Ree Drummond نشان می دهد که 1 چیزی که او و Ladd توافق برای سگ خود را


Ree-Drummond-Reveals-the-1-Thing-She-and-Ladd-Agree-on-for-Their-Dogs
Ladd و Ree Drummond حسن نیت ارائه میدهد از Ree Drummond/Instagram

در همان صفحه. Ree Drummond واقعی رو در مورد سگ مقابله شکن او و شوهر Ladd دروموند نمی استدلال می کنند در مورد تحت هیچ شرایطی.

“تنها چیزی که ما در توافق و من با اکراه موافقت می کنم این است که ما اصلا سگ در رختخواب با ما چون او نیست که نوع پسر,” the Pioneer Woman ستاره, 51 گفت: ما هفته به طور انحصاری در حالی که بحث خود را گسترش خط Pioneer Woman dog treats by Purina در اوایل این هفته. “در حال حاضر من به او بگویید که در بذله گویی شوخی من همیشه می گویم” اگر چیزی اتفاق می افتد به شما سگ در حال آمدن به رختخواب با من.’ این که چگونه من کنسول خودم چون من می خواهم که سگ در رختخواب من.”

Ree اشاره کرد که Ladd, 51, “ندارد که احساس موی سگ.” بنابراین او نمی تواند حتی دزدکی حرکت کردن در نوزادان هنگامی که او را به خارج از شهر. “شما می دانید که داستان شاهزاده خانم و نخود ؟” “او شاهزاده خانم در آن است. او می تواند احساس یک خرده از سال 2004 بود که یک بار در بستر ما.”

سعی کنید به عنوان او ممکن است نویسنده کتاب آشپزی بهانه فقط نمی خواهد کار. “من می خواهم به [مانند]” من نمی دانم. باید آن را از مالک قبلی است.’ ‘خوب نبود مالک قبلی است.’ ‘آه'” او خندید.

این زوج تصمیم گرفته اند برای محدود کردن تعداد سگ آنها را در بیش از حد. “این امر می تواند سخت به مجموعه ای محدود از آنجا که ما دستگیر میشوند که نشان می دهد” او توضیح داد. “ما نمی توانیم آنها را حفظ کند.”

فقط چگونه بسیاری از دندان نیش در خانواده هستند این روزها? “ما هفت در خانه ما و پس از آن ما کابوی, Josh حدود سه که حوصله با او و با ما برای چند روز” او اعتراف کرد.

با وجود عناصر كمياب دخالت در حیوانات خانگی’ زندگی آنها هنوز هم ترجیح می دهند Ladd. “این دقیقا مانند آن بود که ما تا به حال بچه ها که من همه کار انجام دهد و سپس او را نشان می دهد و آنها را مستقیما به او” او پکتیا میباشد. “آنها می توانند بشنوند اسپرز و آنها فقط در حال اجرا به او. بنابراین هیچ وجود ندارد و انصاف. آنها مرتبط با مواد غذایی و من فراموش نیازهای خود را. آنها عشق من, اما اگر من آنها را نوازش و خاراندن گوش خود را و Ladd نشان می دهد تا آنها را.”

او افزود: “من حدس می زنم آنها نمی تواند او را به عنوان آنجا که آنها به من به طوری که آنها من را برای اعطا. من مانند دیوانه سگ پیر زن و او را مانند مرد است.'”

عناصر كمياب و Ladd گره خورده گره در سپتامبر 1996 و پدر و مادر الکس, 22, پیج, 20, برایس, 17 و تاد 15.

با گزارش برودی قهوه ای

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im