Re/انجام موسسان نشت اسرار خود را برای ایجاد مناسب وبلاگ عشق


Margot Robbie Re/Done Suits
مارگوت رابی می پوشد Re/انجام می شود. حسن نیت ارائه میدهد از کیت جوان/Instagram

Re/انجام می شود شلوار جین و كم تبدیل شده اند باید قطعات در کمد از ستارههای از جمله Kendall Jenner, بلا حدید, سلنا گومز, مایلی سایرس, Kaia, گربر, Miranda Kerr, صوفیه ریچی, سیندی کرافورد, Karlie Kloss , و بسیاری دیگر.

در حال حاضر به خود را شیک اساسی یک گام بیشتر با نام تجاری بنیانگذاران جیمی Mazur و بارون Sean تصمیم گرفته اند برای ایجاد شیک مناسب در جامد رنگ سیاه و سفید و نیروی دریایی به عنوان به خوبی به عنوان شطرنجی کاپشن و شلوار در خنثی فرش و مشاهیر در حال حاضر بدست در هیئت مدیره.

مارگوت رابی, کتی هولمز, Zoe Kravitz و Gwyneth Paltrow خال خال شده است تاب Re/انجام می شود مناسب برای اجرای errands را در تلویزیون ظاهر و در گلم selfies.

و در نمونه Re/انجام, مد Mazur و بارون نگاه به کت و شلوار سبک قرار داده و خود را مدرن و چرخش آنها.

Katie Holmes Re/Done Suits
کتی هولمز می پوشد Re/انجام می شود در حالی که در شهر نیویورک است. Humberto Carreno/INSTARimages.com

“کل استیلای برنامه آغاز شده توسط تحقیق که اشکال مربوط بودند در هر دهه و که جزئیات ساخته شده سایه ها یاد شده در آن زمان است. ما با اقتباس از آنچه قدرت با توجه به معنای از هر دهه مانند اغراق آمیز شانه به دو سینه تریل” Mazur گفته شیک.

“وجود نداشته است یک جایگزین عالی برای پوشیدن کت و شلوار سرد در در حالی که. … ما در نگاه چقدر بد زنان انجام می خواهید به لباس” بارون توضیح داد.

“سرد-دختر پرنیان است نه محدود به شلوار جین و تی شرت. شما می توانید یک کت و شلوار خوب در بسیاری از راه های است که اجازه می دهد تا برای فردیت یکی از ارکان Re/انجام می شود از طریق آمده است” او ادامه داد.

برخی از موارد آنها توصیه می کنند با پوشیدن لباس های خود را ، “یک یقه اسکی و سواره نظام چکمه در زمستان و آجدار مخزن یا گرافیک توپ را روی گوه با کفش برای بهار. … كم و کفش نیز منحصر به فرد همه کاره و بی انتها که باعث می شود آن را آسان جفت کردن” Mazur گفت.

از آنجا که شما می توانید خود را به شعله ور شدن لباس در بسیاری از راه های مختلف آن را هیچ جای تعجب است که چرا موسسان اعتقاد دارم که شما می توانید آنها را برای هر مناسبت.

“شما می توانید آنها را به دادگاه تاریخ و یا سوار بر موتور سیکلت خود را. ما سعی کنید به لباس هایی که کاربردی هستند اما همچنین که درایو یک ارتباط عاطفی. مناسب می تواند احساس مناسب در هر نقطه اگر فرد با پوشیدن آنها سبک های اصیل آن. آن را فراتر از پانسمان آنها را به بالا یا پایین” بارون گود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im