ربکا می شود برخی از وضوح در بیماری او در این است که ما


Mandy Moore This Is Us 4x15 Recap
مندی مور در یک قسمت از این با ما است.’ ران Batzdorff/NBC

مدیسون وعده برای کیت در مورد آینده او با کوین در طول چهار شنبه, مارس 25 قسمت از این است که مابا عنوان “ابرها.”

کیت (Chrissy متز) بود که هنوز هم با داشتن مشکلات با توبی (Chris Sullivan) هنگام بازگشت از داخل کابین. او مطمئن بود که او می تواند خود را باور تغییر ناگهانی قلب پس از گذراندن یک آخر هفته کودک با جک. توبی تلاش برای اثبات به او تعهد خود را به خانواده خود را با تبدیل به گاراژ به یک استودیوی موسیقی برای او و جک, اما کیت گفت که او نیاز به زمان بیشتری است.

در ضمن کیت ملاقات با مدیسون (Caitlin تامپسون) بود که شرمندگی در مورد ارتباط با کوین (Justin Hartley). او اعلام کرد که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد اما اشاره کرد که چگونه آن را به خوبی صمیمی با کسی که او را می دانستند — معایب و تمام. مدیسون نیز به کیت برخی از مشاوره در رابطه او (او گوش به بسیاری از پادکست چرا که او می خواهد برای آماده بود که آن را به نوبه خود او!), گفتن او را به توبی یک فرصت است. کیت متعهد به انجام درست آن و در فلش-به جلو به استودیوی موسیقی تبدیل به یک محل که در آن جک و پرورش خود را از عشق به هنر.

Chrissy Metz and Caitlin Thompson This Is Us 4x15 Recap
Chrissy متز و Caitlin تامپسون در یک قسمت از این با ما است.’ ران Batzdorff/NBC

در حالی که مدیسون به ظاهر حسرت برای او در جای دیگر کوین لذت می برد یک روز با ربکا (Mandy Moore) به عنوان او منتظر MRI نتایج. آنها بازدید جونی میچل‘s خانه های قدیمی که در آن ربکا پسر او گفت که توانایی های خود را به همه چیز سرگرم کننده هدیه بود. در آنها آموخته است که اختلال شناختی بود به احتمال زیاد با توجه به آلزایمر هر چند متخصص مغز و اعصاب هنوز هم نمی خواهید به او یک تشخیص رسمی. ربکا خواسته کوین به ادامه ساخت نور همه چیز برای او در میان سلامتی اش دست به گريبان است.

راندال (Sterling K. Brown) بخشی از سعی درمان اما او دفاعی پیدا کردن چیزی اشتباه است با هر جنبه ای از فرایند است. او حتی یورش برده و پس از این ادعا که تمام اعضای خانواده را از هم جدا افتاده اند اگر او تا به حال نگه داشته است همه چیز تحت کنترل است.

Randall گفت بث (سوزان Kelechi واتسون) درمان بود نه برای او, اما او اصرار داشت او دوباره بروید چرا که او نیاز به قادر به اعتماد به او. او تا به حال ترس خود را که ناشی از سرقت و او نمی خواست Randall به شکستن اگر او گذاشته و مشکلات خود را در او. پس او بازگشت.

این است که ما پخش در ان بی سی روز سه شنبه در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>