ریس ویترسپون عشق از سگ مسری است: عکس

توله سگ عاشق! ریس ویترسپون نهایی عاشق سگ است و او می خواهد هر کس به آن را می دانم.

آیا او را از حالت سگ در مجموعه ای مانند او اغلب به عنوان Elle جنگل در این ورزش از نظر قانونی حق رای دادن با BFF Bruiser جنگل — یا cuddling تا حیوانات خانگی خود (او چند), ویترسپون, 43, واقعی حیوانات ،

در طول سال های کمی بزرگ نهفته ستاره و تهیه کننده گرفته عشق او را از کانین به سطح بعدی با به طور مداوم به اشتراک گذاری عکس از خانواده سگ ها از طریق رسانه های اجتماعی.

The Sweet Home Alabama بازیگر دارای سابقه ای طولانی در نامگذاری حیوانات خود را پس از مشاهیر مانند او زمان لابرادور هنک نام خواننده کشور هنک ویلیامز.

این دراپر جیمز بنیانگذار یک بار تا به حال یک بولداگ انگلیسی به نام فرانک سیناترا پس از “Come Fly With Me” اواز خوان و یک بولداگ فرانسوی به نام Coco Chanel برای طراح افسانه ای.

ویترسپون او را طول می کشد Instagram followers همراه با خود را از طریق وظایف روزانه به عنوان یک مالک حیوان خانگی نشان می دهد از سگ شایان ستایش آماتور و اغلب پست عکس از آنها را در لباس.

در حال حاضر, او را ببینید که پر از عکس های سه توله سگ هنک امریکن بول داگ لو و بولداگ فرانسوی فلفل.

در ژوئن 2019 لو پیوست ویترسپون خانواده به عنوان آخرین آن علاوه بر. او معرفی شد و به او Instagram followers دو ماه پس از راه رفتن روی خط بازیگر نشان داد که او دیرین pup یک شپرد به نام نش گذشت بود.

“استراحت در صلح و آرامش ما سگ شیرین نش 😥🙏🏻امیدوارم که شما در حال اجرا را از طریق زمینه های زرق و برق دار از چمن و خوردن تمام رفتار شما می خواهید در سگ بهشت است. 💙” ویترسپون نوشت: در ماه آوریل از طریق Instagram.

فلفل از سوی دیگر بوده است فن های مورد علاقه بر روی بازیگر’ خوراک پس از پیوستن به تیم ملی در مارس 2016.

نیواورلئان بومی است همچنین مادر سه فرزند آوا 20 و شماس, 16, که او سهام با شوهر سابق Ryan Phillippeو تنسی 7 که او سهام با جیم Toth.

حرکت زیر برای دیدن همه از صبح نشان می دهد ستاره شایان ستایش pupdates در طول سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>