‘دنیای واقعی’ ‘چالش’ ستاره Jemmye کارول واریز تلویزیون واقعیت

در حال حرکت. Jemmye کارولبهترین و شناخته شده برای حضور در دنیای واقعی و چالشاست ترک او از واقعیت تلویزیون حرفه ای ،

“من فقط می خواهم برای شروع با گفتن من می دانم که همه ما در حال شنا کردن در آبهای ناشناخته و من دعا می کنم هر و هر کس از شما از خواندن این است که پیدا کردن برخی از نوع صلح در این زمان از عدم قطعیت” سابق MTV star, 33, نوشت طریق Instagram on یکشنبه, آوریل 5. “چند هفته گذشته بوده است به چالش کشیدن اما زمان من در تنهایی به من ارائه با وضوح من حتی نمی دانند که من مورد نیاز است.”

او ادامه داد: “صحبت کردم به خودم. به خدا. و به جهان است. تمرکز من معطوف شده و در یک مسیر جدید است. بنابراین بدون تردید و یا رزرو, من را ساخته اند این تصمیم به مرحله دور از واقعیت تلویزیون و کانال یوتیوب من به طور نامحدود. که در آن شما سرمایه گذاری خود را به عشق شما سرمایه گذاری زندگی خود را. حرکت رو به جلو برنامه ریزی کردم به مرکز زندگی من در اطراف آنچه مهم به من در حال حاضر بیش از هر زمان سرویس. ممکن است همه ما صعود از این مانند یک ققنوس از خاکستر.”

کارول اول به نظر می رسد در دنیای واقعی: نیواورلئان در سال 2010 که در آن او ملاقات اواخر پسر رایان شوالیه. می سی سی پی مادری بعد از رقابت در فصول متعدد از چالشاز جمله نبرد فصل, رقبای II, نمایندگی رایگان, Battle of the Exes II, <URL>:, کثیف, 30, توپ لیس و نهایی حساب.

کارول costarred در چند فصل از این چالشاز جمله Battle of the Exes دومبا شوالیه. ویسکانسین بومی درگذشت اتفاقی حاد مخلوط مواد مخدر و مسمومیت با الکل در نوامبر 2014 در سن 29. کارول گفت: ما هفتگی در سال 2015 که او و شوالیه “هنوز صحبت زیادی” قبل از مرگ او اگر چه آنها دیگر دوستیابی.

“ما انجام داده ایم این نشان می دهد با هم بودند و ما به طور مداوم متصل از طریق چالش ما خانواده و دنیای واقعی خانواده,” او گفت: در آن زمان. “هر نشان می دهد او وجود دارد. من هرگز او فرار. من فکر نمی کنم آن را همیشه احساس می کنید که بدون وجود او.”

کارول بود که هیچ غریبه ای به جنجال حتی زمانی که او بر روی صفحه نمایش. در دنیای واقعی: New Orleans آلوم feuded با لولو جونز در توییتر در مارس 2019. کارول به نظر نمی رسد در چالش: جنگ دنیاها, اما او افکار خود را در راه المپیک, 37, cohosted مراسم نشان می دهد.

“این واقعا برای من سخت برای تماشای reunions میلاد من فقط فکر می کنم از همه بهتر دنبال سوالات من بپرسید” کارول توییتی در آن زمان است. “میزبان باید بدانید همه چیز را که اتفاق افتاده است نه تنها در این قسمت است اما در رسانه های اجتماعی پیش از میلاد رسانه های اجتماعی درام است که از جمله بخش عظیمی از reunions. من صادقانه آن را بکشند.”

جونز کف بازگشت, “عسل subtweets را در زیر قدرت و قدرت من به نمایندگی به عنوان یک زن المپیک و سخت کار. فقط @ me. یک الاغ بد ب–ch و برای شما نمی شود ب–ch و برای دیگران. شما می توانید موفقیت بدون بالا رفتن در افراد دیگر پشت @JustJem24.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>