Rashida Tlaib and Slate of Local Wins Signal Progressive Revival in Michigan

ديترويترز قرار ميده راشدا تلائب در موقعیتی قوی برای انتخاب مجدد در منطقه ۱۳ کنگره میشیگان در سه شنبه شب، در حال شکست دادن مسابقه مجدد از رئیس شورای شهر دیترویت برندا جونز در انتخابات اولیه دموکرات ها بود. در حالی که ممکن است هفته ها قبل از شمارش نهایی آرا شناخته شده است، حاشیه Tlaib با اکثر حوزه گزارش 66 درصد به 34 درصد از رای در صبح روز چهارشنبه بود.

کرسی Tlaib در میان اعضای به اصطلاح جوخه آسیب پذیرترین در نظر گرفته شد، چرا که زن کنگره در برابر یک سازمان سیاسی کم و بیش متحد دیترویت و خشم رئیس جمهور دونالد ترامپ مواجه شد. برنده فرض شده Tlaib در کنار میزبان از برنده شدن در پایین رای توسط مترقی، از جمله کارن مک دونالد برای اوکلند دادستان شهرستان می آید. میشیگان پیشرو، خرد شده توسط شکست 2018 عبدالالسيد و شکست 2020 برنی ساندرز در ایالت بحرانی ماه مارس، می تواند دیدن احیای انواع.

در سال ۲۰۱۸، پس از استعفای جان کانرز، جونز برای خدمت باقی مانده دوره خود انتخاب شد، اما با ۶۰۰ رای به تلائب برای نامزدی بسیار مهم تر برای دوره کامل از دست داد. پیروزی Tlaib با حضور یک نامزد اضافی در رقابت نامزدی دوم، ایالت سن کلمن جوان دوم، پسر افسانه ای سابق پنج دوره شهردار دیترویت کلمن جوان رانده شد.

این بار، همه مخالفان Tlaib در سال 2018 در برابر او متحد، یک پیش نمایش دشوار با توجه به این که او تنها 31 درصد از آرا در سال 2018 دریافت کرده بود. اما تلايب از تبليغات ملي در اطراف جوخه به دست آورد و به طور چشم گيري از جونز خارج شد، 3 ميليون دلار تا 270 هزار دلار. همچنین تلائب حمایت از کار سازمان یافته را داشت، ضربه ای به جونز، یک کارگر سابق ارتباطات آمریکا رئیس جمهور محلی آمریکا که در انتخابات قبلی حمایت کارگری را کسب کرده بود. بنابر گزارش مدیر دیترویت اکشن بایندر، براندن اسنایدر، Tlaib علاوه بر این از هزینه های مستقل حزب خانواده های کارگر با همکاری گروه محلی دیترویت اکشن بهره مند شد، که ۲۳۴۰۰۰ متن برای ثبت نام رای دهندگان در این منطقه ارسال کرد.

همراه با رپر ایلهان عمر، دی مین، تلائب یکی از دو عضو کنگره است که از تحریم، شیرجه، جنبش تحریم علیه تجاوزات اسرائیلی به حقوق بشر حمایت می کند. اما تلائب با هجوم پول طرفدار اسرائیل به اصلی ترین شرایط عمر که رقیب ش آنتون ملتون مئوکس به اتهام یهودستیزبه عمر حمله کرده است، مواجه نشده است. حمایت آوازی جونز از ملت اسلام و لوییس فراخان احتمالاً در تصمیم گیری گروه های خارج از کشور برای ماندن نقش داشته است. پرسش های دیگر در مورد جونز می توانست تصمیم گروه های خارج از کشور را تحت تاثیر قرار دهد تا پودر خود را خشک نگه دارند. رهگیری در ماه آوریل فاش کرد که جونز قانون امور مالی کمپین های دولتی را نقض کرده است و در ماه مه نقش Quicken Loans در افزایش سیاسی جونز را پیگیری کرد.

در پس از قتل جرج فلوید، فعالان در دیترویت در استفاده از فناوری جنجال برانگیز تشخیص چهره توسط اداره پلیس دیترویت، که شورای شهر دیترویت، تحت رهبری جونز، در سال 2017 تصویب شد، لیزر کرده اند. در ماه ژوئن، یک کاروان در خارج از خانه های اعضای شورای شهر دیترویت اعتراض کرد، اما نه جونز، هر چند او این اعتراض را «کاملاً بی احترامی» می نامد و به مطبوعات آزاد دیترویت گفت که او درخواست خواهد کرد که معترضان بلیط پلیس را به خاطر نقض سر و صدای شهر در صورت تکرار این کار، نقض کنند.

از طرف دیگر، Tlaib، منتقد آوازی از جنبه های تبعیض آمیز نژادی این فناوری بوده است، و در اکتبر ۲۰۱۹ در اپوس اد گفته است که «فناوری تشخیص چهره نتایج نژادپرستانه خواهد داشت و تکیه بر تحلیلگران انسانی برای مداخله ناکافی است. ما باید تشخیص چهره را ممنوعیت کنیم.”

در اوکلند کانتی در حومه دیترویت، دادستان شهرستان جسیکا کوپر در حال باخت به کارن مک دونالد، بازپرس عدالت کیفری، که 65.7 درصد از آرا را با همه به جز سه حوزه گزارش کسب کرده است.

مک دونالد، قاضی دادگاه مدار میشیگان، به تدریج متوجه شده بود که قدرت واقعی در سیستم عدالت کیفری با دادستان ها استراحت می کند. پس اون از اينجا رفت و کوپر رو به مبارزه طلبيد اوکلند شهرستان سیستم عدالت جنایی به تازگی جلب توجه برای بی توجهی به یک دختر 15 ساله برای انجام ندادن تکالیق خود را. دختر از آن زمان آزاد شده است.

مک دونالد حمایت حزب خانواده های کارگری را داشت و به تائید مطبوعات آزاد دیترویت که پیش از این از کوپر در هر یک از انتخابات هایش حمایت کرده بود، دست برد. “تغییر زمان — و کوپر ، 74 ، کمی تغییر کرده است ، ” مقاله سرمقاله. “دادستان ی ِ ِِ مُجرِدِ ِ ِ ِِ مُجرِدِ ِ ِ ِ ِِ مُجرِدِ ِ ِ ِ ِ ِ ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ

رأی دهندگان موافقت کردند، و در حال حاضر مک دونالد است که شاید منحصر به فرد به خوبی موقعیت برای اصلاح دادستانی شهرستان اوکلند. او راه را دیده است که سیستم عدالت شکست مردم و خانواده ها از تقریبا هر زاویه سیستمیک. پلت فرم او خواستار پایان دادن به وثیقه نقدی، فشار بر دادستان ها برای اصلاح و کاهش اتهامات، تعهد به بازدید دوباره از محکومیت های قدیمی، پایان دادن به تعقیب های در اختیار داشتن ماری جوانا، و آرایه ای از برنامه های انحرافی است.

در واشتناو کانتی، خانه آن آربور، اِلی ساوِت، سراینده ٔ الی ساوِت در یک مسابقهٔ نزدیک برنده شد. ساویت متعهد شده است که برای از بین بردن وثیقه نقدی، اولویت بندی جرم خشونت آمیز و تعقیب شرکت ها، و راه اندازی واحد محکومیت اشتباه است. حداقل یک استثنای قابل توجه برای این رگه از پیروزی وجود دارد: در شهرستان وین، ویکتوریا برتون هریس، چالش رقبای پیشرو به کیم شایسته، کوتاه آمد.

دو نامزد پیشرو که برای نمایندگی ایالتی می دوند نیز به پیشتازيهای زودهنگام خود می پرند: آبراهام آیاش که یکی از اولین مقامات منتخب یمن-آمریکایی ملت خواهد بود، در حال فرار به جای اسحاق رابینسون، یک نایب رئیس کمپین ساندرز که در ماه مارس از شرکت Covid-19 درگذشت؛ و هلنا اسکات، یک سازمان دهنده مشاغل با عدالت. روزلین اوگبورن، یک سازمان دهنده مسکن که از حمایت سندرز و سن حمایت می شود، از کارن ویتست، متحد شهردار طرفدار توسعه دهنده مایک دوگان که به رئیس جمهور دونالد ترامپ دلبسته است، می نگرد. همچنین در مسابقه خود را بحث برانگیز نامزد سابق gubernatorial شری Thanedar است که در حال اجرا برای یک کرسی نمایندگی دولت نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>