ریس ویترسپون, Jason Momoa بیشتر ستاره که عاشق دختر پیشآهنگی کوکی ها

دختر پیشآهنگی کوکی های نجومی است بر ما و نه حتی ستاره ها می تواند مقاومت در برابر سالانه یورش این رفتار شیرین! هر چند گوردون رمزی معروف تف کردن چند از اولین دختر پیشآهنگی کوکی ها او همیشه سعی کردم در طول یک ماه فوریه 2016 ظاهر در Jimmy Kimmel Live!, متعددی وجود دارد که دیگر مشهور است که فقط نمی توانید صبر کنید برای گرفتن دست خود را در برخی از نازک خوشبوکننده Samoas, Tagalongs و بیشتر.

نگاهی به ریس ویترسپونبه عنوان مثال. این کمی آتش در همه جا ستاره به او در زمان Instagram در فوریه سال 2020 به “حمایت از رویاهای زن جوان کارآفرین” ، k.یک. به اشتراک گذاشتن یک ویدیو کوتاه از خودش وعده در برخی از نازک خوشبوکننده. این کلیپ زیبا حتی توجه Instagram تازه وارد Matthew Perry, که کنایه آمیز در نظرات “من حتی نمی تواند شروع به درک آنچه در جریان است وجود دارد.”

جولین هاف نیز وزن در ویترسپون را پست و خواست خودش را به عنوان یک دختر پیشآهنگی کوکی فن زمانی که او اظهار داشت: “من فقط می خوردند تمام جعبه نازک خوشبوکننده (از فریزر) شب گذشته! 🙌🏼 #supportingyoungfemaleentrepreneurs 😍.”

هر چند Jason Momoa شناخته شده است برای حفظ یک نسبتا سفت و سخت رژیم غذایی, به خصوص اگر او را حجیم کردن برای نقش Conan the Barbarian ستاره دارای یک نقطه نرم برای دختر پیشآهنگی کوکی ها. زمانی که یک دختر پیشآهنگی به نام شارلوت Holmberg طراحی دوباره او را “Momoas” جعبه 2019 شامل یک پزشک, عکس Stargate: Atlantis آلوم آن را نمیگیرد طولانی برای Momoa برای پیدا کردن در مورد ایده خلاق.

در واکنش بازیگر بعد گفته سرگرمی امشب در فوریه سال است که او را دوست دارد دختر پیشآهنگی کوکی ها و حتی رفتن به انواع. “من در حال انتظار برای دریافت برخی از آنهایی که رایگان,” او گفت: خروجی. “من دوست دارم برخی از. من می خواهم کماج — و سپس شما با قرار دادن آن در فریزر و این بهترین راه است.”

تام هنکس شمارش خود را به عنوان یکی دیگر از افتخار دختر پیشآهنگی کوکی فن. در فوریه 2015 این یک روز زیبا در محله star متوقف به خرید چهار جعبه کوکی ها را از یک گروه از پیشاهنگان دختر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو. این بازیگر همچنین مطرح شده برای عکس ها با رهبران آینده اهدا اضافی $20 به نیروهای زحمتکش و حتی در آنجا ماند و در دست به صورت یک بیت در تلاش برای کمک به آنها را به فروش برخی از جعبه های بیشتر.

کنجکاو برای دیدن ستارگان دیگر که روحی در مورد دختر پیشآهنگی کوکی فصل ؟ پایین تر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>