تشکر. الیوت انگل مواضع در سیاست خارجی در حال افزایش تدابیر و شرم آور

است وجود دارد یک خانه دموکرات که بهتر مجسم تهاجمی تر و amoral جناح از حزب دموکرات از الیوت انگل?

کمیته روابط خارجی مجلس صندلی است که به نمایندگی از نیویورک 16th کنگره منطقه از سال 1989 یکی از مهمترین و متهاجم و شرم آور دموکراتیک سیاست خارجی و پرونده در کاپیتول هیل.

بیایید شروع با عراق است. انگل بود در میان اقلیتی از خانه دموکرات ها در این انتخابات غیر قانونی و حمله به عراق. “این امر می تواند به یاد ماندنی اشتباه به حمایت از” جورج دبلیو بوش به او اعلام کرد در کف خانه در اکتبر سال 2002 به عنوان او disingenuously سعی لینک صدام حسین در عراق به القاعده و گسترده تر “جنگ علیه ترور.” او گفت: همکاران او “در این دوره از تروریسم ایالات متحده به فعال شود.” مبادا ما را فراموش کرده و صدها نفر از هزاران عراقی بی گناه کشته شدند که نتیجه رای.

پس از آن وجود دارد ایران است. رئیس جمهور باراک اوباما امضا سیاست خارجی دستاورد این طرح جامع اقدام مشترک یا ایران بود نه فقط بین ایالات متحده و تهران را با چهار عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل به علاوه آلمان و اتحادیه اروپا است. تاریخی 2015 توافق را دیدم دولت ایران علنا تصریح کرد که “تحت هیچ شرایطی ایران همیشه به دنبال توسعه و یا به دست آوردن هر گونه سلاح های هسته ای” و به قول اوباما در معرض ایران “به جامع ترین سرزده بازرسی رژیم تا کنون مذاکره برای نظارت بر برنامه هسته ای ایران.”

هنوز انگل و سپس رتبه بندی دموکرات در کمیته روابط خارجی مجلس مخالفت اوباما با ایران. در سپتامبر 2015, او یکی از تنها 25 خانه دموکرات ها به رای دادن در برابر آن — در مقایسه با 162 دموکرات که حمایت JCPOA. (انگل است پس گفت: او با اکراه پشتیبانی از ایران و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرفه خروج از آن).

چگونه در مورد عربستان سعودی است ؟ در سال 2016 انگل یکی از تنها 16 دموکرات ها برای پیوستن به 200 جمهوریخواهان و شکست یک اندازه گیری است که باید ممنوع شد فروش بمب های خوشه ای به عربستان سعودی است. مهمات خوشه ای به عنوان همکار من الکس Emmons, اشاره, اغلب ترک “معدن-مانند مواد منفجره که کشتن غیر نظامیان و تخریب زمین های کشاورزی دهه پس از یک درگیری به پایان می رسد.”

در زمان رای گیری عربستان جت در میان انداختن ایالات متحده ساخته شده از بمب های خوشه ای در مناطق غیر نظامی در یمن — و انگل به آنها کمک کرد به حمل در انجام این کار!

کمیته روابط خارجی مجلس صندلی به آنجا منتقل شده و موقعیت خود را در عربستان سعودی و حتی رای به پایان نظامی ایالات متحده در عربستان سعودی جنگ در یمن در سال 2019. در عین حال مخالفت خود را با عربستان سعودی تنها می رود تا کنون: در دسامبر سال 2018 ماه پس از سیا مشخص شد که عربستان شاهزاده محمد بن سلمان بود دستور قتل بی رحمانه از واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi برای مثال انگل NPR گفت که او نمی خواست برای دیدن MBS “،”

“ما نیاز به صحبت کردن با او در مورد اختلافات ما گفت:” کنگره نیویورک. کردم که ؟ اختلافات.

همچنین مصر است. انگل آوازی بود حامی خشونت آمیز کودتای نظامی در مصر در سال 2013 که منجر به کشتار صدها نفر از معترضان غیر مسلح در Rabaa مربع و حبس و شکنجه دهها هزار نفر از مصریان. نیویورک از حزب دموکرات نیز ناودان دولت اوباما برای جسارت به در نظر گرفتن کاهش در کمک های ایالات متحده به مصر را وحشیانه نظامی. بسیار سپاسگزارم برای حمایت خود را از حقوق بشر!

و البته چگونه می تواند ما را فراموش اسرائیل و فلسطین جنگ ؟ انگل یکی از ترین اسرائیل جان سخت طرفداران در کاپیتول هیل اغلب در نظر گرفتن مواضع به حق که کشور خود را به رهبران. به عنوان سیاست خارجی محقق Stephen Zunes را مستند کرده است در مترقی انگل “بود صریح حامی تهمت تصمیم به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت” اصرار ایالات متحده “باید حق وتو هر و همه ملل قطعنامه انتقادی از اسرائیل” و “تحت فشار قرار دادند برای defunding U. N. امداد و کار سازمان برای پناهندگان فلسطین.”

با وجود رشد حمایت مطبوع و کمک به اسرائیل از سراسر این طیف سیاسی و دموکراتیک از رای دهندگان کمیته روابط خارجی مجلس صندلی را محکوم کرده این پیشنهاد را به شرط کمک به عنوان “یکی از احمقانه چیزهایی که من تا کنون شنیده ام.” زمان و دوباره او قرار می دهد همه تقصیر را به گردن برای اشغال … در مناطق اشغالی فلسطینی خود را.

آیا هیچ جای تعجب است که طرفدار تهمت لابی مورتون کلین است که خود را طولانی تاریخ متعصب اظهارات به نام انگل خود را “دوست” و فرد “که به طور کامل درک حقیقت عربی-اسلامی علیه اسرائیل و غرب”?

حمایت غیر قانونی جنگ و کودتا. مماشات خارجی دیکتاتورها. دفاع از اسرائیل در سرکوب فلسطینی ها است. این انگل سیاست خارجی رکورد. او ممکن است ارائه شده در مطبوعات به عنوان “جریان اصلی” و یا “متوسط” اما او آرا در عراق, ایران و عربستان سعودی قرار داده و او را در افزایش تدابیر سخت حق اقلیت در داخل حزب خود. در واقع به عنوان همکاران من رایان گریم و Akela بند دار نشان داد یک جمهوری خواه فوق العاده PAC کمک به صندوق انگل انتخاب مجدد تلاش, پشت صحنه, طریق 100.000 دلار کمک مالی به یک pro-انگل فوق العاده PAC به نام دموکرات اکثریت برای اسرائیل است.

در ضمن, او, اولیه, حریف, مربی و فعال جمال بومن است در دفاع از بشریت از کودکان فلسطینی و گفت: من در مصاحبه اخیر خود که زمانی که دولت اسرائیل در حال ارتکاب نقض حقوق بشر “ما باید صادقانه گفتگو در مورد آن است.” بومن نیز اشاره کرد که بر خلاف انگل او نیست “را یک سکه از سلاح تولید کنندگان” و پشتیبانی از “به طور چشمگیری” کاهش هزینه های دفاعی.

به جای حمایت بومن دموکراتیک رهبران حزب مانند نانسی پلوسی, James Clyburn و آدام شیف اندود شده اند تا پشت انگل. هیلاری کلینتون تصمیم گرفت به نیویورک از حزب دموکرات اولین بار اصلی حمایت از 2020. “ایجاد مسابقه برای صرفه جویی در کمیته روابط خارجی مجلس رئیس ایم” نیویورک تایمز سیاسی خبرنگار شین Goldmacher.

بومن در تضاد کامل است که حمایت از اسکندریه Ocasio-کورتز برنی ساندرز و — روز سه شنبه — الیزابت وارن.

مانند بسیاری از سیاستمداران که مشتاق به بمب قهوه ای مردم در خاورمیانه و سوال بپرسید (یا ارائه تاسف!) بعد انگل تا خط. خود را فراموش کرده ام داغ-میکروفن اعتراف است که او “نمی مراقبت” در مورد صحبت کردن در یک رویداد در نژاد پرستی اگر او ندارد اولیه برای مبارزه با. فراموش نکنید که مبارزات انتخاباتی خود را تلاش برای اسمير بومن به عنوان یک کمونیست. خود را فراموش کرده ام مضحک اخراج AOC حمایت از حریف خود را به عنوان نشانه ای از دیکتاتوری.

در نظر بگیرید به جای, شیوه ای که در نیویورک کنگره درمان یک مسلمان دانشجو در منهتن, کالج, در مارس 2019 پس از او جرأت به چالش کشیدن او را بیش از او سابقه ای طولانی در حمایت از اسرائیل در نقض حقوق بشر است.

انگل در پاسخ به این جوان دانشجوی دختر از رنگ ؟

“شما می دانید شما باید بهتر بیش از حد” او گفت:. “قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود. آن را نمی خواهد صدمه دیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de