مستاجرها بی خانمان شد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پس از مسکن مقامات تاخیر مدارک


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این داستان بود co-منتشر شده با بار جزئي | New Orleans مدافع.

NEW ORLEANS — Shanbriel ویلیامز بود که مصمم به استفاده از این سال بازپرداخت مالیات برای یک آپارتمان جدید با فضای بیشتر برای کودکان در حال رشد. توسط اواسط ماه ژانویه او در بر داشت یک اجاره کمتر از یک مایل از Popeyes جایی که او با این نسخهها کار در آشپزخانه است. او به او گفت پسر Markhi, 7, و, دختر, Caylie 4 که چهره روشن در ایده و ارائه یک نرم افزار به سازمان مسکن از نیواورلئان که به او کمک می کند تا پرداخت اجاره از طریق بخش 8.

او برنامه ریزی شده به حرکت در در پایان ماه فوریه از مردی Gras. او انتظار ندارد آنها می خواهم برای پیدا کردن خود را بی خانمان در ضخامت از یک بیماری همه گیر.

برای کسانی که با تکیه بر سازمان های دولتی برای کمک به پاسخگویی به نیازهای اساسی خود را coronavirus اضافه شده است یک لایه از خطر به واقعیت روزمره و مرور آهسته در حال حرکت بوروکراسی که در حال حاضر ممکن است تشدید اسکلتی کارکنان و ویروس پروتکل است که اجازه نمی دهد به صورت چهره به چهره گفتگو. این است به خصوص تلفظ در New Orleans بالا-فقر شهر که در آن یک چهارم از همه مستاجرها بستگی دارد کوپن از آن به شدت ناکارآمد سازمان مسکن.

هفته گذشته و چند روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود ملی اضطراری, ProPublica تماشا به عنوان مستاجر پس از مستاجر برای برنامه ریزی قرار ملاقات در حنو تبدیل شده بود در دور درب و گفته است که این دفاتر بسته شد و حتی به اصرار مقامات آن هنوز باز بود.

روزالیند پنی, 52, حال کاربردی برای یک آپارتمان در فوریه. 6 و امیدوار بود در آن ماه مارس. در عوض او شده است, در حال خواب بر روی نیمکت در دختر او را از خانه.

او گفت که او در بر داشت یک میز در راهرو در حنو مسدود کردن راه به بخش 8 ، کارفرما گفت که این دفتر بسته شد اما تاکید کرد که وجود دارد مردم در حال کار در داخل. “من حدس می زنم آنها در حال کار” پنی گفت: “فقط برای من نیست.”

روز دوشنبه حنو سخنگوی Lesley یوجین توماس صادر انتشار اخبار اعلام دفتر بسته شد با توجه به اقامت-صفحه اصلی دستور. او گفت: آمادگی اضطراری برنامه ریزی شده بود در محل برای یک هفته برای محدود کردن دسترسی عمومی به دفاتر که نشانه شده بود ارسال شده در حنو ساختمان ها و این که “شرکت کنندگان اطلاع داده شد از طریق ایمیل و تلفن و e-mail از عملیاتی تغییرات است.” او گفت: انتظار حرکت ها ادامه خواهد داد به انجام شده و این قرارداد می تواند امضا از طریق wendy chambers.

او می تواند ارائه هیچ توضیحی برای این رشته از افرادی که تبدیل دور در هفته گذشته پس از تایید قرار ملاقات خود را از طریق تلفن.

ویلیامز 26 شروع به نگرانی به عنوان اجاره برای آپارتمان های قدیمی به پایان رسید. او هنوز هم تا به حال هیچ قرارداد جدید آپارتمان و گفت: هیچ کس در حنو می تواند توضیح holdup. او تا به حال به حرکت, بسته بندی تا آنجا که او می تواند به او فرسوده, نیسان آلتیما, پرداخت برای قرار دادن بقیه در ذخیره سازی.

او سوخته و از طریق پول کمی او تا به حال در شب در یک متل و 950 دلار سپرده در آپارتمان جدید پس از بازرسی شد و در نهایت به پایان رسید در اوایل ماه مارس. اما روزها گذشت و سپس یک هفته. او هنوز هم تا به حال هیچ قرارداد و بدون کلید.

ویلیامز تلاش ناموفق برای به دست آوردن او صاحبخانه جدید جاش برونو به بازپرداخت سپرده به طوری که او می تواند برای پرداخت بیشتر متل باقی می ماند. او در یک ایمیل: “شما باید با قرار دادن فشار بر حنو نه ما.”

برونو گفت: Marketplace که او مطمئن نیستید آنچه رفت را اشتباه در این مورد. به طور معمول او گفت: در آن طول می کشد حدود سه هفته برای حنو برای ایجاد یک قرارداد پس از بازرسی. “هدف ما این است که همیشه به حرکت مردم به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است در غیر این صورت ما از دست دادن اجاره,” او گفت:. “اما ما نمی توانیم کسی که حرکت می کند بدون اجاره.”

ویلیامز دختر Caylie 4 تلاش می کند به خواب در حالی که او عموزاده بازی بازی های ویدئویی. (کاتلین فلین برای Marketplace)

به عنوان مقامات بسته مدارس دولتی و گفت: مردم به عمل اجتماعی فاصله ویلیامز و فرزندان او زخم بسته بندی شده در یک آپارتمان در هفته گذشته با شش اقوام دیگر. ویلیامز ساخته شده از یک پالت از پتو و خواب در طبقه; بچه ها خواب شش به یک تشک با عموزاده خود را از خواب بیدار شد و با پلک های سنگین با خستگی.

ویلیامز گفت: او رفت و در فرد به حنو در مارس 13. او مسئول پرونده بود. یک استاد راهنما به او گفت که همه مدارک در نظم بود اما او تا به حال هیچ ایده زمانی که قرارداد خواهد بود انجام می شود.

شش روز بعد پس از Marketplace خواسته حنو در مورد قرارداد ویلیامز یک تماس تلفنی در عرض چند دقیقه گفت: این امر می تواند به پایان رسید روز بعد. این در زمان آن بود.

روز جمعه به عنوان ویلیامز پخته شده برای کودکان در آشپزخانه, دیگران منتظر نوبت خود از جمله پنی, که گفت که او گفته شد که در همان روز توسط یک حنو سرپرست نه به انتظار یک قرارداد تا ماه آوریل است.

که بعد از ظهر شهردار LaToya Cantrell ایستاده بود پشت تریبون در تالار شهر و صدور اقامت-صفحه اصلی دستور. “بیشتر افرادی که در خانه ماندن” شهردار گفت: “بیشتر زندگی ما را نجات دهد.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im