سهمیه بندی دنده محافظ به معنی چک کردن Coronavirus بیماران کمتر است. این می تواند کشنده باشد.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

هر روز صبح بین 7 و 8 در جزیره یهودی مرکز پزشکی در کوئینز چند coronavirus بیماران مرده.

آن است که بیشتر مردم می میرند در ابتدای روز با توجه به دو ارائه دهندگان خدمات پزشکی در بیمارستان. اما به عنوان یک تغییر جدید می رسد پزشکان و پرستاران یافتن بیمارانی که فوت کرده اند در ساعات قبل و رفت و غیر قابل تشخیص توسط نازک یک شبه کارکنان.

کارکنان مراقبت های بهداشتی در چند نیویورک بیمارستان می گویند که آنها نمی ورود به اتاق بیمار به عنوان اغلب به عنوان معمول است. آنها می گویند که نگران امنیت خود هستند و در تلاش برای حفظ کمیاب تجهیزات حفاظت شخصی. و آنها می گویند وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از بیماران بدحال به ارائه این نوع از نظارت مستمر است که باید استاندارد است.

“مردم شده اند دیده می شود در چند ساعت یک شبه” ارائه دهنده خدمات پزشکی در جزیره یهودی گفت. “و هنگامی که صبح تیم بر می آید که فرد مریض تر است یا مرده.”

در سراسر شهر در بروکلین مشابه مراسم پخش کردن هر روز صبح در ابن میمون مرکز پزشکی با توجه به دو پزشک در بیمارستان. به عنوان روز تغییر آغاز می شود بنابراین آیا صدا کردن از آلارم: یک بیمار قلبی را متوقف کرده و آنها نیاز به احیا شود. “ما از شنیدن سربار سخنرانان می گویند, ‘کد 3, برج 7 بیمار اتاق 732 تخت 1.’ پس از آن وجود خواهد داشت یکی دیگر. و یکی دیگر:” یک دکتر در ابن میمون گفت.

“به طور معمول وجود دارد بنابراین بسیاری از مراحل ما را به نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی آنها,” دکتر گفت:. “اما ما آنقدر غرق بیماران که در آن ما نمی تواند نگه داشتن.”

در شهر نیویورک مرکز ویروس, افزایش COVID-19 بیماران دارای ضعف بسیاری از بیمارستان ها را وادار به برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران به تجدید نظر و در برابر چشم پوشیدن خاص ضروری پادمان.

در مصاحبه با پزشکان و پرستاران در نه بیمارستان گفت ProPublica که برای اطمینان از آنها به اندازه کافی PPE مانند استریل لباس و ماسک و برای حفظ خود از پیمانکاری ویروس کارکنان بیمارستان در حال به طور مداوم ارائه توجه به سطح مورد نیاز است که لغزش در مراقبت از خصوصی COVID-19 بيمار که سلامت رو به زوال می تواند بسیار به سرعت.

بيمارستان خود اصرار داشت این بود که به گفته خود اعضای هیات کافی PPE و تصریح می کند که تلاش برای حفظ تجهیزات و حفاظت از کارکنان نبودند موثر بر مراقبت از بیمار است.

فشارهای که خط مقدم کارکنان گزارش فاش کردن آنچه به نظر می رسد قطع ارتباط بین سیاست رسمی و تصمیم گیری ساخته شده هر روز در محاصره بيمارستان. از بیمارستان به بیمارستان به نگرانی های مطرح شده و حساب های ارائه شده بودند قابل ملاحظه ای مشابه است.

برخی از کارگران در مصاحبه با ProPublica گفت که در پوسته پوسته شدن سطح از مراقبت از آنها از دست رفته تغییرات مهم در بيماران شرایط آنها معمولا گرفتن. یکی بروکلین پرستار گفت که او و همکارانش را به طور تصادفی اجازه بيماران کیسه دارو اجرا خالی است. و در بیمارستان دیگری در بروکلین یک دکتر گفت که آخر هفته گذشته 46 سال سن بیمار در زمان خاموش ماسک اکسیژن خود را برای رفتن به حمام. هیچ کس متوجه. آنها بعد از آن مرد مرده در کف حمام.

در بسیاری از بیمارستان ها زمانی که یک بیمار “کدهای” — به معنای قلب خود را و یا تنفس را متوقف کرده اند — پاسخ به کاهش بیش از حد. در زمان عادی یک تیم خواهد با عجله به اتاق تقلا برای ارزیابی بیمار و انجام CPR. در حال حاضر فقط یک زن و شوهر از مردم رفتن و اغلب تنها پس از متوقف کردن آنها برای قرار دادن در دنده محافظ.

کارکنان بیمارستان گفت: آنها تا به حال برای انطباق با استانداردها و آمد تا با stopgaps. یک دکتر در منهتن گفت: او گرفته به آموزش بیماران از خارج از اتاق خود را, چگونه خود را تغییر اکسیژن تنظیمات: دکتر غرفه در خارج از پنجره های شیشه ای, تماس بیماران از طریق تلفن به آنها می گوید که چگونه به نوبه خود در oximeter قلاب آن را به انگشت خود را به عنوان خوانده شده دکمه های شماره گیری میزان اکسیژن و روشن کردن مانیتور به صورت پنجره. “اما شما در حال صحبت کردن به کسی که بیمار است و نمی دانیم که چگونه این ماشین آلات کار,” دکتر گفت:.

در شهر نیویورک بیش از 21000 نفر بستری شده اند با COVID-19. کارکنان نازک کشیده مراقبت برای بسیاری از بیماران بدحال و برخی از پرستاران خواسته شده به مانیتور تا 16 نفر را در یک زمان. این گونه است که تشدید کمبود PPE.

بدون تجهیزات کافی به احساس امنیت در کارکنان می گویند که آنها نیاز به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس. آنها همچنین می خواهید برای محدود کردن چگونه بسیاری از لوازم آنها را از طریق رفتن. روز یکشنبه رئیس مرکز پزشکی Downstate SUNY اعلام کرد که بیمارستان در حال اجرا بود از لباس و امر به نوبه خود به کیسه زباله و باران ponchos.

یک پرستار در یک بیمارستان منهتن گفت: پرستاران با استفاده از N95 ماسک به مدت 11 روز و گرفتن یک جدید است که همیشه یک مبارزه است. در نمونه برابر آنها حتی نمی خواهد رفتن از یک بیمار به اتاق دیگر بدون تغییر ماسک. در حال حاضر آنها در حال بدحجابی اگر از آنها بخواهید برای اطلاعات بیشتر قبل از زمان ماسک آشکار است ، برخی از همکاران خود را شروع کرده اند عمدا پاره ماسک بند ناف پس از کارفرمایان خود را به آنها را به یکی از جدید.

این هفته یک پرستار شاغل ابن میمون آغاز شده GoFundMe کمپین برای جمع آوری پول برای خرید همکاران او PPE. “ما نیاز مبرم به ثابت PPE برای کمک به ما انجام کار ما با خیال راحت & پشتکار,” او نوشت. (پس از او تماس گرفته شد ProPublica نظر او در زمان پایین جمع آوری کمک. آخر هفته گذشته یک پرستار در نیوآرک به حالت تعلیق در آمد و پس از استفاده از GoFundMe به خرید PPE.)

سخنگوی ابن میمون گفت: در دسترس بودن از PPE نباید یک عامل در مراقبت از بیمار وجود دارد. “ما تا به حال موجودی کافی از PPE برای حفاظت از کارکنان و بیماران از زمان شروع این بیماری همه گیر. این آشکار است ما تصمیم به ماسک کارکنان ما در اتاق اورژانس در مراحل بسیار اولیه از این بیماری همه گیر به دنبال پوشش ما کل بیمارستان نیروی کار به زودی پس از آن. ما در موسسه حفاظت-از-PPE دستورالعمل برای کارکنان به منظور کاهش ضایعات.”

در پاسخ به این ایده است که بيماران کد به خصوص اغلب در طول صبح شیفت تغییر, او گفت:, “این است که تجربه ما این کد را در محل در سراسر ساعت و خوشه در اطراف هر زمان خاص.”

یک سخنگوی Northwell, بهداشت, مراقبت های بهداشتی شبکه نظارت لانگ آیلند یهودی گفت ProPublica: “این ادعا که شده است وجود دارد افزایش مرگ و میر بین 7 و 8 a. m. به عنوان یک نتیجه از کمبود نیروی انسانی است پرهیاهو و نادرست و اختلاف ما مهم مراقبت از متخصصان شده اند که در خط مقدم از این بیماری همه گیر. …E-ICU کارکنان از راه دور نظارت بر علائم حیاتی بیماران و هشدار در کارکنان سایت به هر گونه تغییر در بيماران شرایط. … حدود 80 درصد از COVID مثبت بیماران در LIJ هستند در بخش مراقبت های ویژه اما خود صترلزرس (دستگاه است که نظارت بر اشباع اکسيژن خون) در حال بررسی به طور منظم در طول روز و شب است.”

“من به شدت مخالفم با این ارزیابی که ما فاقد آن هستند PPE” این سخنگو همچنین گفت.

کارکنان بیمارستان توصیف قرار داده در مشقت بار موقعیت. آنها خطر زندگی خود و کار خستگی ناپذیر برای بیماران خود و آنها به خبرنگاران گفت: آنها pained نه قادر به ارائه کیفیت مراقبت از آنها استفاده می شود. اما آنها را دیده ام همکاران خود را مریض و آنها نمی خواهند به این ویروس در خانه به خانواده خود را. و آنها می دانند که اگر آنها سقوط بیمار آنها نمی قادر خواهد بود برای مراقبت از بیماران در همه. “هر کس دیده می شود برخی در غیر این صورت سالم فرد جوان می میرند” گفت: ارائه دهنده در لانگ آیلند یهودی. “و آنها نمی خواهند که به آنها خواهد بود.”

دکتر لی Vinocur سخنگوی کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گفت ProPublica که همراه با PPE کمبود بسیار مسری ویروس می تواند نیروی بیمارستان ها به یک مشکل حساب دیفرانسیل و انتگرال. “البته ما می خواهیم به انجام چه چیزی بهترین را برای بیمار در این وضعیت ما باید به قطع گوشه و کنار که ما معمولا نمی,” او گفت:. “اما جایگزین در حال از دست دادن نیمی از نیروی کار خود را. با استفاده از تمام منابع خود را بر روی یک بیمار انجام همه چیز, همه چیز, با استفاده از همه خود را PPE.”

حیاتی از دست دادن دقت

مراقبت بحرانی نیازمند هوشیاری و دقت است. “این است که دقیق ترین بخش پزشکی” Vinocur گفت. “شما مدیریت هر علامت حیاتی. … شما به معنای واقعی کلمه مدیریت فیزیولوژی بیمار است.”

برای sickest coronavirus بیماران و کارکنان بیمارستان کنترل همه چیز را از بیمار تنفس خود را به عملکرد کلیه. در زمان عادی ارائه دهندگان می گویند بیماران مبتلا به این بیمار را مستمر one-on-one نظارت به طوری که هر تغییر است متوجه شده و پس از عمل. اما در حال حاضر ارائه دهندگان می گویند که نوعی از توجه غیر ممکن است.

در استاندارد ICU بیمار مانیتور متصل به یک سیستم مرکزی پس از آن آسان است برای پیگیری همه علائم حیاتی از راه دور. اما در بیمارستان تحت الشعاع COVID-19 بیماران غیر ICU طبقه تبدیل شده اند به بخش های مراقبت ويژه و آنها همیشه باید به اندازه کافی پیوسته اکسیژن مانیتور به بررسی بیمار سطح از راه دور. در عوض اعضای هیات بررسی سطح راه قدیمی از مدرسه. “کسی که پیاده روی در اطراف زمین با اکسیژن مانیتور چک اکسیژن خود را در آن لحظه در زمان و پس از آن پیاده روی دور,” Long Island یهودی ارائه دهنده گفت. “و سپس هیچ کس چک آن را تا زمانی که نفر بعدی می آید — که معمولا هر چهار تا شش ساعت است.”

ارائه دهنده خدمات پزشکی در جزیره یهودی پزشکی مرکز مشترک یک عکس از IV لهستانی. کارکنان تمدید dripline به طوری که آنها می تواند نظارت بر بیمار حیاتی و موثر بدن و عرضه دارو از خارج از اتاق به جای داخل برای حفاظت از ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی.

به منظور شامل عفونت بسیاری از بیمارستان ها نگه داشتن درب به بيماران در اتاق بسته شده و پزشکان در ابن میمون گفت که برای برخی از اتاق ها آن را غیر ممکن است برای دیدن داخل. “و که خیلی ترسناک” دوم دکتر در بیمارستان گفت: “از آنجا که شما در راه رفتن و بیمار خواهد بود نیمی روی تخت و نیم در طبقه.”

یک مرد با COVID-19 بود که به تازگی بستری شده در یک بیمارستان سوم در بروکلین و پرسید: دکتر چه مدت آن را قبل از او می تواند ترک. قبل از تغییر به پایان رسید و دکتر به او گفت که او نیاز به اکسیژن و او باید چند روز بهبود می یابند. هنگامی که او بازگشت به کار در صبح روز بعد او آموخته است که بیمار گرفته شده بود به نوبه خود برای بدتر است. او در بالا-غلظت اکسیژن ماسک در 15 لیتر در دقیقه, آخرین مرحله قبل از لوله گذاری تراشه برای COVID-19 بيمار.

قبل از این ویروس پزشکان را بررسی بیماران در چنین بالا اکسیژن محیط در هر ساعت. اما هیچ دکتر تا به حال ارزیابی این بیمار یک شبه و پرستاران تا به حال تنها به بررسی علائم حیاتی خود در هر چهار ساعت مقیم گفت.

صبح که دکتر متوجه شد که او 37 تنفس در هر دقیقه یک خطرناکی سریع رای دادن. او کسل کننده و عرق کردن و نفس نفس زدن. “تنفس خود را که قرار بود برای متوقف کردن در هر لحظه” او گفت:. ساکن شتافت به ICU به ترتیب لولهگذاری. “من نمی خواهم او را به کد و مغزی,” او گفت:. بیمار نیاز به یک ونتیلاتور اما از آن خواهد شد یکی دیگر از چهار ساعت قبل از در دسترس قرار گرفت.

حتی در واحد های که در آن از آن آسان است برای بررسی بيماران اعضای حیاتی و موثر بدن بدون نیاز به وارد کردن اتاق خود نادر تماس می تواند به معنای دیگر تغییرات مهم سقوط از طریق ترک. برای بیماران هواکش پرستاران باید مدیریت چندین حیاتی داروها و بدون تماس مکرر می توانید آن را بیش از حد طولانی به درک که یک کیسه IV نیاز به جا شود. IV پمپ دارای آلارم هشدار به کارکنان هنگامی که کیسه های در حال اجرا پایین اما پس از بيماران درب بسته پرستاران همیشه نمی توانید آنها را بشنود.

“این برای من اتفاق افتاده که در آن آن را مانند, ‘Oh my فنتانيل است.’ و من متوجه نشدم” یک پرستار در بیمارستان بروکلین مرکز گفت. “ما شاهد این هستیم که کاملا کمی است. … هیچ کس اجازه دادن به آنها IV کیسه به طور کامل خشک برای مدت طولانی فکر نمی کنم. اما شما نگاهی به مانیتور و بگو شخص را می بینید که خود را بیمار فشار خون فوق العاده پایین است؟'”

بروکلین مرکز درمانی پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

“مراقبت از بیمار رنج می برند”

بسیاری از کارکنان پزشکی در مصاحبه گفت: روال استانداردهای مراقبت نیز نادیده گرفته شده است به عنوان بیمارستان سوئیچ به حالت بحران. “اگر کسی یک نشت مدفوع کیسه می خواهید برای رفتن و تغییر آن در هر ساعت?” منهتن پرستار پرسید. “نه. شما نمی خواهید به افشای خودتان را.”

معلوم نیست چه دقیقا بیمارستان’ تعهدات قانونی به بیماران تغییر کرده در طول این بحران است. در مارس 23, New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی به عنوان بخشی از فاجعه گسترده تر اضطراری تلاش است که به طور موقت محدودیت مسئولیت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. منظور تغییر قوانین موجود به ارائه است که بسیاری از متخصصان پزشکی هستند که ایمنی بدن را از مسئولیت مدنی برای آسیب و یا مرگ به عنوان یک نتیجه مستقیم از اعمال و یا حذفیات مگر اینکه سهل انگاری فاحش می توان ثابت کرد. عبارت اگر چه مبهم است. در داخل بیمارستان وجود دارد هنوز هم عدم اطمینان در مورد تغییرات با توجه به بالينی اداری کارکنان عضو در یک بیمارستان در کوئینز. و هر چند برخی از کارشناسان حقوقی بر این باورند که منظور امر به بیمارستان آنها به صراحت نوشته شده به سفارش. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در هوا نظارتی عاقلانه” بالينی مدیر گفت.

خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران شده اند ارسال حادثه یادداشت به بالينی مدیر که پرچم موارد منجر به مرگ در ایالت آنلاین سیستم ردیابی هر چند وجود دارد شده است و زمان کمی برای پیگیری.

تعدادی از پزشکان گفته است که تلاش برای حفظ PPE می تواند یک بیمار مراقبت بیشتر زمانی که آنها به سرعت رو به وخامت است. منهتن دکتر توضیح داد که قبل از COVID-19 اگر کسی به نام یک پاسخ سریع — به این معنی که بیمار شد و در خطر از دست دادن یک پالس در دقیقه — “همه ما خواهد بود با عجله به اتاق و وجود خواهد داشت چند حرکت قطعات به حداکثر رساندن مراقبت و ارزیابی وضعیت به سرعت.” در حال حاضر سیاست این است که فرد برای اولین بار به اتاق باعث می شود ارزیابی. هیچ کس دیگری از تیم پزشکی می توانید وارد کنید, تنها یک COVID-19 hospitalist و intensivist زمانی که آنها می رسند.

به تازگی دکتر گفت او احضار شد برای پاسخ سریع برای یکی از بیماران خود را زمانی که او به اتاق او متوجه شد که یک پرستار بود و در حال حاضر در داخل. او برای ایستادن در خارج و صحبت کردن با او را از طریق پنجره: “آیا این بیمار باید یک پالس؟” پرستار گفت: نه. قبل از coronavirus این تیم به احتمال زیاد خواهد CPR را شروع کرده اند. به جای دکتر منتظر در سالن برای COVID-19 intensivist و hospitalist. آنها در عرض دو دقیقه و تصمیم به چشم پوشی از احیاء به عنوان بیمار که در دیالیز, حال بد پیش آگهی و CPR را افزایش می دهد هر کس قرار گرفتن در معرض. هنوز هم اگر یک پزشک شده بود برای اولین بار در اتاق پزشک ممکن است تصمیم به شروع ماساژ بلافاصله. “یک پرستار است که قصد ندارم به این تصمیم خود به خود.”

به عنوان آنها انجام بهترین خود را به مراقبت از خود بیماران و پزشکان و پرستاران احساس می کنید که دست خود را گره خورده است. “ما واقعا سخت تلاش برای انجام شغل ما و مردم کمک کند اما آن را واقعا خوب خط. ما در حال محافظت می شود. ما نمی باید تجهیزات مناسب. پرستاران در حال گرفتن بیمار” بروکلین مرکز بیمارستان پرستار گفت:. “چه انتظاری دارید ؟ مراقبت از بیمار رنج می برد.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>