک رس در سنت لوئیس مبارزه شرکت انحصارات نیز هزینه 300.000 دلار در برابر نیل در اولیه ساخت یک شبیه استدلال که نیل انجام مناقصه از منافع شرکت های بزرگ و بهره مند برداشت کمپین پول نقد.

اگر این گروه موفق در هر مسابقه می تواند به طور چشمگیری تغییر سیاسی اکوسیستم در واشنگتن برای دموکرات ها. برای سال های دموکرات شده اند قادر به ورود به سیستم در نامه تماس بگیرید و یا این که صنعت به مقرراتزدایی, پول نقد, چک که از صنعت و هرگز چهره یک حساب در بازگشت به خانه. اگر چنین کاری شروع می شود با یک شیب انتخاباتی برچسب قیمت دموکرات به احتمال زیاد مکث قبل از ائتلاف با صنعت به سرعت.

از مارس رس گزارش با داشتن بیش از 450.000 دلار پول نقد در دست بسیاری از آن جمع آوری شده از انواع منافع مالی آن بهره برده اند و نه فقط از تلاش های خود را به رول جنگ از منافع قوانین, اما دیگر در پشت صحنه حرکت او ساخته شده به نمایندگی از صنعت است.

بازنشستگی مشاوره شرکت چارلز شواب و بیمه کارگزاران نیویورک زندگی Assurant و دولت مزرعه شروع به رس برای اولین بار پس از آغاز خود را در مقابل فشار جنگ از منافع حکومت او در ترکیب $27,500 بیش از مدت مشابه. بین 2014 و 2017, شرکت بود که تنها او داده مقادیر کم شروع majorly بردن دادن خود را از جمله جی پی مورگان چیس, سیتی گروپ, گلدمن ساکس, AFLAC ادوارد جونز, بانک مرکزی آمریکا و انجمن ملی بیمه و مشاوران مالی. پکس به طور مستقیم دخیل توسط حکومت امانتی به او برخی از 150.000 دلار به طور کلی در طول زمان او جنگیدند ، اوایل سال گذشته آمریکا انجمن خدمات مالی برگزار شد نشست جمع آوری کمک برای خاک رس.

به عنوان HuffPost که قبلا گزارش شده بیش از $500,000 از خاک رس پول از طریق سه ماهه اول سال 2020 آمد از عمل سیاسی کمیته با نزدیک به چهار نفر از هر پنج دلار از یک شرکت تایید شده. نزدیک به 300.000 دلار از در آمد آن از صنعت مالی به طور کلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>