بازگشایی میسوری در میان همه گیر به معنی اجرای یک احتمالا مرد بی گناه

در این سال او به زندگی تحت یک حکم اعدام در میسوری, مارک گیل گهگاه گفتگو با والتر بارتون در مورد آنچه انجام می دهد در صورتی که تا کنون در بیرون از زندان. “او چیزی بود که او می خواست برای رفتن به ماهیگیری” گیل یاد می شود. “او می خواست به تماشای خورشید آمد و رفتن به ماهیگیری در تمام طول روز.”

بارتون بود از آرکانزاس, بنابراین این چیزی است که همه او را به نام: “آرکانزاس” و یا “Arkie” ، گیل او را ملاقات نمود و در مدت کوتاهی پس از اینکه محکوم به مرگ در سال 2002; او زده گیل به عنوان بیش از حد و بالا حساس است. “منظورم این است که در یک راه خوب این است که هیچ چیز بد” گیل گفت. “او نمی تواند نشستن هنوز. او همیشه به حال به حرکت می شود.”

بسیاری از این انرژی در جهت کار در مورد گیل گفت. بارتون شده بود سعی کردم پنج بار و در نهایت محکوم به مرگ به جرم او سوگند یاد او مرتکب نشده. در سال 1991 قتل رخ داده است طولانی نیست پس از میسوری را محکوم جمعیت منتقل شد از شهر جفرسون به پتسی مرکز تادیبی در معدنی نقطه پس از طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن شرایط اعدام. در پتسی آنها اعطا شد بیشتر موضوعات از جمله دسترسی به قانون کتابخانه. “او همیشه در آن وجود دارد” گیل به یاد می آورد. “او همیشه می گویند او آن را انجام دهد.” گیل به او اعتقاد داشتند. “شما نمی خواهد مبارزه که سخت اگر شما آن را انجام دهد.”

گیل خود به مرگ محکوم شد و در نهایت لغو شد. در سال 2017, او resentenced به زندگی بدون آزادی مشروط. در آن زمان او تا به حال دیده می شود بسیاری از مردان گرفته و به مرگ آنها. به بسیاری از جهان خارج به آنها به سادگی قاتلان, اما به آنها همسایگان خود را: بچه ها که پیوسته او را برای وعده های غذایی و یا بازی شطرنج است. اولین اعدام انجام شده در طول زمان خود را در پتسی او از همبندان استنلی هال اجرا شده در سال 2005. یک کاپیتان به درب آمد و شروع به خواندن مرگ سفارش گیل به یاد می آورد و سالن بلند شد و گفت: “هی من به شما مراجعه کنید بعد.’ و من گفت: “بدون شما نمی خواهد آنها رفع برای کشتن شما است.'”

سالن اعدام “messed تا کمی” گیل گفت. اما پس از آن وجود دارد ، دوست خود دنیس Skillicorn کشته شد در سال 2009 به دنبال Skillicorn همکاری متهم آلن Nicklasson در سال 2013. جان Winfield اعدام شد در سال 2014 و سپس ریچارد قوی سال آینده. “من تا به حال گناه بازمانده در حالی که” گیل گفت. “من هنوز هم دارم.”

در فوریه 18, 2020, Missouri تنظیم تاریخ اعدام برای بارتون. گیل اخبار در طول حقوقی و بازدید در شهر جفرسون مرکز تادیبی که در آن او در حال حاضر در خدمت یک جمله زندگی است. به زودی پس از آن coronavirus تبدیل جهان وارونه است. برای یک لحظه آن نگاه مانند همه گیر خواهد زور دولت به اعطای بارتون موقت کردند. اما در آوریل 27, میسوری دیوان عالی کشور محروم ماندن از اعدام.

چند روز بعد گیل نوشت یک ایمیل به Elyse Max رئیس Missourians برای جایگزین مجازات اعدام. “من فکر می کنم Arkie هر روز,” او نوشت. او خواست حداکثر تلاش برای ملاقات میسوری رژیم صهیونیستی است. مایک کشیش بخش در فرد به درخواست او را به دخالت. اما در مارس 5, یک سخنگو گفت: فرماندار برنامه ریزی شده به اجازه اجرای ادامه دهید. گیل آن را دیدم در اخبار صبح روز بعد. اگر هیچ چیز تغییر بارتون خواهد شد 48 نفر به اعدام در میسوری پس از Gill بود محکوم به مرگ است. “من آرزو می کنم من می تواند گرفته اند یک دسته از بچه ها با من وقتی که من در اتوبوس و چپ” او گفت:.

پنج آزمایش و یک دنباله از گناهان

اگر میسوری جان بارتون در مارس 19, از آن خواهد شد اولین اعدام برای حرکت رو به جلو در میان همه گیر جهانی است که تا به حال مجبور شده است این کشور مرگ ماشین آلات را متوقف کند. تگزاس است و تاخیر شش اعدام در میان Covid-19. تنسی نیز قرار دادن یک اعدام در خود نگه دارد. اما به عنوان متحده شروع به بازگشایی میسوری به نظر می رسد تعیین می شود برای اولین بار برای شکستن مکث کوتاه در وزارت امور خارجه-تحریم کشتن.

مقامات زندان اشاره به تعداد برنامه ریزی شده اقدامات احتیاطی برای بارتون اعدام است. “ما برنامه ریزی برای محدود کردن تعداد شهود در هر اتاق و فضای آنها را در هر اتاق” سخنگوی گفت: St. Louis Post-Dispatch هفته گذشته است. “ما کافی دسترسی به ضد عفونی کننده دست, پارچه, ماسک های صورت و لوازم دیگر به عنوان مورد نیاز است.”

اما فراتر از این مشکلات است که با انجام یک اعدام در میان مرگبار بیماری همه گیر وجود دارد همچنین پرسش های جدی در مورد بارتون مورد که هرگز حل و فصل شده است. در میان آنها این است که بی گناهی خود را ادعا می کنند. تقریبا هیچ شواهد فیزیکی مرتبط با او را به جرم و جنایت و تعدادی از کلید شاهدان باید recanted شهادت آنها. یکی میسوری دیوان عالی کشور قاضی تقبیح دولت مانور در مورد نوشتن در سال 2007 که “بارتون رفته به محاکمه پنج بار جداگانه برای همان جرم و دادستانی سوء گرفتار است دادگاه از همان ابتدا و اجازه داده است دولت فرصت هایی را برای تقویت آن شواهد است.”

“دادستانی سوء گرفتار است دادگاه از ابتدا.”

در اکتبر 9, 1991, 81 ساله Gladys Kuehler داشت به قتل در خانه اش در Riverview Trailer Park در Ozark, Missouri. آن را وحشیانه و خونین و جنایت. او چاقو شده بیش از 50 بار و تا حدی eviscerated. او بلد کردن در اتاق خواب طبقه.

آن را نمی خواهد طولانی قبل از پلیس دستگیر والتر بارتون و اتهام او قتل است. او تا به حال زندگی می کردند در پارک و دوستان با Kuehler بود که پارک مدیر. در واقع او شده است می خواهم در تریلر که بعد از ظهر — او می خواست به قرض $20 — و او پاسخ تلفن خود را در حدود 3 بعد از ظهر زمانی که این پارک را به نام صاحبان به بحث در مورد یک مستاجر جدید در حال حرکت در آن نیز اتفاق افتاده بود که در اطراف این زمان است که محققان گمان که Kuehler کشته شده اند.

و وجود شواهد پزشکی قانونی: کوچک خون نقطه بر روی بارتون شد بیولوژیکی بازی به Kuehler.

بارتون به حال یک توضیح برای آن. او Kuehler نوه دبی Selvidge و یک همسایه پیدا کرده بود بدن. هنگامی که آنها کشف کردند Kuehler دروغ برهنه و خونین در کنار تخت Selvidge بود با عجله به جلو و بارتون کشیده بود پشت او, او گفت:. خون باید منتقل می شود در این فرآیند است. Selvidge تایید حساب به پلیس. اما هنگامی که بارتون رفت و در دادگاه او را تغییر داستان خود را گفت که بارتون هرگز حتی وارد Kuehler اتاق خواب. خون الگوی کارشناس گفت: رها کردن آمد از “سرعت بالا” ترشح معنی به Kuehler بود حمله و آن را نمی تواند برداشت شده است تا معمولی به عنوان بارتون شرح داده شده است. بارتون محکوم شد و محکوم به مرگ است.

البته آن را که ساده است. بارتون خواهد بود سعی کردم پنج بار قبل از این اعتقاد می چسبد. اولین دادگاه در آوریل سال 1993 بود بیش از قبل از آن شروع شد; دولت موفق به ارائه دفاع با یک لیست از شاهدان عینی این امر در دادگاه تماس بگیرید به طوری که قاضی اعلام mistrial. شش ماه بعد بارتون محاکمه شد برای بار دوم و دوباره آن را به پایان رسید در یک mistrial این بار پس از منصفه به بن بست رسیده و در حکم.

arkie-and-amy

والتر بارتون در پتسی مرکز تادیبی در فوریه سال 2020 است.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Elyse Max

در هر یک از دو بعدی دادگاه منصفه محکوم بارتون و او محکوم به مرگ است اما کسانی که محکومیت در نهایت لغو شد به دلیل خطا یا سوء. مهمترین دادستان موفق به فاش به دفاع اطلاعات مهم در مورد ستاره خود شاهد کاترین آلن یک زندان دله دزدی که گفت بارتون اعتراف به او. با توجه به آلن بود که در زندان با بارتون به عنوان او در انتظار محاکمه بارتون دو بار تهدید به کشتن او “مانند او را کشته است که بانوی پیر.”

آلن شهادت دادند که او مجرم شناخته شده بود قبل از شش بار به او گفت: — اما انکار کرد که او هر معامله را برای شهادت در برابر بارتون. نه از کسانی که ادعا درست بود. معلوم می شود که آلن مجرم شناخته شده بود 29 بار برای چیزهایی مانند جعل و تقلب در کارت اعتباری و دادستان که تا به حال اخراج یک مورد انتظار در ازای شهادت او اطلاعات دولت تا به حال نکردن. در سال 2004 بارتون چهارم محکومیت کنار گذاشته شد.

در پنجم محاکمه, دولت استفاده می شود آلن دوباره و دوباره او شهادت داد که او می خواهم محکوم شده است فقط شش بار و تا به حال دریافت هر گونه معامله در ازای شهادت او. دفاع مواجه اما در مورد خواسته فقط 12 از 29 محکومیت و پس از آن شکست خورده برای به چالش کشیدن خود را با مدارک و شواهد است که هزینه های اضافی شده بود کاهش یافته و در نظر گرفتن برای شهادت او.

“پنج محاکمات باید یک پرچم قرمز است.”

این زمان در اطراف, میسوری دیوان عالی کشور تایید بارتون محکومیت توسط 4-3 اکثریت. در مخالفت قاضی مایکل ولف شک و تردید بود. “از اولین mistrial در سال 1993 از طریق سه محاکمه تکمیل پست-محکومیت اقدامات متعدد تجدید نظر وجود دارد یک دنباله از اتفاقات ناگوار و سوء رفتارهای که با هم منعکس ضعیف در سیستم عدالت کیفری” او نوشت: در سال 2007. “شواهدی وجود دارد که لینک بارتون به جرم و جنایت است به خصوص قانع کننده است.”

وجود دارد “خودنمایی میکند بیآنکه” در آن شواهد ولف نوشت: به خصوص که در آن خون لکه نگران بود که تنها شواهد فیزیکی بستن بارتون به جرم و جنایت. قتل شد منحصر به فرد خونین و در عین حال وجود دارد فقط یک نقطه کوچک بر روی پیراهن خود. بارتون تا به حال تغییر لباس است که بعد از ظهر و شهود را دیدم که او گزارش نشده وجود دارد که هر گونه خون او. او می خواهم دست خود را شسته و در همسایه mobile اما هیچ خون داشت در نزول است. این امر می تواند معقول و منطقی به انتظار داریم که Kuehler قاتل خواهد بود تحت پوشش در خون ولف نوشت. “چگونه می تواند برتون را مرتکب نوع خشونت پرقدرت حمله که به کشته شدن خانم Kuehler و راه دور کاملا unstained با تلاش کند؟”

و شواهدی وجود دارد که هرگز توضیح داده شده است — از جمله یک مو بر روی Kuehler معده و خون در زیر ناخن های خود را, که هیچ کدام از بازی بارتون. “به منظور رسیدن به نتیجه آن اکثریت دادگاه … باید تصور کنید که شواهد و مدارک است و بهتر از آن این است که” ولف نوشت. “من می توانید تصور کنید که چرا دادگاه را تأیید محکومیت والتر بارتون. پس از همه, حداقل 36 از 48 هیئت منصفه که شنیده شواهد آلوده اگر آن را ممکن است — باید رای به محکوم است. اگر این نمی شد دادگاه های کیفری خواهد بود که یک لغزش. من نمی توانم تصور چرا دادگاه را تایید حکم اعدام در این با عرض پوزش سابقه بوده است.”

اولین اجرای همه گیر

در مداخله سال بارتون وکلا تلاش کرده اند به منظور جلب توجه دادگاه به بسیاری از نقص ها که خیلی زحمت ولف — مجمل خون شواهد دروغ jailhouse snitch — اما بدون موفقیت است. در مارس 27, نظر, وضعیت فعلی دیوان عالی کشور را رد کرد و خود را آخرین تلاش برای اثبات بارتون بی گناهی پاکسازی راه را برای اعدام او برای رفتن به جلو. بارتون شواهد “است که به سادگی شواهد اضافی که ممکن است مورد استفاده برای استیضاح یک زندان خبرچین و ارائه رقابت شهادت متخصص برای توضیح حضور خود را در لباس” دادگاه نوشت. “در حالی که این ممکن است مفید آن را نشان نمی دهد واقعی بی گناهی.”

شان اوبراین یک استاد حقوق در دانشگاه میسوری کانزاس, شهرستان که به نمایندگی از گناه مشتریان رو اعدام می گوید که دیرین بیآنکه در میسوری را در سیستم عدالت کیفری مانع توانایی متهمان مثل بارتون به کوه یک دفاع خوب, اجازه دهید به تنهایی اثبات بی گناهی خود را. بارتون وضعیت ویژه نگران کننده است. “پنج محاکمات باید یک پرچم قرمز” است که چیزی است که اساسا اشتباه با این مورد.

“ما تا به حال به صحبت کردن با کسانی که هیئت منصفه در یک پارکینگ با وزش باد.”

در عفو نرم افزار بارتون زمان وکیل فردریک Duchardt استدلال می کند که لازم است بررسی دقیق به مشتری محکومیت غیر قانونی بوده است صالح توسط coronavirus بحران است. بررسی قبل از همه گیر نشان داد که حداقل یک داور از پنجم دادگاه “حال پرسش های جدی در مورد آقای بارتون گناه” Duchardt نوشت. دفاع محققان پس از صحبت های اضافی منصفه که تکرار این نگرانی ها اما همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است به بحث در مورد سطح مراقبت و جزئیات روند مطالبات است. “ما تا به حال به صحبت کردن با کسانی که هیئت منصفه در یک پارکینگ با باد” Duchardt گفت: رهگیری. “اجتماعی فاصله گرفته.” اگر چه آنها جمع آوری اطلاعات حیاتی او گفت: “ما فقط خراش سطح.”

بدون تاخیر بیشتر بررسی خواهد شد هرگز اتفاق می افتد. “آیا تصمیم به اجرای بارتون در حال حاضر صرفا در دست رژیم صهیونیستی است. پرشن می گوید:” حداکثر Missourians برای جایگزین مجازات اعدام. در رابطه با مجازات اعدام اقدام به جمع آوری هزاران امضا در یک طومار درخواست از استاندار برای تغییر ذهن خود و دخالت کند. باید اجرای حرکت رو به جلو مجازی و شب زنده داری برگزار خواهد شد در مارس 19.

حداکثر این است که خوشبین نیست که فرماندار را نشان می دهد شفقت. او اعطا بخشش تنها یک بار در طول مدت خود را و “علنا اعلام کرد او قصد ندارد به انتشار هر گونه آسیب پذیر زندانیان در طول همه گیر” او گفت:. “اجرای بارتون در این زمان خواهد بود یک نمایش از افراطی گسل در اولویت های نظام عدالت کیفری در میسوری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de