کنترل از راه دور: چگونه به کار از خانه است تغییر آینده ما

چرا شما باید مراقبت از

Coronavirus آورده خروش مردم در حال کار از خانه. چگونه آنها مقابله و گام بعدی چیست ؟

Coronavirus همه گیر است بسیار محدود بشریت به خانه های خود. و برای کسانی که شغل می توان از راه دور آن را به معنای یک دوره جدید از کار: بی پایان زوم جلسات pantsless کنفرانس تلفنی, مزاحمت توسط خانواده و حیوانات خانگی.

کار از راه دور است اما این بحران تا به تسریع روند رو به رشد در راه است که به خوبی ممکن است دائمی و می تواند تغییر شکل آنچه ما پس از coronavirus جهان به نظر می رسد. این OZY سری اصلی به نظر می رسد در فرصت ها و مشکلات پیش رو است. مطمئن شوید که شما در قطع برای خود نشست و بخوانید.

Coronavirus نیروهای ستاره های ورزشی را با سنگ تیز کردن استعداد های جدید: خلاق فن نامزدی

ورزشکاران حرفه ای در حال کار از خانه در حال حاضر بیش از حد. و یک بخشی از این کار این است که نگه داشتن طرفداران درگیر با تمام لیگ ها در وقفه. از Cincinnati Reds’ ترور بائر و داود نجار جریان یک wiffle توپ بازی (بعد از فصل لغو شد اما قبل از اقامت در خانه سفارشات) به NBA تیم ها و رانندگان نسکار برگزاری بازی های ویدئویی ترکیب هیرو در محل زندگی واقعی مسابقات این نوآوری طراحی شده است به مطمئن شوید که طرفداران تب و تاب محو کند در قرنطینه که این درآمد را نگه می دارد نورد در زمانی که لیگ relaunch.

آینده سلامت روان تلفات در کارگران از راه دور

اگر ما در حال رفتن به سمت کار از خانه به صورت کامل-تایمر مترجمان آزاد می تواند پنجره ای به آینده است. و آن را نه لزوما زیبا یک: بررسی های اخیر نشان داده است که کارگران مستقل هستند و 26 درصد بیشتر احتمال دارد به گزارش مبارزه با افسردگی از دفتر بر اساس آنهایی که نشان می دهد که جدا از طبیعت کار به تنهایی می تواند یک روان تلفات.

مدارس بسته است. این برنامه ارائه Sex Ed در خانه

زمانی که والدین راه اندازی آموزش جنسی chatbot به نام Roo برای نوجوانان در سال گذشته coronavirus بود و نه حتی در افق. این برنامه با هدف تکمیل آنچه که دانش آموزان در یادگیری در آموزش و پرورش و بهداشت کلاس و ساختمان در کار یکی دیگر از سرویس آنلاین است که به والدین ارائه می دهد هدف در بزرگسالان جوان است. در حال حاضر مدارس در سراسر ایالات متحده بسته به طور نامحدود به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده برای کنترل گسترش ویروس رو یکی از تعداد فزاینده ای از برنامه های در تلاش برای پر کردن در برای که گم شده در کلاس درس, ed.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>