تشکر. کارولین Maloney را “سخت در جرم” تاریخچه تبدیل به یک مسئولیت سیاسی

برای کارولین Maloney را تمام حرفه ای دیرین نماینده از منهتن شده است در میان اکثر آوازی حامیان تهاجمی پلیس تاکتیک های برجسته قهرمان سختی در جرم و جنایت قانونی که در حال حاضر به چالش کشیده در خیابان های نیویورک. در حال حاضر که رکورد تبدیل به یک مسئولیت عمده در veteran نماینده پیشنهاد برای دفتر.

مخالفان او در ژوئن 23 اولیه Suraj پاتل و لورن Ashcraft هر دو در زمان هدف او ثبت در پلیس و جرم حبس در اخیر بحث را به عنوان اعتراض در سراسر کشور باید طرح میتوانست مقدماتی از نیویورک به کنتاکی و تگزاس. پاتل ramped حمله کردن شکاف در شنبه گفتن نیویورک تایمز که Maloney است “باطل فرد کینه جو که با استفاده از گرايشات نژادپرستانه به حمله قهوه ای مرد در حال اجرا در برابر او به دلیل آن باعث می شود او ناراحت کننده” و او “weaponized مسابقه من در برابر من” با دیجیتال آگهی تماس پاتل “وحشت زده.” پاتل در بیانیه ای به کار کرده و برای اتصال آگهی حمله به او به گسترده تر از اعتراضات علیه نژادپرستی نظاممند. “متاسفانه که به نام ‘وحشت’ اتفاق افتاده به سیاه و سفید و قهوه ای در امریکا — و رک و پوست کنده جهان — برای بیش از حد طولانی است. این یک آمورف کلمه ای که عمدا فاقد یک اتهامی اقدام” او استدلال کرد. مالونی که نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر گفت: زمان آگهی صرفا استفاده پاتل کلمات خود و مبارزات انتخاباتی خود را قبل از عمل با استفاده از آتش زنه برای رسیدن به رای دهندگان در مصاحبه قضاوت خود را.

پاتل تقریبا جای کسی را گرفتن Maloney در سال 2018 است. این مسابقه با محوریت موضوع نژاد پرستی استوار است, سیاسی زمینه را برای Maloney که معروف به آتش کشیدند شات خود را در مجلس سنا صندلی که او علنا کاهش یافته n-word 2010. رکورد او هر چند بزرگتر مسئولیت در میان رای دهندگان دموکرات که در حال حاضر رد 80s و 90s-سبک عدالت کیفری سیاست.

مالونی برای اولین بار انتخاب به شورای شهر نیویورک در سال 1982 اولین دورۀ پس از رونالد ریگان در انتخابات. او صرف یک دهه در آن موقعیت که در آن او تبدیل به دوستان با ری کلی بود که پس از آن رو به افزایش از طریق صفوف نیروی پلیس است. کلی به عنوان سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ کمیسر پلیس بود بحث برانگیز و صریح حمایت از شیوه های مانند توقف-و-frisk. حتی به عنوان تئوری پنجره شکسته از پلیس او دفاع و پشتیبانی سقوط کرد, در سراسر کشور, Maloney گیر او توصیه او را به رئیس جمهور باراک اوباما به عنوان یک ایده آل از وزارت امنیت داخلی. در سال 2017, او پیشنهاد کرد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را “عالی انتصاب” اگر او بودند به نام کلی رئیس اف بی آی است. “او شده است غیر سیاسی من می گویند. من فکر می کنم او بسیار صالح و او می خواهد یک انتخاب خوب,” مالونی گفت.

تشکر. Hakeem Jeffries او عضو همکار نیویورک, هیئت, پیشنهاد ایده چنین نبود ، FBI مدیر, Jeffries اشاره کرد: “باید به طور کامل و به طور کامل مورد تایید شده توسط مجلس سنای ایالات متحده به عنوان یک فرد با بالاترین درجه از صداقت و مستقل با سیاسی ندارد و استخوان در بدن او است. آن را برای من روشن نیست ری کلی به آن دسته می افتد.”

مالونی و کلی تراز وسط قرار دارد در پلیس. در دهه در شورای او افتخار است که او تاسیس منهتن اولین تاکتیکی مبارزه با مواد مخدر تیم مدعی آن منجر به از 2000 مواد مخدر بازداشت. انتخاب شده به کنگره در سال 1992 او صریح حامی جو بایدن 1994, جرم, لایحه که گرفتار است او در زمان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. “این بهترین خبر برای شهر نیویورک به بیرون آمدن از واشنگتن پس قبل از رونالد ریگان در زمان دفتری,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام آن گذشت. در آن کنفرانس مطبوعاتی Maloney و دیگر اعضای نیویورک هیئتی به نظر می رسد در تالار شهر با شهردار سابق رودی جولیانی “brandishing سلاح های حمله و مسخره چک به عنوان غنائم جنگ, پیش بینی[ing] افزایش بودجه برای تجاوز مشاوران مواد مخدر دادستان afterschool برنامه های پلیس و فن آوری” Newsday گزارش در زمان.

او ادامه داد: رای گیری برای همین قوانین سخت در طول این دهه است. در سال 1997 Maloney رای دادند برای تقویت مجازات های کیفری برای نوجوانان که مرتکب جرایم خشونت آمیز. در سال 2000 او رای دادند به 100 میلیون دلار در بلوک کمک های مالی به دولت تحمیل پنج سال اجباری حداقل برای جرایم خشونت آمیز مربوط به اسلحه. قبل از رای گیری برای این, او با انتقاد از این لایحه بر روی زمین و گفت این بود: “محدود نصف اندازه گیری” مطرح جمهوریخواهان “است که کمک خواهد کرد که تنها شش متحده است.”

چهار سال بعد او را به خود جلب کرد تظاهرات در خارج از دفتر او به پشتوانه تلاش به جای عوامل سیا در داخل ادارات پلیس. همچنین در سال 2004 کلی هزینه شهر میلیون ها نفر در پرونده های حقوقی خود را برای رفتار وحشیانه معترضان در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.

Ashcraft گفت که این تنها فشار اعتراضات و مقدماتی است که تحت فشار قرار دادند Maloney به اضافه کردن نام خود را به برخی از اصلاحات efforts. “حریف من رای دادند به جرم لایحه و همچنین رای دادند در برابر H. Amdt.918 به H. R. 4870 برای متوقف کردن جریان تجهیزات نظامی به پلیس محلی و تا حد زیادی نادیده گرفته و قانون به demilitarize پلیس تا زمانی که او شده است تحت فشار به شرکت حامی 11 صورتحساب این ماه به تنهایی” Ashcraft گفت.

“او ممکن است در بر داشت Black Lives Matter دو هفته پیش اما این که حدود 28 سال خیلی دیر” پاتل گفت. “به عنوان یک وکیل می توانم بگویم که Rep. Maloney رکورد در عدالت کیفری و پلیس با خشونت است رد صلاحیت.”

پاتل که از دست رفته به Maloney توسط 8,644 آرا در سال 2018, یک , هتل, اجرایی, New York استاد دانشگاه و اوباما در مبارزات انتخاباتی آلوم. او در حال اجرا در مدیکر برای همه و سبز در آمریکا و همچنین decriminalizing فقر و پایان دادن به جنگ با مواد مخدر. او مطرح $544,130 تا کنون. Ashcraft در حال اجرا به پاتل چپ کرده در مسکن مقرون به صرفه و کمک به خانواده های کم درآمد و همچنین امینی کمدین. او یک سوسیالیست دموکراتیک با تمرکز بر حقوق معلولین و حمایت از underbanked و جوامع مطرح است $142,972 تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>