اصلاحات دادستان در کانزاس محروم از “هدف” نیروی کار در پلیس

“نژاد پرستی در همه جا وجود دارد,” David Alvey شهردار کانزاس سیتی کانزاس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل ماه ژوئن در داخل عمدتا خالی شهرستان سالن. “اما هنگامی که شما نژاد پرستی در جایی که کسی قدرت فرد دیگری, سپس آن را می تواند تبدیل به خصوص مخرب و کشنده است.”

نظرات خود آمد و به عنوان اعتراض شد پر کردن خیابان ها در سراسر کشور در پی قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس و در میان افزایش تماس اساسا به تغییر ماموریت و دامنه اجرای قانون است. آن زمان برای بحث در کانزاس سیتی بیش از حد و Alvey وجود دارد به اعلام ایجاد یک نیروی کار محلی در جامعه پلیس و روابط.

نیروی کار را شامل Alvey این شهرستان کلانتر موقت رئیس پلیس شهرستان کمیسر و دانش سطحی از دیگر رهبران محلی. اما یک نام آشکارا غایب از فهرست: علامت Dupree این شهرستان را منطقه وکیل و سیاه برای اولین بار انتخاب دادستان در کانزاس تاریخ است. حذف سرعت گیر افتاد, توجه رسانه های محلی. در یک بیانیه Alvey را توضیح داد به کانزاس سیتی استار که دوپری حذف شده بود به این دلیل که نیروی کار بود به یک “هدف پانل.” این گروه صرفا گردهمایی جامعه ورودی برای تصویب به مقامات محلی اما می “نمی شود, توصیه هایی برای تغییر بر اساس آن ورودی” مقاله گزارش شده است. به توضیحات بروید و آن را بسیار ضعیف نشان می دهد که هیچ یک با یک نقطه نظر و یا ایده در مورد اصلاحات خاص شامل خواهد بود.

دوپری گفت: رهگیری که او مبهوت این حمله هر چند نه به طور کامل شگفت زده کرد. “این فقط اشتباه” او گفت:. “این اشتباه است و آن سیاسی است.” و محرومیت و ادعا دلیلی برای آن — پرسشهای اساسی در مورد هدف از این نیروی کار. اگر به معنای به عنوان یک وسیله نقلیه به واقع اصلاحات پلیس پس از آن دادستان که به مدت طولانی به حال یک رابطه همزیستی با پلیس باید بخشی از معادله است. در عین حال حتی به عنوان تماس برای پلیس اصلاحات افزایش در بسیاری از حوزه های قضایی سراسر کشور از جمله کانزاس سیتی انتخابات از اصلاحات دادستان که چالش های است که وضعیت موجود شده است ملاقات با تهاجمی نهادی پوش بک — اغلب از سازمان های پلیس و پلیس اتحادیه های کارگری.

تا زمانی که مورد درست اصلاحات — و نه تنها پلیس بلکه گسترده تر سیستم عدالت کیفری — به احتمال زیاد باقی می ماند گریزان. به Dupree شهردار وظیفه نیروی به نظر می رسد تلاش برای گریز واقعی تغییر ساختاری. “این همان سنتی راه از زمانی که چیزی اتفاق می افتد:” هی ما می خواهیم برای آرام کردن توده ها اجازه پرتاب یک نیروی کار در آن’ صبر از شش ماه و هشت ماه و پس از آن بگو: هی صحبت ما به شما بچه ها. در حال حاضر اجازه دهید به بازگشت به کسب و کار به طور معمول'” گفت: Dupree. “من نه آن نوع از مرد.”

In this March 14, 2017 photo, Wyandotte County District Attorney Mark A. Dupree, Sr. speaks at a news conference in Kansas City, Kan. After asking in October that charges against Lamonte McIntyre, convicted in a 1994 double murder, be dismissed because of "manifest injustice," Dupree is establishing a conviction integrity unit within his office. He is also calling for an investigation into the now retired white police detective Roger Golubski that led the investigation against McIntyre who was imprisoned for 23 years on the conviction. (David Eulitt /The Kansas City Star via AP)

ویاندوت شهرستان ناحیه وکیل خوانده شده را علامت Dupree صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در شهر کانزاس کن., در 14 مارس سال 2017.

عکس: دیوید Eulitt/کانزاس سیتی استار از طریق AP

یک ترکیب سمی

برای قرار دادن تصمیم به ترک Dupree کردن نیروی کار در زمینه, شما باید بدانید در مورد Lamonte مک اینتایر است که به اشتباه محکوم به زندگی پشت میله های زندان بر اساس شگفت آور و سمی ترکیبی از پلیس و دادستان در آوریم. مک اینتایر قفل شده بود برای 23 سال در نهایت قبل از اینکه تبرئه در سال 2017.

در 15 آوریل سال 1994 Doniel کوین و دونالد سارکوم به ضرب گلوله کشته شدند چندین بار در محدوده نزدیک آنها نشسته در یک پارک کادیلاک در یک از خیابان های مسکونی قرارداد قتل متصل به سرقت مواد مخدر از ذخیره کردن خانه. وجود دارد مقدار زیادی از آگهی است که می تواند به کمک کارآگاه حل جرم و جنایت به سرعت و به درستی از جمله یک شاهد عینی گفت که او می دانست که قاتل. اما پلیس هرگز او مصاحبه.

آنها با تمرکز بر 17 ساله مک اینتایر بود که با بستگان خود که بعد از ظهر بیش از یک مایل از صحنه جرم. شواهد تا به حال مرتبط مک اینتایر به جرم و جنایت و یا قربانیان. هنوز هم فقط چند ماه بعد از آن مک اینتایر محاکمه شد و به اعدام محکوم شده بر اساس دو شاهد شناسایی شده است که همراهی با پلیس است. و به جای بررسی کارآگاهان’ درهم و برهم و ناقص تحقیقات دادستان یاری آن — اولین با در نظر گرفتن ظرف غذا به محاکمه و سپس با تهدید یک شاهد عینی که در تلاش برای تبری جویند او را شناسایی مک اینتایر قبل از مصرف ایستاده است. که دادستان ترا مورهد نه تنها موفق به بگویید مک اینتایر دفاع در مورد شهادت را تبری — به عنوان او توسط قانون مورد نیاز برای انجام — اما همچنین طلیعه این perjured شهادت به شواهد.

به جای بررسی کارآگاهان’ درهم و برهم, تحقیقات دادستان یاری آن — اولین با در نظر گرفتن ظرف غذا به محاکمه و سپس با تهدید یک شاهد عینی که در تلاش برای تبری جویند.

مک اینتایر حفظ بی گناهی خود و برای سال ها یک تیم از وکلا و از جمله وکیل محلی Cheryl پیلاطس این میانه گناهی پروژه و یوزباشی وزارتخانه سرسختانه از بررسی پرونده در نهایت تعیین کننده بود که مرتکب دو قتل (یک سرباز پا به صورت عمده فروشنده). آنها همچنین کشف دلیل مک اینتایر شد مشکوک: او قاب کهنه, Kansas City, Kansas, کارآگاه پلیس راجر Golubski.

برای دهه Golubski که در حال حاضر بازنشسته, تجاوز جنسی آسیب پذیر زنان در شهر — گاهی اوقات در داخل حوزه خانه — تا کنون که بدون مواجهه با عواقب اعمال خود بودند که به خوبی شناخته شده در اداره پلیس با توجه به انتظار فدرال حقوق مدنی کت و شلوار. در زمان کت و شلوار مدعی, Golubski خواهد ساقه و آزار و اذیت کسانی که زنان یکی از آنها بود رز مک اینتایر Lamonte ، رز رد Golubski پیشرفت باعث کارآگاه با کمک همکاران به مقابله به مثل با فریم پسرش. “رز بارها و بارها رد Golubski پیشرفت اما آزار و اذیت را متوقف کند. او را مجبور به حرکت به یک خانه جدید و تغییر شماره تلفن خود را برای جلوگیری از او” می خواند دعوی در دادگاه. “با حرکت رز فکر می کردم که او تا به حال به طور دائم فرار Golubski و او را مانع از آسیب رساندن به او و یا خانواده اش دوباره. او اشتباه بود. چند سال بعد Golubski هماهنگ در محکومیت غیر قانونی از Lamonte.”

حقوقی براده Golubski این اتهامات را رد کرده است و تلاش کرده تا این مورد را رد کرد. یک قاضی فدرال مسدود شده که تلاش و آزمایشی است که میله میله برای مارس 2022. Golubski وکلای پاسخ نمی دهند به رهگیری درخواست برای نظر.

زمانی که دوپری در نهایت به حفر مک اینتایر مورد او وحشت زده شد. او با موافقت وکلای مدافع که این اعتقاد بود که “آشکار بی عدالتی” پاکسازی راه را برای مک اینتایر را آزادی از زندان در اواخر سال 2017.

این مورد باعث Dupree به راه اندازی یک اعتقاد یکپارچگی واحد نیز برای اولین بار در کانزاس است. “این Lamonte مک اینتایر مورد واقعا چشمان من را باز کرد چگونه در عمق این می تواند اجرا شود,” او گفت:. “این به من گفت: اگر یک مورد بیشتر وجود دارد.”

“این Lamonte مک اینتایر مورد واقعا چشمان من را باز کرد. … آن را به من گفت: اگر یک مورد بیشتر وجود دارد.”

نه هر کس هیجان زده شد; هر دو کلانتر و پلیس رئیس — در آن زمان مردی به نام تری Zeigler بود که یک شریک سابق Golubski را — پیوست اتحادیه پلیس و مقامات به قلم یک نامه به دولت دادستان کل درک اشمیت در تلاش برای جلوگیری Dupree. در موافقت با این که مک اینتایر را مورد باید لغو آنها نوشت Dupree دفتر “موفق به انجام نقش خود به عنوان یک مدافع برای قتل قربانی(ع) و دولت در این مورد است.” اجازه می دهد منطقه وکیل نامحدود اختیار به نقد و بررسی, پیر موارد باعث شد که آنها را “نگرانی بزرگ” و از آنها خواسته اشمیت به ارائه “نظارت” از هر چه اقدامات Dupree اعتقاد یکپارچگی واحد ممکن است.

یک گروه از عدالت کیفری رهبران از سراسر کشور برگزار و عادلانه محاکمه تحت فشار قرار دادند. “انتخاب دادستان نباید انتظار به انتظار اقدامات از دیگران به اصلاح قانونی اشتباهات; در واقع آنها اخلاقی مورد نیاز برای فعالانه مسائل از جمله آدرس” این گروه در نامه ای نوشت به کانزاس سیتی هیئت کمیسیون بود که با توجه به Dupree درخواست به صندوق واحد. “این تعهدات به پیگیری از دادگستری و ورزش از قضاوت مستقل نیست همانطور که برخی ادعا کرده اند در تقابل با امنیت جامعه و یا حمایت از قربانیان. در واقع قربانیان تر هستند … زمانی که جوامع اعتماد که اجرای قانون مقامات به دنبال حقیقت به جای ” پیروزی.'”

در حالی که اشمیت را ندارد هر گونه اقدام مستقیم به دخالت در Dupree اعتقاد یکپارچگی واحد او ساخته شده یک sideswipe در دادستانی در سال 2019 گفت که مک اینتایر باید محروم جبران محکومیت غیر قانونی خود را به دلیل نبود شواهد کافی نشان می دهد که او بی گناه بود. اشمیت در نهایت کاهش یافته و مخالفت خود را در ماه فوریه و مک اینتایر اهدا شد $1.5 میلیون.

دوپری گفت که او “وحشت زده” با مقاومت مواجه از جامعه را اجرای قانون دیگر رهبران. “من درک نمی کنم که چگونه هر کسی می تواند سوگند را به مطمئن شوید که امنیت عمومی شماره یک و رعایت یکپارچگی می تواند به معنای واقعی کلمه تخت footedly ایستادگی در برابر … صداقت.”

St. Louis Circuit Attorney Kim Gardner, right, and Ronald Sullivan, a Harvard law professor, arrive at the Civil Courts building on May 14, 2018. (Christian Gooden/St. Louis Post-Dispatch/Tribune News Service via Getty Images)

St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر راست و رونالد سالیوان استاد حقوق دانشگاه هاروارد وارد در دادگاه های مدنی ساختمان در مارس 14 سال 2018 است.

عکس: Christian Gooden/St. Louis Post-Dispatch/تریبون سرویس خبری via Getty Images

موانع تغییر

البته Dupree نیست اولین مترقی دادستان به صورت پوش بک برای به چالش کشیدن قانون وضع موجود. در خیابان Louis, میزوری, شهرستان سیاه را انتخاب دادستان کیم گاردنر دارای اب و هوای حملات نژادپرستانه برای تلاش های خود را در اصلاحات در حالی که دولت با دادستان کل اریک اشمیت آغاز یک نبرد قانونی در برابر تلاش های خود را به رایگان یک مرد بی گناه. اخیرا اشمیت حمله گاردنر در ارتباط با تظاهرات علیه خشونت پلیس دروغ او را متهم به “غارتگران و تظاهر” نورزند.

درب بعدی در St. Louis County, اخبار که وسلی بل به حال ضرب و شتم وقت رسیدگی به پرونده های وکیل برای تبدیل شدن به شهرستان را سیاه انتخاب دادستان درخواست وکلا در دفتر کار خود به دنبال پیوستن به اتحادیه پلیس. مقامات دولتی پس از آن به دنبال اعطای AG قدرت به تعقیب موارد بل ممکن است به دنبال رد. قانونگذاران ایالتی در ایالت پنسیلوانیا مشابه سعی در گردش قدرت از دا لری Krasner. سابق فلوریدا فرماندار تگزاس ریک اسکات نقل مکان کرد و دو ده مورد از دفتر Aramis Ayala — دولت سیاه را انتخاب دادستان و بعد او می گفت که به دنبال کاهش مجازات اعدام. در اوایل این ماه ماساچوست دادگاه عالی قضایی به ضرب گلوله از تلاش های چهار مرد منتخب وکلای منطقه به دخالت در یک مورد است که به کار گرفته شده توسط Suffolk County اولین زن منتخب دادستان راشل رولینز در مورد اینکه آیا افراد جوان باید با جمله زندگی بدون آزادی مشروط. رولینز به نام حرکت “چیزی بیش از یک misogynistic گرگ در لباس گوسفند.”

اخیرا پس از شهرستان سانتا کلارا, کالیفرنیا, DA جف روزن اعلام کرد قوی بسته اصلاحات که دفتر خود را پیاده سازی اتحادیه پلیس سریع به عمل می کنند. روزن گفت: او را متوقف خواهد کرد به دنبال مجازات اعدام است که این اتحادیه به نام “بی پروا.” و در پاسخ به تصمیم خود را به دیگر تعقیب مستقل مورد “مقاومت در برابر دستگیری” که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این شهرستان کوچک, سیاه, جمعیت, اتحادیه blustered که این طرح “به عمد” تشدید درگیری ها بین پلیس و مردم است.

(مشابه سولفات نیز وارد شده است در Dupree. سرمقاله این هفته منتشر شده در کانزاس سیتی استار اساسا متهم Dupree ایجاد افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز و خم به شدت در سابق دادستان — یکی از آنها به مبارزه در برابر تلاش برای تبرئه Lamonte مک اینتایر — و یک جریان سیاسی حریف را به صورت آن.)

و نه Dupree اول به سمت چپ از بحث گسترده از مسابقه و پلیس اصلاحات در پی فلوید را قتل است. در ماه ژوئن هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد تا در دالاس برای بحث در پلیس او موفق به دعوت از شهر مترقی دا جان Creuzot — هر چند به طور عادلانه مغلوب ساختن پیشی جستن در سمت چپ هر سه از شهرستان های برتر مأموران اجرای قانون کردن لیست مهمان: Creuzot دالاس رئیس پلیس و county sheriff همه آنها سیاه و سفید هستند. در واقع یک اریب مجموعه ای از اولویت ها و عدم تنوع در دولت به تازگی ایجاد شده ریاست جمهوری کمیسیون در اجرای قانون و اجرای عدالت در بخش چه چیزی باعث NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش به شکایت به توقف کار خود را. از حمایت 18 عضو فقط چهار رنگ و شش زن هستند. تمام 18 فعلی هستند یا اعضای سابق اجرای قانون است. از جمله موضوعات این گروه است که به کارگردانی آدرس نیاز به ترویج “احترام” برای پلیس.

یک گروه از 75 عدالت کیفری رهبران ملی و سازمان از اجرای قانون مدیران سازمان و عادلانه محاکمه و آمریکا نظارت را امضا کرده اند به یک amicus مختصر در مورد. “ناقص فرآیند با هدف هدایت آینده پلیس آخرین چیزی که یک ملت در بحران نیاز در این لحظه بحرانی در زمان” آنها نوشت.

خروج اصلاح طلبان از این مکالمات — اجازه دهید به تنهایی اذیت و آزار و یا deriding آنها — این است که فقط “قطع کردن بینی خود را به رغم چهره خود گفت:” میریام Krinsky, FJP اجرایی, مدیر بود که دادستان برای بیش از یک دهه است. “در آن دشوار-در-جرم نوع روز” وجود دارد فرض “که دادستان و اجرای قانون در مرحله قفل و به طور مشترک به مشترک این دیدگاه که ما می توانیم دستگیری راه ما از همه جامعه, مشکلات,” او گفت:. “که فقط نبود هوشمند فرض است. ما نمی ساخت جوامع امن تر از آنچه ما انجام شد. در واقع ما باعث شد بسیاری از آسیب — صدمه به افراد آسیب به خانواده های آسیب به جوامع رنگ و اعتماد گرفتن برده است.”

“ما نمی ساخت جوامع امن تر از آنچه ما انجام شد. در واقع ما باعث شد بسیاری از آسیب.”

اصلاحات فکر دادستان و پلیس رهبران را در درک که, او گفت:. و که در آن دادستان نگران هستند آنها انتخاب شده است دقیقا به این دلیل که جوامع آنها خدمت می خواهید تغییر دهید — یک واقعیت است که اجرای قانون و رهبران کارگری باید توجه. “هدف باید چه کار می کنیم برای تقویت جامعه ما?” او گفت:. “آنچه ما انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود که این است که یک جامعه سالم و چه اقدامات موفقیت و پیشرفت شبیه است که مبتنی بر آن انواع اهداف ؟ به جای شماره از دستگیری تعدادی از تعقیب و طول جملات چگونه ما ایجاد یک راه جدید فکر کردن در مورد حتی معیارهای؟”

اولین جوامع باید برای مقابله با آپارتاید به مبانی نظام عدالت کیفری و سپس آگاهانه برای تغییر جهت به سمت عادلانه تر آینده گفت: Jamila هاج سابق واشنگتن دادستان است که در حال حاضر مدیر تغییر شکل پیگرد قانونی برنامه در ورا موسسه عدالت است. “من هرگز ملاقات کرد کسی که گفت:” من امضا به دادستان چون من می خواهم برای قفل کردن به عنوان بسیاری از سیاه و قهوه ای از مردم به عنوان امکان پذیر است,’,” او گفت:. “اما آن را نمی طولانی انجام کار و شناخت مانند یک دقیقه صبر کنید; وجود دارد باید به یک راه بهتر برای پاسخ به این نسبت فقط من تعقیب یا نه محاکمه? این اعتقاد در واقع ساخت این خاص محله امن تر? آن است که واقعا یک عامل بازدارنده?” اینها سوالاتی است که دادستان — پلیس — نیاز به پرسیدن.

در اوایل این ماه ورا اعلام کرد حرکت برای عدالت یک پروژه مشترک با موسسه نوآوری در پیگرد قانونی در جان جی, کالج عدالت کیفری است که به دنبال “مختل کاهش و اصلاح تصمیمات و سیاست” است که باید هدفمند مردم سیاه و سفید و به “الهام دادستان های سراسر کشور را به اتخاذ این تلاش است.” حرکت برای عدالت خلبانی جدید برنامه در سه حوزه های قضایی — در میان آنها بوستون که در آن رولینز دا — و ارائه توصیه های سیاست از جمله این که دادستان باید در نظر بگیرید یک فرد گذشته درگیری با نظام عدالت کیفری در تصمیم گیری چگونه به شارژ و یا چه مجازات مناسب خواهد بود یک مدت طولانی تمرین که استمرار نظام عدالت کیفری را درب گردان. آنها را نیز جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های نژادی و نابرابری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به تغییرات سیستماتیک. “این قانون می تواند مورد استفاده قرار خواهد گرفت به عنوان ابزار تغییر” رولینز گفت. “ما نیاز داریم که تغییر در حال حاضر.”

هاج اشاره می کند که دادستان می تواند نقش مهمی فشار برای پلیس اصلاحات. آنها می توانند به کاهش هزینه موارد خاص برای مثال و یا پیوستن به پلیس تلاش های آموزشی. و در حالت ایده آل پلیس و دادستان خواهد بود کار با هم برای ایجاد سیستم عادلانه تر. “همه ما باید هدف از امن و پر رونق جامعه این درست است که ما می دانیم که بسیاری از آنچه ما در حال انجام است در تعارض با آن است,” او گفت:. “فقط به این دلیل که ما همیشه انجام داده ایم به این معنا نیست که ما باید همچنان به انجام آن است.” اما او همچنین اشاره می کند که در حوزه های قضایی که در آن پلیس باید به طور فعال در مبارزه علیه اصلاحات در دادستانی برخی از استراتژی های ممکن است کار نمی کند. که در آن که مورد او گفت: رای دهندگان که حمایت از اصلاحات نیاز به تجمع قدرت خود را به ایجاد تغییر اضافی.

هاج استفاده گاردنر دادستان در سنت لوئیس به عنوان مثال. وجود طرفداران سازمان و رای دهندگان که دفاع از او نیز نیاز به فعال. “همان فشار خارج کردم که او انتخاب کرده است برای تمدید شود به رهبران دیگر که در ادامه به در حال حاضر مانع تغییر” هاج گفت. “دلیل ما در این لحظه ای که در آن ما می بینیم اصلاحات فکر دادستان در حال اجرا بر روی این سیستم عامل تغییر و پس از آن برنده شده است چرا که مردمی را سازماندهی کرد و گفت: به اندازه کافی آنها به اندازه کافی گفت. من فقط فکر می کنم این جنبش را ادامه دهد. Don’t stop در سرب دادستان در حال حاضر پس از رفتن شهردار.”

جامعه صداقت

آن را طولانی نیست پس از او می خواهم انتخاب شده است DA که دوپری آموخته شده در مورد طناب دار. ظاهرا در آن یک دفتر سنت; هر زمان که یک دادستان این پرونده به پایان رسید و در یک آویزان داوران آنها می خواهم به بازگشت به میز خود را برای پیدا کردن “طناب دار جایزه” وجود دارد.

تنها سیاه دادستان در دفتر قبل از Dupree گرفت و گفت او را نگاه کنید در صورتی که طناب دار تا کنون نشان می دهد تا بر روی میز کار من, ما در حال رفتن به یک مشکل است. “بود که من اولین بار به دانستن در مورد آن” دوپری گفت: رهگیری. “این فقط ذهن ترا درهم میشکنند برای من که که در نظر گرفته شد OK.”

دوپری رهایی از طناب دار. او نیز برقرار ضمنی و تعصب آموزش برای دفتر وکلا و کارکنان اجرا یک برنامه مشاوره برای افراد جوان و ایجاد یک جامعه ارتباط هیئت مدیره فراهم می کند که او سه ماهه انتقادات و پیشنهادات در مورد نگرانی های خود را درباره جرم و جنایت و امنیت عمومی. او پیش رو فشرده با اعتقاد خود را تمامیت واحد و در حال حاضر برنامه ریزی برای گسترش آن را به یک “جامعه یکپارچگی واحد” که همچنین ارائه تحقیقات مستقل از شکایت علیه پلیس — در میان توصیه های مندرج در گزارش نهایی از دولت اوباما رئیس جمهور نیروی کار در قرن 21 انجام ندادی. واحد جمع آوری و بررسی شکایات و ارائه نتایج تحقیقات به اجرای قانون مدیران برای تعیین اینکه آیا نظم و انضباط است موجه در نظر گرفتن اتهامات جنایی که در آن مناسب و انتشار اطلاعات مربوط به مردم است.

دوپری توصیف گسترش واحد در اولین جلسه از این شهر جدید نیروی کار که در آن او شده است می خواهم دعوت به صحبت می کنند. با قضاوت بر اساس این عبارات در چهره نیروی کار عضو است که از طریق تشکیل زوم بسیاری از به نظر می رسد حمایت از این حرکت. اما وجود دارد به وضوح برخی از شک و تردید بیش از حد. آیا این امکان وجود دارد که این سطح از شفافیت ممکن را پلیس احساس “خیلی دقیق” یک عضو خواسته هایی است که افراد ممکن است خجالتی و دور از مشاغل در اجرای قانون ؟ دوپری مخالفت کرد. اگر اصلاحات “رفتن به معنی” او گفت: “ما باید پررنگ باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de