خوانندگان می گویند بانک اطلاعاتی ما از متهم کشیش ناقص است. آنها اشتباه است. در اینجا به همین دلیل است.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

دو هفته پیش ProPublica راه اندازی اولین پایگاه داده قابل جستجو از روحانیت تلقی “معتبر متهم به” سوء استفاده جنسی و سوء رفتار توسط کلیسای کاتولیک در ایالات متحده است.

پایگاه داده واز بیش از یک میلیون بازدید پس از آن منتشر شد و ما را به دریافت یک جریان ثابت از بازخورد از کاربران. ده ها تن از آنها را به ما نوشته اند با پرسش ها و نگرانی. اغلب آنها فرستاده ما از دست رفته داده ها در مورد فردی روحانیت در بانک اطلاعاتی ما. گاهی اوقات آنها پیشنهاد کشیش اعتقاد آنها متعلق در لیست ما است.

ما اضافه نمی کند هر چیزی را به بانک اطلاعاتی ما خارج از اطلاعات منتشر شده توسط دایره اسقفی در مورد معتبر متهم به روحانیت. شما می توانید پیدا کردن که چرا با خواندن ما پرسش و پاسخ در مورد آنچه که در بانک اطلاعاتی ما.

اما فوران سوالات در مورد یافته در بانک اطلاعاتی ما بر یکی از یافته های کلیدی. هیچ کاتولیک رهبران با صدور بخشنامه آنچه را در این لیست وجود دارد و کمی همکاری بین دایره اسقفی. بنابراین اطلاعات موجود در پایگاه داده های متناقض و ناقص است. در واقع یکی از اهداف ما در ساخت چیزی است که اجازه می دهد تا مردم مقایسه داده ها در میان لیست بود به برجسته کردن این مسائل.

پس ما راه اندازی, نشانه هایی وجود دارد که ProPublica پایگاه آغاز به خار افزایش شفافیت. اسقف نشین از جکسون می سی سی پی ذکر شده ProPublica پایگاه داده هنگامی که آن را اعلام آن اضافه شده بود دو متهم روحانیت بیش از سال گذشته است. چند دایره اسقفی اضافه روحانیت به لیست های خود را در هفته های اخیر هر چند آنها نمی به صراحت استناد ProPublica به عنوان یک دلیل آنها کردند.

ترنس McKiernan که تاسیس اسقف پاسخگویی, یک سازمان است که به مدت طولانی به دنبال علنا متهم به روحانیت گفت: یک کاتولیک اخبار سایت Cruxnow.com که ProPublica پایگاه داده “کاملا افزایش خواهد یافت و فشار بر دیگر دایره اسقفی به انتشار لیست.”

“وجود شکاف و چه ProPublica انجام اعمال فشار جدی بر دایره اسقفی برای پر کردن این شکاف,” او گفت:.

و روزنامه نگاران در سراسر کشور باید با استفاده از پروژه های ما برای برگزاری دیگر دایره اسقفی پاسخگو باشد. این Patch.com شبکه منتشر شده ده ها تن از داستان های محلی برجسته لیست.

تریبون دموکرات مستقر در پنسیلوانیا شناسایی چند اختلاف بین اسقف نشین از آلتونا-جانزتاون لیست و گسترده تر گزارش منتشر شده توسط دولت و دادستانی کل در سال 2016. تراشه Minemyer مقاله سردبیر نیز یافت می شود که گسترده شناسایی اطلاعات موجود در AG گزارش شامل نمی شد در لیست منتشر شده توسط اسقف نشین.

اورلاندو سنتینل در بر داشت چهار متهم روحانیت اعضای مرتبط با اسقف نشین از پالم بیچ ایالت فلوریدا است که در عین حال به انتشار یک لیست از خود را دارد.

اسقف نشین از پالم بیچ یکی از پنج فلوریدا دایره اسقفی هم در خدمت بیش از 1.5 میلیون کاتولیک است که هنوز به انتشار یک لیست از معتبر متهم به روحانیت. بیش از 10 ، 000 کاربران را جستجو بانک اطلاعاتی ما از فلوریدا.

ما را تشویق اتاق های خبر به استفاده از داده های ما به انجام خود را حفر به محلی خود را اسقف نشین را معتبر متهم روحانیت لیست — یا فقدان یکی. ما با انتشار گزارش دستور و ما حتی در زمینه ای اطلاعات به صورت رایگان در دسترس.

ما همچنین راه اندازی یک فرم برای هر کسی که علاقه مند در گرفتن تماس با ما در مورد داده ها و یا برای افرادی که به ما اجازه می دانم که چگونه آنها با استفاده از پایگاه داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>